ZDF i Antifa, czyli Niemcy w Warszawie

Obrazek użytkownika elig
Kraj

  Okazuje się, że za niedzielną prowokacją w kościele św. Anny w Warszawie stała niemiecka państwowa telewizja ZDF.  To ona załatwiła u władz kościelnych zezwolenie na filmowanie w świątyni. Z TV Republika {TUTAJ} dowiedzieliśmy się, ze:

 "Materiał z warszawskiej świątyni wyemitowała niemiecka telewizja państwowa ZDF.
Jedna z osób, która zakłóciła przebieg Mszy, to Jolanta Anna Zawadzka, aktywistka LGBT, która w 2014 r. ubiegała się o mandat do Parlamentu Europejskiego z list partii Zieloni. Kobieta stała się jednym z głównych bohaterów materiału opublikowanego przez ZDF. Niemiecka stacja uchwyciła ją krzyczącą podczas odczytywania listu Konferencji Episkopatu Polski ws. aborcji.".  Niezalezna.pl {TUTAJ} podejrzewa, że ZDF wiedziała o prowokacji.

 Od razu przypomniał mi się rok 2011.  Podczas gdy 11 listopada 2011 miał miejsce Marsz Niepodległości, bojówki niemieckiej Antify zaatakowały pochód grup rekonstrukcyjnych odbywajacy sie na Nowym Świecie w Warszawie.  Napastnicy uzywali kastetów i pałek.  Byli tak bezczelni, że grozili potem polskiej policji procesem sadowym za to, ze ośmielila sie ich zatrzymać i przewieźć na komisariat {TUTAJ}.  Podobną butą wykazała się ZDF współpracując z "GW", TVN oraz polskimi feministkami przy organizacji "ustawki" w kościele.

 Dzisiejsza informacja "Super Expressu" [patrz - {TUTAJ}] wyjaśnia, skąd przyszło to ZDF do głowy.  Czytamy:

 "Jak podaje "Super Express", do polskiego rządu trafiła tajna notatka, która informuje, że w jednym z departamentów niemieckiego MSZ odbyło się spotkanie z prasą, nazwane "odprawą". Przedmiotem spotkania miały być instrukcje o sposobie informowania o polityce PiS.
Cytowana przez gazetę notatka głosi, że dziennikarze mają "testować polską reakcję na krytykę", opisywać "antydemokratyczne działania rządu" i kwalifikować Polskę jako "dziki Wschód".
  Jak pisze "Super Express", w notatce pojawia się również informacja, że krytyka niemieckiej prasy ma zastąpić krytykę wyrażaną przez niemiecki rząd.
"Mam informacje, że niemieccy dziennikarze bywają instruowani przez przedstawicieli rządu w Niemczech. To forma realizacji polityki niemieckiej względem Polski" - powiedział gazecie poseł PiS Tadeusz Dziuba.".

 Czy to niemieccy politycy stali za hecą w kościele św. Anny?

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:16)

Komentarze

są tak skretyniałe, że nie umieją odmówić Germańcom prawa do filmowania przebiegu Mszy Św. w polskiej świątyni?

Kupy się to nie trzyma!

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1510622

Witam serdecznie,

no na bledach  sie przeciez uczymy. My Polacy nie zakladamy od razu to co najgorsze... Tego europejskiego zbydlecenia musimy sie najpierw " naumiec "...

pozdrawiam

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

chris

#1510625

Ta skretyniała kobietaz kościoła dała dzisiaj piękny pokaz u Mrozowskiego. Nigdy jeszcze nie widziałem tego wątrobiarza tak wściekłego.

Baba jest nakręcona i kompletnie nienormalna. I pomyśleć, że była kandydatem na posła do UE. Bardzo podejrzewam, że całe to polskie LGBT jest takie same.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1510644

ma inteligencję tzw. nienachalną.

Więcej takich w telewizorni! Co za reklama dla LGBT!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1510654

Co by jaki tam z UE jakiś fircyk nie przyjechał do Polski ,to pierwsze słowa to co z TK.
Rząd musi bronić się przed atakami wszelkiej masci kapusi i donosicieli . A główny
winowajca tej hucpy rzepliński ,jak nigdy nic wali głupa,ścierwo jedne.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

zza winkla

#1510646

Za zakłócenie wykładu mjr. Baumana sąd skazał na kary od 20 do 30 dni aresztu. Czy to samo spotka teraz feministki pracujące dla Agory?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1510653

Jak to komentować?

Takie panie pod przykrywką obrony nie wiadomo kogo i nie wiadomo czego przemycają do debaty publicznej chamstwo i brak tolerancji dla racji drugiego człowieka.

I to jest elektorat dzisiejszej oPOzycji, KOD-u i SwetruPO.

A po co tak nawiasem ogladac gadzinówce  TVN?

Bojkotować stację bo same lewactwo tam się pokazuje a politycy umiarkowani albo prawicowi zawsze są atakowani przez czerwone pajaki Waltera.

Pozdrawiam:-)

http://demotywatory.pl/uploads/201212/1354412465_sq2n1e_600.jpg

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1510671