Jak przytuliłem długopis (dzieki Ewarystowi)

Obrazek użytkownika cyborg
Blog
Zbulwersowany przeczytaną notką, ustaliłem adres i pomknęłem sprawdzić u źródła doniesienie na Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Szczecinie. W skromnym pokoiku zastałem (znanych mi z widzenia) działaczy byłej opozycji. Obaj panowie zajęci byli przygotowaniami do konferencji dotyczącej NATO. Mógłbym teraz kontynuować w stylu "jajcarskim", dowodzić, że brak walającej się na biurkach gotówki wynika z "przytulenia" jej przez dr. Targalskiego, a jego nieobecność z wysokości "przytulonej" kwoty. Satyry nie będzie! Od pewnego czasu przestało mi się chcieć marnować czas elementarną dydaktykę podlaną humorem. 1,5 miliona jest preliminowane na dwa i pół roku działania dwu oddziałów. Na rozruch, oba oddziały mają w tym roku razem koło 150 tysiący. Nie do kieszeni ! Faktury akceptuje i płaci MSZ. No i co tu jest do "przytulenia" ?! Materiały informacyjne ? Długopis !!! Wydoiłem podatnika na jeden długopis.
P.S.
Jeśli dobrze zrozumiałem notkę: w Warszawie byle cieć może dyskutować o polityce, może zadawać pytania ministrom, dowódcom NATO - cieć ze Szczecina powinien w tym celu udać się do stolicy (po uzyskaniu przepustki i zaproszenia).
Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:9)

Komentarze

Słuchaj no, aninimowy cwaniaku - nie rżnij mi tu głupa opowiadając o jakichś "długopisach":

jak tak chcesz "w Szczecinie mieć możliwość wpływu na politykę", to ją miej, ale ZA SWOJE, PRYWATNE PIENIĄDZE.
A nie wyciagaj łapę po kasę podatników - w tym i moje.

I nie opowiadaj mi tu a fakturach - dokładnie, ale to dokładnie tak samo przytulały za Platformy i też od MSZ ich, "zaprzyjaźnione" tzw. organizacje pozarządowe. Wy się niczym od nich nie różnicie.

1,5 bańki to 1,5 bańki, i nikt nie jest wariatem, zeby przytulać w gotówce - oczywiście, że przytulanie idzie na faktury -  tak wygląda 3 RP! I za PO i za PiSu.
 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-6

Ewaryst Fedorowicz

#1518981

Nie czytam Fedorowicza

od czasu gdy namawiał do bojkotu wyborów prezydenckich na portalach prawicowych, za co został zawieszony na naszychblogach.pl, którymi opiekował się pan Targalski. Trudno było wówczas o bardziej szkodliwe dla Polski działanie. Gdyby było skuteczne, i ludzie prawi pozostaliby w domach dalej prezydentem byłby Komorowski.

Mimo przebłysków uważam go za postać z Mothy Pythona. W swoim całkiem niezłym widmie aktywności publicznej ma nieanalityczne osobliwości punktowe - niewspółmierne reakcje i szczękościsk na pewne słowa. Jednym z takich słów  wywołujących zachownia osobliwe stało się dla niego słowo "Targalski".  Zobaczył go w przejętej przez UBekistan Rzepie i wpadł w szał.

Przeczytałem ten pamflet na półtora miliona. Tam nie ma nic czego możnaby się przyczepić. Albo inaczej, w taki sposób może się przyczepić do KAŻDEGO podmiotu korzystającego z funduszy takich czy innych instytucji. Kluczem oszczercy jest słowo "przytulić" - u odbiorcy mające wywołać skojarzenie z "zachachmęcić", "cap carap" itp. Słowo to powtarzane jest prawie w każdym zdaniu. I to wszystko.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-1

JW

#1518991

Dziękuję ! 

Właśnie sprawdzałem dlaczego nie czytuję Fedorowicza. No i właśnie ! Pomogleś mi w przypomnieniu. Teraz dziwię się sobie, że dałem się skusić na prowokację.

Moim zyskiem jest to, że odwiedziłem siedzibę znacznej części organizacji pozarządowych.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

#1518992

nie kłam, anonimie bez twarzy, imienia i nazwiska; oczywiście, że czytasz moje teksty - przecież właśnie z jednym z nich nieudolnie polemizujesz :-D

Ale choćbyś nie wiem jak się starał, to nie przekonasz normalnie myślących ludzi, że jest jakakolwiek różnica pomiędzy przytuleniem 1,5 miliona metodą "na fundację" przez Jandę, a przytuleniem 1,5 miliona przez Targalskiego metodą "na stowarzyszenie".

No, to naprawdę juz mnie więcej  nie czytaj :-D

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-5

Ewaryst Fedorowicz

#1518999

Masz jak w banku : będę sie trzymał z daleka !!

Mam jednak kategoryczną ( na razie uprzejmą) prośbę: zostaw w spokoju moich gości i w ramach równowagi trzymaj się swojego bloga. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

#1519008

no nie dygaj ...wymiękasz?:))))

 

tutaj jest o tyle dobrze, że nie mozna kasować niewygodnych komentarzy, a może pewnie byś chciał, ale sie nie da...pozostaje odgrażanie się aby komentujący juz nigdy nie komentował ...:))niestety , albo stety nie da się...

i musiałeś jakiegoś Kowalskiego zwoływać z targalowiska, aby ci pomógł, a on w zasadzie swoim pierdnieciem nic nie wniósł do sprawy:)), a wprost przeciwnie:)))

 

ani ci Januszek nie przyleciał pomóc:))kurde mizeria sie tutaj zrobiła...wszyscy uciekli he he he

 

 

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-4
#1519102

nie kłam, anonimie bez twarzy, imienia i nazwiska:

nikt mnie nigdy na Naszych Blogach nie zawiesił  - zostałem stamtąd WYRZUCONY po opublikowamiu testu o relatywizacji zbrodni UPA na Polakach przez Gazetę Polską:
Moj tekst został oczywiście usunięty, ale ponieważ w internecie nic nie ginie, jest i tu, opatrzony stosownym wstępem.

http://blog.wirtualnemedia.pl/ewaryst-fedorowicz/post/jak-niezalezna-ukrainski-mord-w-hucie-pieniackiej-zauwazyla

No i widzisz, nawet klamać nie umiesz, anonimie :-D

Ale że ssanie przez pisowców kasy podatników w ramach projektu UTWORZONEGO PRZEZ MSZ Platformy w celu umożliwienia ssania tejże kasy platformiarzom budzi twój aplauz, to już świadectwo zupełnej degrengolady.

I nie czytaj, nie czytaj Fedorowicza anonimie! :-D

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-5

Ewaryst Fedorowicz

#1519001

w wyborach prezydenckich?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

JW

#1519007