Dlaczego Żydzi znów się awanturują?

Obrazek użytkownika elig
Idee

  

 W roku 2009 napisałam notkę "Polska jako dyżurny wróg" {TUTAJ(link is external)}, w której stwierdziłam m.in.:

  " Na początku lat 90-tych pewne koła żydowskie postanowiły uznać Polskę za "wroga dyżurnego". Wszyscy zapewne pamiętają wyczyny rabina Weissa oraz oświadczenie Światowego Kongresu Żydów o tym, że "Polskę należy upokarzać na wszystkie możliwe sposoby".
   Taka propaganda trwała przez parę lat, aż do wstąpienia Polski do NATO i UE oraz przezwyciężenia przez Polskę kryzysu gospodarczego pod koniec lat 90-tych. Wtedy przekonano się o nieskuteczności tej kampanii. Jedynym jej efektem było zniechęcenie inwestorów żydowskich do inwestowania w Polsce. Na prywatyzacji polskiego przemysłu zarobili Niemcy, Włosi a nawet Hindusi, ale nie Żydzi. Jawna antypolska kampania została więc wygaszona.".

  Od dwóch dni można mieć wrażenie, iż cofnęliśmy się o ponad 20 lat.  Pani ambasador Izraela w Polsce wykorzystała 73 rocznicę wejścia Armii Czerwonej do Auschwitz do skrytykowania przyjętej właśnie przez Sejm nowelizacji ustawy o IPN, a w szczególności karania za zwrot "polskie obozy koncentracyjne".  Na ten sygnał wczoraj [28.01.2018] odezwali się liczni izraelscy politycy, z premierem Netanjahu włącznie, oraz różne organizacje żydowskie.  Wszyscy oni chóralnie opluwali Polskę - zupełnie jak za czasów rabina Weissa.  Skąd ta nagła napaść i dlaczego nastąpiła właśnie teraz?

  Moim zdaniem, była ona skutkiem ostatnich sukcesów polskiej dyplomacji, czyli rozmów prezydentów Dudy i Trumpa w Davos oraz wizyty Tillersona w Warszawie.  USA potwierdziły przymierze z Polską i poparcie dla idei Trójmorza.  Izrael poczuł się wyraźnie zagrożony i podjął walkę o dostęp do amerykańskiego cycka.  Jest to dla państwa żydowskiego kwestia kluczowa.  Bez bezwarunkowego poparcia Stanów Zjednoczonych Izrael po prostu przestanie istnieć.  Można o tym przeczytać w portalu Polonia Christiana {TUTAJ(link is external)}:

  "Za dziesięć lat nie będzie Izraela – kto i kiedy wypowiedział te słowa? Czyżby jakiś zabłąkany w ponorymberskich Niemczech niedobitek ekipy Adolfa Hitlera? A może uważał tak któryś ze stalinowskich prokuratorów u progu lat pięćdziesiątych? Nic bardziej mylnego. Słowa te padły w roku 2012 z ust Henry’ego Kissingera, prawdziwego guru amerykańskiej dyplomacji, byłego sekretarza stanu USA, współpracownika dwóch prezydentów, a co najważniejsze z punktu widzenia postawionej przezeń tezy – Żyda,". I dalej:

  "Johny Daniels, szefujący jednej z licznych fundacji kultywujących pamięć o holokauście, wyznał, że obawia się narastających w Europie tendencji antysemickich. Z cytowanych przezeń badań PewResearch Center wynika, że ponad dwie trzecie Żydów żyjących w Belgii, Francji, Niemczech, na Węgrzech, we Włoszech, na Łotwie, w Szwecji i w Wielkiej Brytanii uważa, iż antysemityzm jest w tych krajach bardzo poważnym problemem. We Francji odpowiedzi takiej udzieliło ponad 90 procent ankietowanych! Z sondażu dowiadujemy się również, że niemal połowa Żydów mieszkających w niektórych krajach europejskich chciałaby się przeprowadzić w inne miejsce!".

  Izrael nie może więc liczyć na Zachodnią Europę.  Niechęć do tego państwa i do Żydów w ogóle - stale tam narasta.  W roku 2013 pisałam w tekście "Antysemityzm lewaków":

  " Widać to szczególnie we Francji, którą zamieszkuje największa w Europie liczba Żydów, a w której "Synagogi są podpalane, rabini nękani, cmentarze profanowane (...)   Coraz więcej intelektualistów uważa syjonizm za zbrodnię, nauczanie o Shoah okazuje się niemożliwe właśnie teraz, gdy staje się obowiązkowe (...) obelżywe wyrażenie "brudny Żyd" powróciło niemal we wszystkich szkołach." {TUTAJ}.

