Czyżby koniec sportu kobiecego?

Obrazek użytkownika elig
Sport

  

  Rozwijał się on bardzo dobrze przez ostatnie kilkadziesiąt lat.  Teraz jednak pojawiło się śmiertelne zagrożenie - za sprawą promowania mniejszości seksualnych.  Przedsmak tego mieliśmy już podczas Igrzysk Olimpijskich w roku 2016.  Oto w biegu kobiet na 800 m. wszystkie medale zgarnęły czarnoskóre osoby nie przypominające wcale kobiet [patrz {TUTAJ}].  Próby zbadania ich prawdziwej płci zostały uznane za "rasizm".  Władze sportowe ugięły się i medale przyznały  W ten sposób sportowcy ci stali się pośmiewiskiem całego świata.

  Wczoraj [12.12.2018] dowiedzieliśmy się {TUTAJ} o podobnej historii:

  "To ma być sport? Wielki mężczyzna uznał, że jest kobietą i teraz reprezentuje kraj w damskiej reprezentacji.  Callum Mouncey zdecydował, że jednak nie jest mężczyzną i postanowił zmienić płeć. Po poddaniu się terapii hormonalnej, mierzący 188 cm wzrostu i ważący prawie 100 kg facet, został zawodnikiem damskiej reprezentacji Australii w piłce ręcznej.
Mouncey przyjął imię Hannah i z powodzeniem rywalizuje jako kobieta. Dzięki wsparciu Mouncey’a, damska reprezentacja Australii zakwalifikowała się do mistrzostw świata w piłce ręcznej." (...)
  Okazuje się, że występ mężczyzny uważającego się za kobietę jest zgodny z międzynarodowymi przepisami. Zawodnik musi jednak przejść 12-miesięczną terapię hormonalną i odpowiedni obniżyć poziom testosteronu.".

  W tej chwili do zmiany płci wystarczy właściwie tylko oświadczenie woli.  Nie trzeba poddawać się żadnym zabiegom chirurgicznym, a owa terapia hormonalna może być fikcją.  To wynik nacisków transseksualnego lobby.  Jeśli takie postępowanie się upowszechni, to kobiecy sport zaniknie.  Prawdziwe kobiety nie maja bowiem szans w starciu z przefarbowanymi mężczyznami.  Będą dwa rodzaje sportu -:rywalizacja normalnych mężczyzn, oraz tych udających kobiety  Niektórzy pomyślą sobie, iż przesadzam.  Wcale nie.

  Proszę sobie przypomnieć, co się stało, gdy władze sportowe dopuściły stosowanie przez sportowców leków na astmę, działających jak doping.  W dość krótkim czasie z wielu dyscyplin wytrzymałościowych normalni, zdrowi zawodnicy zostali praktycznie wyparci przez "astmatyków".  To samo może się stać z prawdziwymi kobietami.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)

Komentarze

Takie historie, jak przytoczona przez Ciebie, zabijają idee czystej rywalizacji w sporcie. W pierwszej kolejności facet powinien poddać się leczeniu ze względu na swoją przypadłość, a nie myśleć o uprawianiu jakiejkolwiek dyscypliny. Zresztą, jak słusznie zauważasz, podobnych przypadków jest więcej i są tolerowane, bo przecież w dobie politycznej "poprawności" nie można inaczej. Taka "dyskryminacja" by nie przeszła. I nic to, że kości barona de Coubertin same w trumnie się przemieszczają na taką okoliczność ;-).

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1577037

Ciekawe kiedy zaczną rozpychać się łokciami w konkursach piękności?

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1577043

lub w jeździe figurowej parami, wówczas kobitka majtałaby facetem, ale nałapaliby punkciaków!!!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1577092

Te sportsmanki to chyba tylko w konkursie na największego kaszalota... 

A co do konkursów, to niestety od lat odbywają się takowe w Tajlandii. Co gorsza, patrząc na zdjęcia trudno odróżnić efekty pracy chirurgów od prawdziwych kobiet. Ale tam przerabiają młodych chłopców - ciekawe jak będą wyglądać po kilku latach.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

M-)

#1577112

Mysle, ze bardziej chodzi tu o uczciwosci, albo raczej nieuczciwosc ludzka niz o transseksualizm. W podejrzanych wypadkach powinno badanie byc dozwolone.

A, ze takie wypadki po ludziach chodza i zdarzaja sie od czasu do czasu takie wybryki natury powinno dla nich miedzy nami tez byc miejsce. Jezeli jestescie ludzmi wierzacymi odpowiem na to: "Jakiego mnie  Boze stworzyles, takim mnie masz"

To nie sa puste opowiadania, osoby, ktorych nie mozna okreslic  ani kobieta, ani mezczyzna istnieja i reszta nie powinna sobie z nich zartowac.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Gosia

#1577128