Dziwaczna ekipa

Obrazek użytkownika cyborg
Kraj

Rzecz o tym jak się produkuje propagandę. 
Nie od dziś wiadomo, że jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc słów. Francis Fukuyama, ten od „końca historii”, sprytnie użył fałszywego obrazu, przypinając etykietkę "białej supremacji" Marszowi dla Niepodległej. Zabieg obliczony na amerykańskiego liberalnego lewaka, który nie sprawdzi, że sprzedano mu przeterminowaną konserwę.  Byłem świadkiem produkcji takiego materiału, konserwy trzymanej na podorędziu  - do użycia w odpowiednich okolicznościach, jak "wafelkowy tort Hitlera". Na szczecińskim marszu napotkałem ekipę filmową, która nic nie filmowała i trzymała się z boku. Nawet nie czaili się na jakiś wybryk czy ustawkę jak TVN - nic ! Kiedy organizator marszu ogłosił rozwiązanie imprezy - ekipa odpaliła bengalskie ognie i przystąpiła do filmowania statystów z pochodniami na tle pochodu, który zaczynał się rozchodzić. Na zdjęciu wprowadzającym mamy : znudzoną asystentkę w czerwonym szaliku, inspicjenta z torbą pochodni, kamerzystę, reżysera z szefem statystów. Pan reżyser jest dumny z siebie i gestami zaprasza do filmowania i fotografowania ustawionej sceny. Wykonano kilka ujęć na różnych tłach. Dlaczego wykonanych zdjęć nie opublikuję w sieci ?! Bo po to jest ustawka, by amatorzy uwiarygodnili materiał w sieci, pisząc, że był wykonany w czasie trwania marszu ! Potem można użyć profesjonalnie filmowanej konserwy.

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)

Komentarze

judaszowe srebrniki za szkodzenie Polsce. Być może niektórzy z nich nawet nie zdają sobie sprawy z tego jak się spodlili.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1575087

Zobaczymy czy i KTO będzie chciał użyć materiału. Możliwe, że kręcono do "użytku wewnętrznego" UE.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

#1575105

Gdzie była Policja?  W godzinę można było wypuścić newsa jak TVN organizuje zadymy . .

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1
#1575098

Co miała zrobić policja ?! Była, zareagowała. Wylegitymowała faceta, który już odrzucił wypaloną pochodnię. Nie miał emblematów klubu piłkarskiego, symboli patriotycznych -  nic !!! W tym czasie ekipa robiła następne ujecie z następną pochodnią. Sprzęt bez oznakowań, bez logo. To mogła być ekipa na co dzień kręcąca śluby i noce poślubne. Całkowita obojętność na to co się dzieje dookoła jest typowa dla ekip "XXX".

TVN z dziką radością zrobił by program o tym jak jest poszkodowany. Można było tylko siebie wpuścić w maliny.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

#1575104