Mundial zaczyna się od niespodzianek

Obrazek użytkownika elig
Sport

  

Pierwsza z nich miała miejsce już w czwartek [14.06.2018].  Była nią wysokość przegranej Arabii Saudyjskiej w meczu otwarcia z Rosją, aż 0:5.  Arabscy piłkarze robili wrażenie, jakby chcieli być gdzie indziej.  Nic dziwnego - walkower to tylko 0:3.  Następnego dnia wszystkich zachwycił fantastyczny mecz Hiszpanii z Portugalią.  Remis 3:3 był w pełni sprawiedliwy.  Tak duża ilość bramek w meczu, to rzadkość w tej fazie rozgrywek.

  W sobotę hitem był remis Islandii z faworyzowaną Argentyną, 1:1.  Zarówno piłkarze, jak i kibice z Islandii zrobili jak najlepsze wrażenie.  Trudno też było przewidzieć wynik spotkania Chorwacji z Nigerią.  Chorwaci wygrali gładko 2:0.  Największa niespodzianka była jednak dzisiaj [17.06.2018].  Oto aktualny mistrz świata, Niemcy przegrały z Meksykiem 0:1 po bardzo dynamicznym i emocjonującym meczu.  W chwili, gdy piszę te słowa trwa właśnie spotkanie Brazylia - Szwajcaria.  Ciekawe, czym się zakończy?

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:4)

Komentarze

... odzwierciedla rzeczywistość. Jeszcze nas czeka niejedna niespodzianka.

Zapewne już znasz wynik meczu Brazylia - Szwajcaria (1:1). Ten również należy zaliczyć do niespodzianek. Brazylijczycy ten remis zaliczają do... porażki. I słusznie, bo świetnym wyszkoleniem technicznym i nędzną taktyką - jak się okazało - nie wygrywa się meczu.   

 

We wtorek, tj. 19 czerwca 2018 musimy zacząć na Mundialu od "mocnego uderzenia", bowiem kto zlekceważy Senegal, ten - może się okazać -... obudzi się z ręką w nocniku. 
Kto wie, to wie, że Senegal swego czasu "dokopał" mistrzom Europy - Francji. No,... ale zawodnicy tego afrykańskiego kraju niemal w komplecie grają w znaczących klubach europejskich (za wyjątkiem bramkarzy). Jak wygląda ta drużyna w rankingu FIFA? Popatrzcie na poniższy wykres.

Reprezentacja Senegalu na ostatnich Igrzyskach Olimpijskich otarła się o strefę medalową, przegrywając w ćwierćfinale 0:1 z Turcją po dogrywce. W grupie sensacyjnie pokonała Francję w meczu otwarcia (1:0), nie dała się Danii (1:1), zagrała niezapomniany mecz z Urugwajem (3:3), gdy straciła po przerwie trzybramkowe prowadzenie. W 1/8 finału odesłała z kwitkiem Szwecję (2:1 p.d.) ze startującym do wielkiej kariery Zlatanem Ibrahimoviciem.

Zatem... kibicujcie naszej narodowej drużynie z życzeniami samych wygranych.
 

Marzy mi się finał Polska - Rosja, a na zakończenie Mundialu wykonanie przez całą naszą jedenastkę... gestu Kozakiewicza na Łużnikach w Moskwie.

 

Pozdrawiam wszystkich kibiców piłki nożnej,

Satyr

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr

 

#1566215

#1566233

uuu, to ciekawe.

a dzieje się coś jeszcze? leją się, pałują, krzyczą brzydkie słowa, oprawa jest i zdjęcia biustów też, jak obyczaj każe?

bo relacja wyraźnie niepełna.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-1

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1566275