Pierwsi po diable, a nawet przed nim!

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

25 kwietnia 2015 zamieściłem na NP ten tekst.
I dzisiaj po burzy wywołanej brutalnymi słowy ambasador Izraela go powielam.

"Jak skwantyfikować polakożerczy antypolonizm? %? ułamkiem? POłową czy nawet całym głupkiem?
Antypolska, polakożercza wypowiedż szefa FBI znów stała się pretekstem do gorącej dyskusji n/t rzekomego, naszego, polskiego udziału w niemieckich zbrodniach ludobójstwa.

Im dalej od zakończenia wojny tym coraz mniej nie tylko w mediach, literaturze, filmach zbrodni popełnionych przez rzeczywistych sprawców czyli Niemców i ich najwiekszych sojuszników Austriaków.

Skoro ich udział staje się coraz mniejszy, to siłą rzeczy, trzeba nimi kogoś obarczyć!

Polska i Polacy świetnie się do tego nadają!

Dlaczego?

Po pierwsze durna?, a może zamierzona? polityka historyczna instytucji za to odpowiedzialnych stworzyła lukę, próżnię swoistej naiwnej niewiedzy, zaniedbania, w którą bardzo szybko włazły środowiska, kręgi mniej lub bardziej otwarcie polakożercze, antypolskie.

Jednym z nich, to wroga nam od ponad pół wieku tzw żydokomuna; przywleczona nad Wisłę po 44r. osadzona, zainstalowana na stalinowskich bagnetach.
I ta nadreprezentacja środowiska żydokomuny przygotowała swoisty grunt pod ten, po 89r. polakożerczy antypolonizm podatny nie tylko w niedobitkach tych, którym po marcu 68 ich niedawni partyjni kominternowscy towarzysze wręczyli bilet w jedną stronę.
Pozostałe nad Wisłą ich młode pokolenie mniej lub bardziej aktywnie uczestniczyło w różnych opozycyjnych formach kontestowania schyłkowego prl.

Zaś po 89r. sprytnie umościło sobie wygodne, wpływowe gniazdko w redakcji gazety, która w zamyśle miała być gazetą obywatelską ( takie też były przesłanki sfinansowania jej początków tak ze środków kongresu amerykańskiego i francuskiego zgromadzenia narodowego), a szybko stała się nie tylko tubą, lecz co gorsza własnością wąskiej, wręcz sekciarskiej grupy składającej się z dzieci, wnucząt kominternowskich nasłanej przez Stalina żydokomuny!

I to środowisko, to stamtąd wyszły pierwsze artykuły-ataki o wymowie wyrażnie polakożerczej sugerujące nasz polski, współudział, pomocnictwo niemieckim zbrodniarzom w rzekomym naszym, polskim współsprawstwie!
To środowisko A.Michnika i redakcja GW wyhodowała Grossa, płonące stodoły, złote zęby, AK mordująca Żydów w czasie Powstania warszawskiego, itp.

To zaś uaktywniło aktypolską polakożerczą żydowską diasporę do coraz bardziej brutalnych ataków, docoraz bardziej bezczelnych oskarżeń.
I jak się wydaje świetnym tłem jak i pretekstem stały się ku temu sprawy odszkodowań za tzw mienie pożydowskie.

Można zaobserwować jakby kolejne fazy, fale tych ataków, a w ich tle już zawsze te mld $, których domagają się od Polski środowiska żydowskie.

Niemcy, Austria, Szwajcaria, które wypłaciły sute odszkodowania Izraelowi oraz Żydom nie są już celem ataków, krytyki!

Polska ma płacić! za majątek zniszczony, zagrabiony tak przez niemieckiego okupanta, jak też za stalinowską, powojenną grabież.
Polska jest winna więc ich zdaniem nie tylko od strony majątkowej, lecz także za ... współudział, pomoc Niemcom!

I ta antypolska bezczelność polakożerczych żydowskich środowisk ma wsparcie nie tylko potomków żydokomuny zasiadającej w tzw czerwono/różowym salonie III RP.

