1. września 2017. Modlitwa o pokój.

Obrazek użytkownika cisza
Kraj

1.września, godzina 4:00.

Obudziłam się … momentalnie skojarzyłam i datę i godzinę. Skupiona przez dłuższy czas na sobie, na swoim zdrowiu, na codziennej rehabilitacji, nie miałam siły, by wnikać w bieżące sprawy Ojczyzny, by cokolwiek pisać na PT.

Dzisiaj całym sercem stanęłam przy zebranych o świcie delegacjach państwowych, przy żołnierzach, przy harcerzach na Westerplatte i w Wieluniu i razem ze wszystkimi Polakami wspominającymi koszmar II Wojny Światowej modliłam się o pokój.

Pokój dla Polski i świata.

Opuszczona, zdradzona w 1939 roku Polska się nie poddała, codziennie krwawiąc dzielnie walczyła. Polacy walczyli z Niemcami na wszystkich frontach, wyzwalali Europę, bronili Anglii. A oni zdradzili nas powtórnie. Oddali Rzeczpospolitą w Teheranie i Jałcie w sowiecką niewolę a ona nie poniechała dalszej walki o wolność. I tak się dzieje także dzisiaj, w czasie pozornego pokoju…. zdrada europejskich „przyjaciół” znowu wisi w powietrzu.

Dzisiaj Polska bezkrwawo atakowana przez sąsiadów, eurokratów, lewaków i przez zdrajców wewnętrznych jest zmuszona znowu walczyć o swoją suwerenność i o bezpieczeństwo Narodu. Trzeba nam wspierać działania władz RP. Potrzeba też wielkiej modlitwy za nasz kraj broniący wartości chrześcijańskich, za popełniającą samobójstwo Europę, za podzielony Kościół i o pokój na świecie.

7.października nasze granice zostaną oplecione Różańcem.

Różaniec Do Granic to projekt, którego głównym założeniem jest otoczenie całej Polski modlitwą różańcową. W święto Matki Bożej Różańcowej (7 października), na zakończenie obchodów 100. rocznicy objawień fatimskich, Polacy udadzą się na granice kraju, by modlić się o ratunek dla swojej Ojczyzny i całego świata.

W Fatimie Maryja wezwała ludzkość do modlitwy różańcowej. Chcemy odpowiedzieć na to wezwanie, dlatego naszym hasłem jest: „Chodźmy z Maryją ratować świat”. Czujemy, że świat, który nas otacza, potrzebuje ratunku. My chcemy zaproponować sposób: różaniec”

„Wzdłuż granic naszego kraju ma stanąć żywy łańcuch ludzi trzymających się za ręce, którzy wspólnie odmówią Różaniec. Pomysł ten jest związany z rocznicą objawień w Fatimie. Organizatorzy Różańca do Granic, Lech Dokowicz i Maciej Bodasiński, powierzyli tej wspólnocie zadanie modlitwy w intencji tego wydarzenia, które oprócz ważnego wymiaru duchowego jest też gigantycznym przedsięwzięciem logistycznym. Tak narodziła się idea pielgrzymki wzdłuż granic Polski, którą Pielgrzymi Bożego Miłosierdzia rozpoczną 13 maja, a zakończą 7 października br. Długość trasy liczy w sumie ok. 3500 km.”

Tego dnia udamy się na granice Polski… przez tę bezprecedensową modlitwę różańcową, chcemy okazać wierność i posłuszeństwo Maryi, która niestrudzenie wzywa nas do odmawiania różańca. ..Pragniemy błagać przez wstawiennictwo Matki Bożej o ratunek dla Polski i świata.

Na morzu ustawią się rybacy w kutrach, na Bugu mamy już umówionych kajakarzy, którzy wyruszą z kościoła stacyjnego, by w kajakach utworzyć szpaler na rzece. Na wspólnej granicy Polski, Czech i Słowacji zaprosimy do modlitwy także Czechów i Słowaków. W jednym momencie wszyscy ci zgromadzeni ludzie rozpoczną modlitwę.

Zapisy trwają. Kto nie może wyruszyć na granice Polski, może połączyć się duchowo. Wierzę w moc modlitwy i w to, że obronimy Polskę przed lewacką agresją.

Zobacz mapę:

http://www.rozaniecdogranic.pl/mapa

http://www.rozaniecdogranic.pl/o-rozancu-do-granichttp://www.radiomaryja.pl/informacje/7-pazdziernika-wzdluz-granic-polski-stana-ludzie-odmawiajacy-rozaniec/

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)

Komentarze

Zastanawiam się czy to nie będzie za późno

Bo zło kręci się wokół Polski dziś na nowo

Więc Módlmy się co dzień by nie było na próżno

Pozdrawiam 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1547477

Oby nie.... potrzebna zawsze, codziennie.

Modlitwa "Różaniec do granic" wymaga czasu ze względów organizacyjnych. Ataki zła wymierzone w Polskę są coraz bardziej widoczne i ufam, że to zmobilizuje Polaków do modlitwy.

Pozdrawiam: Viva Cristo Rey!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

CISZA

#1547537