Po co ma Soros płacić, jak sami możemy

Obrazek użytkownika civilebellum
Kraj

Nie minął nawet tydzień od kiedy oficjalnie opłacamy Gościa z Ukrainy, a ten już poleciał do prasy:

temat rzezi wołyńskiej ma stanowić "równowagę tematu żydowskiego". - Z jednej strony jest wina, z drugiej bycie ofiarą - mówił i wyjaśniał, że w ten sposób budowana jest nowa narracja - bycia ofiarą tu i teraz. - To są słupy ideologii pisowskiej - dodał.

Andrij Bondar (ur. w 1974 r.), poeta, pisarz i tłumacz ukraiński. Zaraz po tym jak uzyskał stypendium Gaude Polonia*, przeprowadził się do Polski. http://wiadomosci.dziennik.pl/opinie/artykuly/527317,stosunki-polska-ukr...

*Stypedia [3.500 PLN/m-c] przyznaje MKiDN; Termin nadsyłania zgłoszeń (podanie o przyznanie stypendium, listy rekomendacyjne, kopie dyplomu, recenzji itp.) upływa 15 października każdego roku. Zgłoszenia nadesłane po upływie tego terminu nie będą rozpatrywane.

Stypendium Andrijowi Bodnarowi wręczył 21 lipca 2016 r. wicepremier Gliński. http://m.niezalezna.pl/83626-wicepremier-glinski-przyznal-stypendia-gaud...

Gliński wręczył, ale kto to tam u niego zatwierdził (Bondar nie miał nawet tzw. tutora)? Jakiś urzędas z peowskiego MKiDN sprowadza nam (i każe opłacać z państwowych pieniędzy) gościa, który z miejsca, w niemieckiej gazecie dla Polaków, oskarża nas o zbrodnie na Żydach. Coś mi się zdaje, że ten Bondar to taki Ukrainiec, jak jego tutejszy patron Polak (etniczny).

Panie Ministrze – to jest ten obiecywany „przegląd kadr”? Kogo Pan zatrudnia za naszą kasę?

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:14)

Komentarze

Ekipa Glińskiego, która rządzi w MKiDN to  - najogólniej rzecz ujmując - sroodowisko Uniii Demokratycznej/Unii Wolności.
Czemu nie ma co się dziwić, bo sam minister próbował kariery w tej partii w latach 1997 (kandydat na posła) - 2000, a zatem 11 (JEDENAŚCIE) lat po "planie Sorosa-Balcerowicza", gdy już gimnazjalista nawet wiedział, jakie zniszczenia ten plan na Polskę sprowadził.
A że Glinskiemu w UW nie wyszło - to zaciągnął się do PiSu i wszystko jest - użyjmy języka elit - git!

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

Ewaryst Fedorowicz

#1517189

Git, a nawet tenteges! Ale się po to pisze, żeby przestało: miejmy nadzieję, że ktoś pilnuje POLSKIEGO  interesu...

 

Pozdrawiam

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1517204

Ano pilnuje i to juz ...prawie od zawsze..., tak pilnuje, ze wielu Polakow nie ma co do " geby wsadzic "

Poprostu pilnuja za nas...i nie mozemy sie ich pozbyc...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

chris

#1517296

odciąć od grosza!

 

skoro pluje na Polskę

a z polskiego żre gara

natychmiast od grosza

odciąć Andrija Bondara!

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1517197

dziękuję za celny komentarz, choć wolałbym zawiesić na okres próbny (po wcześniejszym przymusowym przeszkoleniu z historii) - rok przerwy w fundowanym stażu, spędzony  najlepiej w Donbasie.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1517208

Raczej nikt mu  niczego nie odbierze., nie z powodów poruszania teamtyki  ż-skiej:)0

Zresztą całe instytucje tak funkcjonują jak on, z polskiego budzetu, co np. opisane jest w tekscie Wolniewicza "Fikcyjne 10%"

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1517212

Super, że Pan przypomniał tekst Wolniewicza - zwłaszcza, że dopiero co napisałem, co zrobić z tą całą PAN:

http://niepoprawni.pl/blog/civilebellum/rozwiazac-pan-natychmiast

- ale choćbyśmy się urobili po łokcie, to co chwilę dorzucają nam nowe oszczerstwa; doprawdy trzeba chyba zacząć zasługiwać na te póki co kalumnie i powywalać tych etnicznych, co plują na Ojczyznę - są, do diabła, paragrafy o lżeniu Narodu, czy nie ma? Są! 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1517213

"... są, do diabła, paragrafy o lżeniu Narodu, czy nie ma? Są! " - odpowiem frazą, którą usłyszałam podczas wykładu z ekonomii politycznej; wygłosił owo zdanie profesor W. Boniecki ca. 40 lat temu: w Polsce prawo a bezprawie, to jedno prawie. I co? Ano nic czyli jest, jak było onegdaj. 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Janina otęska

#1517378

za takie bodnarzenie Andrija Bodnara do niemieckiej prasy, należałoby go wy......ć !

z Polski. Popatrzcie i Posłuchajcie:  

 

 

 

Adam, check out the latest video from your channel subscriptions for Jul 16, 2016.

