Ostra Dyrektywa Boniego

Obrazek użytkownika cyborg
Świat
Jeszcze nie została uchwalona "OSTRA DYREKTYWA BONIEGO" - a już obowiazuje ! Obowiązuje od dawna. Jak trafnie streścił ją pewien komentator pod wpisem Boniego: "nikt nie może być określony terrorystą dopóki nie wybuchnie". W sobotę belgijski prokurator ogłosił, że "wierzy" (!), iż zabójstwo ochroniarza elektrowni jadrowej wynika z "kryminalnej natury" zabójcy, a nie z jego przynależności do organizacji terrorystycznej. Świadczyć ma o tym fakt, że morderca zastrzelił również psa ofiary. W 2012 roku dwóch pracowników elektrowni nulearnej Doel porzuciło pracę i wyjechało do Syrii. Amerykanie raportują śmierć jednego z nich w walkach, drugi w 2014 roku był zamieszany w akty terroru na terenie Belgii. Dopiero teraz przyjęto do wiadomości w Belgii, że nie było to zwykłe porzucenie pracy.
W 2014 roku, w tej samej elektrowni, osobnik którego identyfikacją zajęto się dopiero teraz, wszedł do siłowni reaktora nr. 5, używając fachowego klucza otworzył zawór spustowy oleju. Do ścieku trafiło 65 000 litrów oleju smarującego turbinę. Spowodowało to przegrzanie turbiny i awaryjne wyłączenie reaktora. Remont trwał pięć miesiecy. Śledczy doszli do wniosku, że akt nie miał podłoża terrorystycznego, był najprawdopodobniej spowodowany frustracją lub nieporozumieniami w pracy.
Bracia  Ibrahim i Khalid el-Bakraoui, zanim wysadzili się w powietrze na lotnisku, pojechali i zdemontowali kamerę, wcześniej umieszczoną na posesji naukowego pracownika elektrowni Doel. Podjęto ostre środki bezpieczeństwa, część pracowników ma wolne. Czy policja dobrze wytypowała, która część ma odpocząć by się nie frustrowała ?
Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:13)

Komentarze

w zielonych kubraczkach, z brodami do pasa i uśmiechnięte od ucha do ucha... Wiosna, psiakrew i niebożęta budzą się.  WTC  zaś wysadził Czerwony Kapturek. 

A tak w ogóle to cała Europa jest chora na ksenofobie, tylko w Berlinie i w Brukseli wszyscy zdrowi, mać, mać, mać... 

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1510099

A co ?!  Szefowi Brukselskiej policji pięknie jest w  różowym ! Brzoskwiniowy też twarzowy. Stary krosdreser, może zresztą, transwestyta, ma większe problemy !

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

#1510102

Rządzące UE lewactwo łże i zamilcza fakty, które mogłyby uchronić zycie niewinnych ludzi...czy nie czas pozbyc sie nowotworu UE ?

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1510107

Jestem zwolennikiem konfederacji suwerennych państw Europy. Bez "prezydentów UE", bez europejskich partii, komisarzy.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

#1510174

Ty mi nie mów o Belgach!

To najbardziej zniewieściałe i spedalone społeczeństwo.

I mają jakąś dziwną słabość do islamu.

Swoich protestantów potraktują armatkami wodnymi, a arba zwolnią z braku dowodów.

Powaleni okrótnie.

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1510254

To mało powiedziane !

Pamietam, że kiedy dorastał mój syn - a wtedy powstają problemy polegające tym, jak młoda laskę można podrywać - Belgia była przykładem państwa pedofilii. Do dzisiaj syn jako wyznacznika, symbolu używa "pralinki i pedofile" !

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

#1510260