Artykuł 7 – moja miłość!

Obrazek użytkownika Fedorowicz Ewaryst
Blog

Jestem w doskonałym nastroju, ba – w euforii jestem!

Jak wielokroć pisałem, ja i moi bliscy byliśmy PRZECIWNI wejściu Polski do eurokołchozu i zachowaliśmy się w czasie referendum akcesyjnego w jedynie racjonalny sposób:

nie wzięliśmy w nim udziału.

Bo zerwanie wynoszącego 50% progu frekwencyjnego było jedynym narzędziem, jakiego Wolni Polacy (tacy jak ja i moi bliscy) mogli skutecznie użyć, gdyż pójście na referendum i głosowanie PRZECIW oznaczało nic innego, jak głosowanie ZA wepchnięciem Polski do eurokołchozu, tyle że nie kartką wyborczą a nogami, które takiego głosującego do urny doprowadziły.

Tak właśnie tych najtwardszych eurosceptyków fenomenalnie wyrolował Roman Giertych, namawiając, by szli do referendum i glosowali na NIE, tym sposobem gwarantując minimalne przekroczenie wspomnianego progu frekwencyjnego – o, tu ten numer opisałem

Niestety, okazało się, że Wolni Polacy stanowią w 3RP mniejszość, choć ta większość Polaków niewolnych wzbudziła moje najszczersze zainteresowanie, bo obejmowała wyjątkowo szerokie spektrum :
od Michnika przez Kwaśniewskiego aż do namawiających do głosowania na TAK braci Kaczyńskich...

***

Pan Bóg nierychliwy – ale sprawiedliwy!

Dziś okaże się, co ta nasza pisowska Władza z jej suwerennościową, godnościową i patriotyczną narracją naprawdę jest warta:

postawi się tej eurożulii, czy też uszy po sobie spuści i ogonek podwinie, tłumacząc Publiczności (jak tłumaczyła po klęsce z Traktatem Lizbońskim) bełkotliwie, że mniejsze zło ustępując eurożulikom wybrała?

To się the moment of truth w literaturze przedmiotu nazywa i ja na ten moment z niecierpliwością czekam, bo już Mackiewicz (nie, nie ten kapuś Cat) pisał, że tylko wspomniana truth ciekawą jest,

choć do tej akurat sytuacji lepiej pasuje określenie z dziedziny mechaniki, a mianowicie crash test, bo bardziej dosłownym jest, że o ładunku emocjonalnym w nim zawartym nie wspomnę :-D

Inna sprawa, że słodko będzie dziś słuchać naszego nowego SuperPremiera, co to miał nadzieję, że babciolubowi Macronowi wytłumaczył podobieństwa między usuwaniem przez Wolnych Francuzów sędziów kolaborujących z niemieckim okupantem, a takim samym usuwaniem w Polsce sędziów kolaborujących z okupantem sowieckim.

Wspomniany crash test rozwieje też wszelkie wątpliwości, czy nasz Mateusz I jest banksterem, ale nawróconym, czy też proces nawrócenia był powierzchownym, żeby nie rzec – pozornym.

Jeśli zaś o nadzieję chodzi, to jej maleńka iskierka się już tli i rozbuchać może:

otóż ciekaw jestem, czy Nadprezydent Romaszewska tych ustaw sądowych przypadkiem nie zawetuje i wtedy jej podwładnemu nie zostanie nic innego, jak odmowa złożenia pod nimi swojego nic niewartego podpisu.

A wtedy z kolei okaże się, że Prezes (TEN Prezes) jak zwykle się w swoich personalnych nominacjach o własne nogi zaplątał, co żadną dla mnie pociecha nie będzie, bo ja o tym i wiem, i pisałem.

Inna rzecz, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło:

ustępując eurożulikom PiS będzie miał wreszcie z kim przegrać:

z SUWERENEM mianowicie.

http://niepoprawni.pl/blog/fedorowicz-ewaryst/polexit

http://naszeblogi.pl/32238-jak-roman-giertych-polske-do-ue-wprowadzil

https://naszeblogi.pl/38129-kto-tu-wpuscil-rogalskiego

-----------------

Informacja dla Czytelników:w związku z trollowaniem moich tekstów, nie odpowiadam na żadne komentarze.

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:5)

Komentarze

Żadnych emigrantów
Żadnego cofania się przed reformami
Nie słuchać pogróżek ze strony lewackich elit UE
Nie bać się totalnych zdrajców
Dosyć!

Robić swoje!

Niech UE wyje!

Niech sprzedawczyki w PL wyją!

Dosyć strachu przed kimkolwiek! 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1554802

I żadne zmiłuj się, czy grubych kresek.

A kaPO Bolka na pierwszym miejscu za dzisiejszy wpis o poparciu sankcji przez Euro-sowchoz dla Polski.

TuSSka i  POzostałych folksdoiczy z PO i N

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1554803

Tak się dziwnie składa, że ja należałem do tej grupy ciemniaków, których jak piszesz wydymał Giertych i poszedłem zagłosować na "nie". I o ile mnie pamięć nie myli to gdyby ta grupa "oświeconych patriotów", którą Ty reprezentujesz także zagłosowała na "nie", to niechybnie referendum byłoby negatywne. Poczytaj jak niewiele brakowało. Podejrzewam, iż gdyby "padło" z powodu braku frekwencji, to wówczas różowi powtarzaliby referendum do upadu.

Ale przyznaję, że masz frajdę ob...ąc wszystko, lecz czy od tego cokolwiek przybędzie? Wątpię. Nie stawiam Ci jedynki, gdyż lekcję odrobiłeś, ale nie na piątkę.

Natomiast, jak już się narechoczesz to wyjaw "wydymanym frajerom" jaki jest wedle Ciebie sposób na życie w naszym kraju. Czy mamy wszyscy wyjechać na księżyc, gdyż tam jest spokojnie, czy może dopisać się do"słowiańskiej" większości zza wschodniej granicy i wówczas car nas będzie hołubił jak przez 123 lata w niedalekiej przeszłości.

Poradź co nam czynić.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1554868