  Potwierdzeniem tego była informacja ze stycznia 2017 {TUTAJ(link is external)} "Żydzi uciekają z Francji. Paryż nie radzi sobie z antysemityzmem".  W tym samym dniu, gdy pani ambasador Izraela atakowała Polskę, Angela Merkel, kanclerz Niemiec oświadczyła: "w Niemczech Żydzi nie mogliby dziś funkcjonować bez ochrony policji!" {TUTAJ(link is external)}:

  "Kanclerz Angela Merkel, wypowiadając się w dzisiaj w dniu poświęconym pamięci ofiar Holokaustu, wyraziła ból z powodu nawrotu nienawiści do Żydów w jej własnym kraju. "To wstyd, że żadna żydowska instytucja nie może istnieć bez policyjnej ochrony" - przyznała. (...) Policyjnej ochrony wymaga zarówno szkoła, przedszkole, jak synagoga" - poinformowała dziś niemiecka kanclerz Angela Merkel. "To trudne do zrozumienia i zawstydzające" - dodała w swym dzisiejszym wideoprzesłaniu.".

  Przynajmniej na razie rola Polski jako sojusznika USA zdaje się ostatnio zwiększać, natomiast rola Izraela maleje.  Najważniejszym konfliktem na Bliskim Wschodzie jest obecnie sunnicko-szyicki, a nie izraelsko-palestyński, jak było dawniej.  Dzięki ropie i gazowi z łupków Stany Zjednoczone uniezależniły się od Bliskiego Wschodu, co zmniejsza ich chęć do angażowania się w tamtejsze sprawy.  Pojedyncze gesty, takie jak uznanie Jerozolimy za stolicę Izraela - nie zmienią tego.  Stąd nerwowość w Izraelu - nikt nie wie jak długo jeszcze USA będą inwestować w państwo żydowskie.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:12)

Komentarze

No właśnie !

Inwestowanie, inwestowaniem, trzeba jednak mieć co sprzedać, a z mojej obserwacji firm z którymi współpracowałem, w Izraelu znajduje się logistyka - produkcja w USA a w Holandii tylko dystrybucja. Ba ! Nośniki z oprogramowaniem szły przez kraje trzecie, bo przesyłki idące bezpośrednio z Izraela zbyt często ulegały dziwnym uszkodzeniom.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

#1556894

Módlmy się za żydów wiarołomnych, aby Bóg i Pan nasz zdarł zasłonę
z ich serc, iżby i oni poznali Jezusa Chrystusa Pana naszego.
Módlmy się:
Wszechmocny wiekuisty Boże, który od miłosierdzia Twego nawet
Żydów wiarołomnych nie odrzucisz:
wysłuchaj modły nasze za ten lud zaślepiony, aby wreszcie, poznawszy światło prawdy,
którym jest Chrystus, z ciemności swoich został wybawiony.
Przez Tegoż Chrystusa Pana naszego. Amen.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

panMarek

#1556900

„Polskie obozy” a izraelskie lobby

(...)

Izrael ma ogromne wpływy w Stanach Zjednoczonych. Na przykład skutecznie poparł wydanie wojny Irakowi, która skończyła się katastrofą dla Iraku i Ameryki, ale usunęła groźnego wroga Żydów, Saddama Husseina, bez wydania jednego szekla, bez przelania jednej kropli krwi. W Waszyngtonie działa bowiem wszechpotężne lobby pro-izraelskie i w wielu wypadkach dyktuje politykę supermocarstwu, czasem wbrew jego interesom.

   Lobby to są setki organizacji żydowskich oraz dwie główne Amerykańsko-Izraelski Komitet Spraw Publicznych (AIPAC) i Konferencja Prezesów Głównych Amerykańskich Organizacji Żydowskich. Działa także wielce wpływowa Liga Przeciwko Zniesławianiu walcząca z poglądami wrogimi Żydom i ich państwu. Są setki jawnie pro-izraelskich lokalnych komitetów akcji politycznej. Ich działanie koordynuje wspomniany AIPAC, chociaż wbrew prawu.

Agentura obcego państwa nie może kierować obywatelami USA. Nie może, ale to robi. Działają też organizacje pod neutralnymi nazwami ukrywając, że pracują dla Izraela. Są liczne życzliwe think-tanki o różnych zabarwieniach politycznych. Są dziennikarze stale i przewidywalnie broniący interesów państwa żydowskiego. I są wreszcie osoby prywatne, które na wezwanie działaczy lobby albo z własnego impulsu piszą do lokalnych gazet listy popierające Izrael.

(...)

