Panie Bodnar ! Panie "Rzeczniku" Bodnar !

Obrazek użytkownika cyborg
Blog

Pan się nie zrywasz ?! Pan nie grzmisz ?! Za pióro nie chwytasz, sądów nie nasyłasz, po []Gazetach uczonych tyrad nie publikujesz ?!

Monopolista, w granicach naszych, usługi odmawia, na własnym profilu klienta, legalnego plakatu opublikować nie pozwala. Ścigałeś Pan drukarza za odmowę wydrukowania nieobyczajnego plakatu, a przecież on klientowi nie zabraniał wydrukować go u kogokolwiek innego, nie zabraniał wywiesić i pokazywać. Drukarz nikogo nie cenzurował ! Pan tak stoisz, dumny i blady, ironicznie patrzysz w oczy tych co jeszcze wierzą w istnienie "praw obywatelskich". Pan jest tym, który decyduje kto ma dostąpić zaszczytu bycia objętym owymi prawami ? Pracownicy monopolisty własną konstytucję i tuzin ustaw depczą. Które ? Ano, te które Pan błędnie powołał w przypadku drukarza. Nie trzeba nikogo po świecie ścigać - przedstawiciele są na miejscu i podlegają polskiemu prawu. 
 
To jak będzie, Panie Rzeczniku Praw Obywatelskich ?
 

http://wpolityce.pl/polityka/313826-minister-strezynska-reaguje-na-skand...

https://prawy.pl/7970-po-glupim-donosie-antyfaszystow-policja-na-zleceni...

http://niezalezna.pl/88474-facebook-blokowal-konta-teraz-sie-tlumaczy-sp...

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:18)

Komentarze

Witaj

 

Tak jest niestety w całym polskim internecie. To nie tylko Facebook. Wszyscy dostawcy usług, przeglądarek i serwisów informacyjnych, Google, msn, Twitter i inne, to lewaki z ekipy Michnika. I to w laptopach, jak i smartfonach.

Chcesz aktualności? Smartfon usłużnie podsuwa tobie GieWu.

Trzeba zacząć, bez ogladania się na tą fałszywą łajzę Bodnara, zakładać sprawy sądowe wszystkim tym FB, czy TT, za łamanie wolności słowa, czyli konstytucji.

 

Serdeczności

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0
#1524452

Działać trzeba systemowo, wielotorowo. Jesteśmy w stanie równocześnie udowodnić Bodnarową intencjonalną bezczynnoć i sprzyjanie postkomunistom - oraz indywidualnie, bez udziału Rzecznika walczyć o swoje.

Mnie nie ma na FB. Nie może być, bo znajomi byli by atakowani moimi zainteresowaniami. A skoro mnie nie ma, to jestem atakowany przez "panel gemius", bym przyczynił się do rozwoju internetu, poprzez pozwolenie na zainstalowanie programu śledzącego moje poczynania.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

#1524463

Tęczowy niedo-rzecznik jest kolejnym hamulcem na drodze do naprawy Poslki, zostawionym przez zwiewająca od władzy PO-sitwe. Podobnie jak TK, czy "nadzwyczajna kasta" czyli sitwa prawników...

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1524460

Tęczowy rzecznik jest tylko sztandarem, banerem, gębą.

Dawno temu miałem do czynienia z tą bandą. Wszystko załatwiają delegatury terenowe ! Jeżeli występującym jest obywatel. Tak więc : kiedy wystąpiliśmy w obronie niesłusznie zwolnionego pracownika - terenowy oddział - oryginały dokumentów, dane świadków, zeznania, przekazał pracodawcy. Pozwoliło to pozbyć się z przedsiębiorstwa "nielojalnych".

Wtedy przekonaliśmy się, że w tym urzędzie zainstalowano "drogę służbową" znaną nam z komunistycznego wojska. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

#1524464

trzeba dać JE Rzecznikowi szansę, by wykonywał swoją pracę.

Ma okazję zapunktować u obywateli.

 

Towarzysze, obywatele- imperialistycznemu uciskowi wiadomych kręgów mówimy NIE!

Gdzie jest KOD? Obro-ni-my  de-mo-kra-cję!

Precz z rasizmem i nietolerancją facebooka!

 

Zastanawiałem się, czy jakaś instytucja UE miałaby tu sensowne zastosowanie, ale ze wstydem przyznaję, że nic mnie jakoś nie przychodzi do głowy. Są te różne od rasizmów i nietolerancji ale jakby od duszenia krajów członkowskich.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1524465

Bo to wszystko jest ustawione na "marsz ku postępowi". To taki fajny termin, pozwalający skręcać wyłącznie w lewo, po spirali, zdecydowanie do dna. 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

#1524467

tutaj ten szmaciarz z Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych przez ktorego znikaja strony z fejsa na sali sądowe

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Wielkie nazwiska uprawdopodobniają największe idiotyzmy, gdyż tłum ma naiwną pewność, że wielcy ludzie bredzić nie mogą. (Zbigniew HERBERT)

#1524502

nie ma to jak żyć z dotacji ale jak widać to bywa mało.

Białystok poznał go dobrze, póki tam grasował. W sieci u narodowców i na yt było dosyć o tym. Głośno również było przy okazji "golgota picnic", w końcu nie ma to jak prowokować i obrażać a równocześnie samemu zwalczać rasizm.

Mogliby takich zamknąć w jednej celi z Ruszkiem i transmitować ich dyskusje, przynajmniej na coś by się przydali, powiedzmy na kabaret z dydaktycznym przesłaniem ;

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1524509

Naszą szansą jest ich rozbuchana pazerność. Kontestują za kasę, tylko czasami, w ramach promocji wymyślają coś sami. To jest punkt zaczepienia. Są płatnymi lobbystami.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

#1524521

Dlatego włączyłem ten link. Szczęka mi opadła, myśli pobiegły w kierunku Wrocławia, potem zahaczyły o eksperymentalny teatr w Szczecinie. Teatr obrośnięty ekolewakami. Wygląda na to, że schemat jest powielany w wielu miastach. O wyłudzeniach mówi się dopiero, kiedy sprawa się rypnie. Wtedy sponsor się odcina. Sponsor w wielu osobach, po to by wielkimi kwotami nie epatować blogerów uczulonych na "przytulanie kasy", szeregowych członków stowarzyszeń, którym można wmówić, że na "akcję dostaliśmy pięć tysiaków". Matki Kurki potrzeba na rozliczenia tych drani.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

#1524518

No Panie Bodnar chciałoby się rzec: "Rusz dupę do pracy!". Do roboty urzędniku za nasze ciężko wypracowane pieniążki, dobrze sobie pożywający i obyśmy nie musieli długo czekać na pozytywne owoce w niniejszej sprawie! Z poważaniem S. T. Roch

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1524686