Zaczyna się holocaust Polaków depopulacja Polakow

Obrazek użytkownika Archiwum X
Kraj

Zdaniem doktora Huberta Czerniaka obecny system państwowej służby zdrowia utrwala proceder, który z całą powagą można nazwać holocaustem Polaków. Mimo wielkiego postępu w dziedzinie badań medycznych i rozwoju zabiegów ratujących życie, ludzie zapadają na szereg zupełnie nowych schorzeń, których doraźne leczenie prowadzi do jeszcze poważniejszych powikłań. Wszystko dlatego, że lekarze przestali patrzeć na człowieka jako całościowy organizm.

Dlaczego w Polsce nie inwestuje sie w badania Quantec a w bzdurne mammografy na kolach, ktore sa szkodliwe dla zdrowia. W ameryce ponad 200 tysiecy ludzi umarlo na raka na wskutek napromieniowania. 

Winne są także koncerny farmaceutyczne, dla których najważniejszy jest zysk oraz nowoczesne procedury medyczne, które narzucają lekarzom uniwersalne podejście do pacjenta.

Dr Czerniak twierdzi, że lekarze stali się obecnie narzędziami w rękach systemu. Kiedyś rady lekarskie przesyłały wyniki swych badań i obserwacji do centrali w Warszawie, gdzie wnikliwie je analizowano. Dziś lekarze otrzymują wytyczne z góry. Nie ma w nich miejsca na indywidualne podejście do pacjenta. Cały system przypomina dobrze zorganizowany przemysł, w którym chory funkcjonuje jako konsument specyfików mających na celu tylko jedno – zysk karteli farmaceutycznych.

Nikt nie może się wyłamać. Niepokorni lekarze pozbawiani są prawa do wykonywania zawodu. Wprowadzenie procedur medycznych posłużyło za kaganiec dla inteligencji specjalistów.

Zdaniem dr. Czerniaka winni są przede wszystkim politycy, którzy biorą łapówki. Nie można bowiem inaczej wytłumaczyć sytuacji, gdzie na Komisję Zdrowia przychodzi lobbysta, rozdaje dokumenty i mówi: „to trzeba przegłosować”, a obecni na sali posłowie podnoszą rękę „ZA”.

Dobro pacjenta nikogo nie interesuje. Liczą się wpływy i pieniądze. „Ta sama grupa etniczna, która w Katyniu i Ostaszkowie strzelała Polakom w głowy, dziś kontroluje izby lekarskie” – mówi dr Czerniak. To samo tyczy się mediów, które konsekwentnie blokują przekaz o wielotysięcznych marszach przeciw reżimowi medycznemu.

„Nawet zioła stały się niewygodne, bo zaniżają obroty koncernów farmaceutycznych. (…) Ja zdawałem kolokwium z ziołolecznictwa. Dziś ten temat lekarzy w ogóle nie interesuje” – puentuje dr Czerniak dodając – „Nie można mówić o medycynie Wschodu, czy Zachodu, lub alternatywnych praktykach. Jest jedna medycyna tak jak jedno jest zdrowie, a lekarz musi patrzeć na człowieka jak na jeden organizm”.

zobacz: Martwe ludzkie płody w żywności i szczepionkach: Dead human fetuses in food and vaccines: https://www.quantectherapy.com/dead-human-fetuses-in-food-and-vaccines/

 

Nie znam podobnego przypadku w żadnym innym kraju na świecie nie ogarniętym działaniami wojennymi, aby ilość zgonów rok do roku wzrosła o 35%! Ewenement na skalę światową! Tę wiadomość o danych GUS przeczytałam parę dni temu a dotyczyła stycznia tego roku. Takiej śmiertelności nie było w całej „wolnej Polsce” czyli od prawie 30 lat i co? cyt: „Z przedstawionych przez GUS danych wynika, że w styczniu 2016 r. łączna liczba zgonów sięgnęła 33 tys. To dużo, ale jeszcze gorzej było rok później. W styczniu 2017 r. zmarło aż 44 tys. 400 osób. To aż o 35 proc. więcej!: https://wolna-polska.pl/wiadomosci/porazajaca-smiertelnosc-polakow-2017-10

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.6 (głosów:8)

Komentarze

Badanie i suplementacja to jedyna metoda ochrony waszego organizmu przed szkodliwymi substancjami z Ziemi, powietrza i pożywienia. Miernej jakości jedzenie w supermarketach zawierające śmiertelne toksyny zabija was od środka. Jesteście systematycznie podtruwani. Technika ta ma za zadanie zlikwidować najsłabsze osobniki a te silne zostawić aby slużyly rasie panów w jarmułkach nazywających się PiS.

Zaborcy z NATO czyli USRAEL sypie ci na głowe nanocząsteczki, aluminium, rtęć, stront, to sie nazywa tzw. chemtrails - powoduje opady trujacych substancji z samolotów na goji, rośliny i na zwierzęta w Polsce. Chemtrails to smugi na niebie, poprzeczne linie na niebie utrzymujące się nawet po kilka godzin. PO i PiS to jedna mafia, która chce twojej śmierci. To fakty!

 

Żydzi uważają, że Polska zwana przez PiS Polinem to ziemia obiecana dla Żydów. Oczyszczajcie się regularnie, wyżućcie telewizor przez okno aby nie oglądać tego propagandowego ścierwa nadawanego przez TVP, Polskat i TVN. Szczepionki nie są zdrowe dla waszych dzieci, to trucizna wstrzykiwana waszym pociechom. Tylko regularny detoks może powstrzymać przewlekłe choroby, chroniczne zmęczenie, strach i lęk przed jutrem. PiS to zdrajca gorszy niż faszyści i Hitler. 

Badanie i suplementacja za pomocą Quantec: https://www.quantectherapy.com/pl/badanie-quantec-suplementacja-detoks-o...

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-3
#1580411