 

 

 

Jedwabne - Świadkowie - Świadectwa - Fakty (Zwiastun)

2 days ago  •  128 views

 


 
TVNiezaleznaPolonia Canada
 

 

https://youtu.be/3J5bJzMF-QI

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1517217

ze strony:
https://akademiapolityczna.wordpress.com/2016/07/28/wielka-brytania-bank...

"WIELKA BRYTANIA BANKSTERZY I NWO PCHAJĄ UKRAINĘ DO WOJNY Z POLSKĄ!

UŚWIADAMIAJCIE ZWYKŁYCH UKRAIŃCÓW ŻEBY NIE SZLI DO NAS NA WOJNĘ!

„Nic nie będzie stracone przez POKÓJ, a wszystko może być stracone przez WOJNĘ!”

Słowa Piusa XII które przypomniał Grzegorz Braun na jednym ze swoich spotkań.

Szanowni Państwo

Obywatele Ukrainy są przygotowywani do wojny z Polską. Nie wiem na ile są oni świadomi że będą użyci jako mięso armatnie w rękach Anglików, banksterów i NWO-wców przy cichym poparciu Rosji. Obecny rząd Ukrainy wydaje się być V- tą kolumną właśnie tych Anglików, NWO-wców i banksterów. Stosuje kłamliwą propagandę (np. o Wołyniu) mającą na celu sianie nienawiści Ukraińców do Polaków w celu wywołania wojny Ukrainy z Polską.

Oprócz gloryfikacji ukraińskich historycznych działaczy politycznych, którzy „zasłużyli się” morderstwami na niesłychaną skalę (co należałoby potępić a nie chwalić), ukraińscy politycy posuwają się w niebezpiecznym kierunku: żądają ziem od Polski, a to jest już pierwszy krok do wojny! Wygląda na to że działają na zlecenie….

http://reporters.pl/1632/na-ukrainie-zadaja-od-polski-zwrotu-ziem-ambasa...

„Ambasador Ukrainy w Polsce Andrij Deszczyca publicznie oskarżył Polaków o dokonanie ludobójstwa na Ukraińcach. Z kolei ukraiński doradca rządowy Ołeksij Kurinnyj związany z nacjonalistyczną Partią Swoboda zapowiedział rozpoczęcie w Radzie Najwyższej prac nad ustawą o roszczeniach terytorialnych wobec Polski.”

UKRAIŃCY! NIE DAJCIE SIĘ ZWIEŚĆ WASZYM KŁAMLIWYM POLITYKOM!

Można mieć wrażenie, że rząd ukraiński nie dba o interes własnego ukraińskiego narodu i o jego przetrwanie, a przygotowuje go do wojny z Polską, gdzie miliony zarówno Ukraińców jak i Polaków mają wyginąć. Tereny polskie i ukraińskie mają być oczyszczone z ludności, dla bezoporowej, bandyckiej, eksploracji złóż naturalnych oraz żyznych ziem znajdujących się na terytoriach Polski i Ukrainy.

Kto najbardziej skorzystałby na tej wojnie ukraińsko-polskiej?? Na pewno nie Polacy ani Ukraińcy! Skorzystają: przede wszystkim BANKSTERZY, którzy od wielu wieków przy nieświadomości ludu, zakulisowo pociągali za sznurki buntując i skłócając przeciwko sobie narody, kreowali konflikty, wojny i rewolucje. Niszczyli życie ludzkie i POKÓJ, tylko po to by się wzbogacić! Oprócz banksterów na wojnie ukraińsko-polskiej skorzystaliby przede wszystkim: Anglicy, twórcy Nowego Porządku Świata (NWO) … i Rosja.

Czy zatem z punktu widzenia zwykłego polskiego i ukraińskiego obywatela jest sens WOJNY?! NIE!! Zarówno Polska jak i Ukraina to kraje bardzo bogate w surowce naturalne i urodzajne ziemie, zatem bez wojny oba kraje mogłyby żyć szczęśliwie i dostatnio.

Zatem! Uświadamiajmy Ukraińców!

Zachęcam Państwa tych, którzy mają koneksje z Ukraińcami, znają ich język i wchodzą na ukraińskie strony internetowe, do prowadzenia akcji uświadamiającej wśród Ukraińców, aby zwykli ludzie Ukraińcy wybrali i zaakceptowali PRAWDĘ (między innymi tę historyczną o mordzie wołyńskim – to mógłby być przełom w stosunkach ukraińsko-polskich) jak i nie godzili się na pójście na wojnę do Polski, bo staną się wtedy mięsem armatnim w rękach banksterskich sitw bez skrupułów.

Poniżej wklejam kilka interesujących linków.

„Grzegorz Braun – Plany Wielkiej Brytanii zagrożeniem dla Polski”
https://www.youtube.com/watch?v=NStJEFpLH60

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Niepoprawny antykonformista - IDEA i MYŚL - jedyne co nas łączy w tej wojnie informacyjnej i dzięki nim zwyciężymy.

#1517312