W Polsce słowo „agentura” ma paskudny wydźwięk. Ale w Ameryce można bez wstydu zostać agentem obcego państwa, jeśli się zarejestruje. Czy po Zagładzie można gorszyć się, że Żydzi twardo bronią swoich interesów? A trzeba dziwić się Polakom, że nie mają nawet jednej setnej takich wpływów. Mało nam własnej Zagłady? Niech rząd wyciągnie wnioski.

   PS. Więcej w mojej książce „Geniusz Żydów na polski rozum”, gdzie o samym lobby jest dwadzieścia smakowitych stron.

Krzysztof Kłopotowski

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1556904

to banalnie proste. chcą byc wyjątkowi jako niewinne ofiary zagłady i czerpać z tego wszelkie zyski. Polska, jako pierwsza i niewinna ofiara, przeszkadza w tym samym swoim istnieniem. lewicy i ruskim też a w zasadzie wszystkim, bo wszyscy niemal maja brudne sumienie. dla Żydów nie są ważne fakty tylko hagada, rodzaj narracji historycznej. 

skoro nie ma nic do stracenia to warto przypomnieć żydowską kolaborację i pomoc w zagładzie. słabych nikt nie szanuje. niech ta wiedza staje sie powszechna, nie ma lepszego odium na pedagogike wstydu. nie trzeba żadnego antysemityzmu tylko pokazania, że nic nie jestesmy im winni a bycie potomkami ofiar nie daje im mentorstwa. cała Polska to potomkowie ofiar okupacji niemieckiej i sowieckiej.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1556908

TAKI jednoznaczny wniosek się nasuwa : 

te ścierwa wciąż chcą tylko tego samego - jakis polin im się marzy na NASZEJ ŚWIĘTEJ POLSKIEJ ZIEMI. Niedoczekanie !!! W Syjamie szukać albo na Madagaskar won !!! Żaden polin w Kraju nad Wisłą nigdy nie powstanie. Dość już Tutaj tej waszej destrukcji. Dość różańskich, szechterów, sztozmanow  & & & &  :  

 

https://us.search.yahoo.com/yhs/search?hspart=itm&hsimp=yhs-001&type=smy...

 

 

Krystyna Gromczyńska CYT: JOSEPH NITCHTHAUSER - BRAZYLIJSKI ŻYD BRONI POLAKÓW PRZED OSZCZERCZA KAMPANIA NIENAWIŚCI... Polska, proszę Pana... Chodzi o to, ze myśmy im (nazistom) pomagali. Ja to powiedziałem dla telewizji brazylijskiej. Ja się nie boję nikogo. Szczególnie nie boję się Żydów. Polska była jedynym z siedemnastu krajów, które naziści zajęli, republik, monarchii, który nie dostarczył ani jednego essesmana, ani dobrowolnie, choćby jednego żołnierza do Wehrmachtu. Wszystkie inne kraje dostarczyły. Ukraińcy, Litwini - byli gorsi jak essesmani niemieccy. SS holenderskie-było jeszcze gorsze.Zarządzaj

3

Lubię to!Zobacz więcej reakcji

 · Odpowiedz · 1 d

 

https://images.search.yahoo.com/yhs/search?p=HITLER+JEWISH+SOLDIERS&fr=y...

 

http://www.ipn.gov.pl/pl/aktualnosci/46353,Oswiadczenie-Instytutu-Pamiec...

 

http://polskaracja.com/parodia-niemieckiej-polityki-historycznej/?utm_so...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1556924

Znalezione w sieci:

 

 

Polacy mówią o Miedzymorzu, idee popiera Trump, ale uderza to w interesy Niemiec. [/size]1. Polski amerykańsko-żydowski TVN wyciąga z lamusa film o kilku polskich neo nazistach w lesie. Przekaz odbija się na całym świecie.2. Ustawa o IPN, dyskutowana z Izraelem kilkukrotnie i bez nieporozumień, nagle jest panicznie napiętnowana. Przewodzi w tym Haretz, dziennik Izraelski założony po wojnie przez niemieckich zydow, dzisiaj w większości objęty kapitałem niemieckim. 3. Przekaz jest prosty - Przecież Polacy brali udzialłw eksterminacji żydów Zresztą kilka dni wcześniej czyż nie było materiału o skinach z PL. To wiec kraj do cna antysemicki. Zaraz pojawi się rachunek na 65 mld usf
3. Komplikują się relacje Polsko-Amerykańskie, wytłumaczone Ameryce przez stosowne największe media w tym kraju (wiadomo kto dominuje te media). Mówi się o zmianie strategicznych celów polityki amerykanów względem Polski.
4. Nici z Międzymorza.
5. Polacy są współodpowiedzialni za Holocaust, maczali w tym lapy nawet bardziej niż Niemcy.
6. Brawo Niemcy- Izrael. Jak upiec dwie pieczenie na jednym ogniu

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1557200