Co rusz odinstytucjonalna głupota ( czy tylko?) idzie im w sukurs! to oni wspierają te kłamliwe tezy od stodoły po złote zęby Grossa, Cichego teksty o mordowaniu Żydów przez AK w czasie Powstania Warszawskiego, wygłaszając bredniowate, durnowate oceny n/t odpowiedzialności ... narodu polskiego! jak choćby wyjątkowo bałwańskie oskarżenie autorstwa B. Komorowskiego z r. 2011.
cyt. "„Naród ofiar musi uznać, że bywał też narodem sprawców”

Tak więc czego my się domagamy od szefa FBI?
Przeprosin!?
A za co?
Wszak on już się wycofał z części swej głupiej wypowiedzi, oskarżającej Polaków!

A B. Komorowski kiedy nas przeprosił? za tę durną, wredną, antypolską, polakożerczą wypowiedż z Jedwabna 2011r.

Przeprosił? czy jeszcze nie?

Kwaśniewski przeprosił?

W.Bartoszewski bulgaczący coś w rodzaju pochwały-laudacji o rycerskości oficerów niemieckich w okupowanej Warszawie przeprosił?
A wnuk Szpilmana, Daniel Cohen obrażający na łamach bazylejskiego zajtunga nie tylko rodziny ofiar smoleńskiej "katastrofy" cyt.
"...większość ofiar należała do konserwatywno-katolickiej partii Prawo i Sprawiedliwość. Była to zacofana mniejszość, która niewiele dobrego wniosła do życia politycznego kraju...." oraz " Ci ludzie podżegali do nienawiści wobec homoseksualistów, żydów i liberałów i ..."
Przeprosił!?
A Instytut Żydowski w Warszawie utrzymywany przez polskiego podatnika za antypolskie, polakożercze tezy i tzw "wyniki badań" przeprosił?

Domagamy się przepraszam od szefa FBI!
Dobrze, domagajmy się!
Domagajmy się, żadajmy przeprosin , sprostowań od wszystkich osób, instytucji, redakcji gazet, które nas Polaków posądzają o współudział w zbrodniach niemieckich, o antysemityzm.
Jeśli nie, wytaczajmy im procesy!

Ale zachowajmy elementarną uczciwość, zachowajmy proporcje.

Pierwej uporządkujmy, uporajmy się z polakożerczym antypolonizmem własnych polityków, dziennikarzy, instytutów, uczelni.
Nie ważne czy jego podłożem jest głupota czy zaplanowane polakożerstwo!
Jedno i drugie jest grożne.

Zanim nazwiemy szefa FBI wsiowym głupkiem, zanim zabierzemy się za umeblowanie głowy innych pół, ćwierć i 3/4 półgłówków, zróbmy porządek z rodzimymi; z tymi z czerskiej, instytutów, ministerstw, urzędu prezydenta!

Zróbmy pierwej z nimi porządek!

Ich rozliczmy ze szkalowanie dobrego imienia Polski.
Dla mnie %, ułamek, pół czy też całego głupka za wielką wodą ma mniejsze znaczenie niż ci rodzimi!
Ci z salonu, ścieku medialnego, urzędującego prezydenta są groŻniejsi, bardziej szkodzący Polsce i Polakom!

Oceńmy najpierw tych nie tylko wsi'owych antypolskich półgłówków! dostarczających polakożerczego pretekstu.
Bo tamci naprawdę nie czynią Polsce takiej szkody jak rodzima, antypolska agentura, sitwa obrażająca, oskarżająca nas na nasz koszt!

To oni, pierwsi po diable nasze dobre imię w sposób zaplanowany zapaskudzają!

pzdr "

To mój tekst sprzed niemal trzech lat!

pzdr

pzdr

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Komentarze

Tekst nic nie stracił na aktualności!

Obecny wściekły atak na Polskę powinien znacznie przyspieszyć edukację Polaków. Z całą pewnością bardzo wielu Polakom spadły wreszcie łuski z oczu.

Pozdrawiam  

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1557446