Andrzej Rzepliński były prezes TK babcią...klozetową. Konspira bireto- siusiana.

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Sikanie po ścianie czyli w ...birety!
Ależ doczekaliśmy się czasów!
Jakie mamy elity!

W tytule nawet nie stawiam znaku zapytania, ani w tagach nie zaznaczam, że to satyra, gdyż nie ma we ani odrobiny strachu cczy ostrożności procesowej przed grożbą art. 212 KK.
Idę wię na całość, bo to najprawdziwsza prawda aczkolwiek mocno uryną zalatująca.

Od wczoraj wielki strach padł na branżę klozetową i odklozetową, tudzież im siusiano/pokrewne.
Nawet potentat, ten od tych podwójnie trzyliterowych, przenośnych, mobilnych budek-klozetów zadrżał.
To co mówić o tych wszystkich babciach klozetowych obu płci w Polsce.
Przerażenie padło też na sieci stacji paliwowych mające te przybytki.

A wszystko to przez tę wypowiedż byłego prezesa TK Andrzeja Rzeplińskiego, a od miesiąca sędziego TK w stanie spoczynku
na temat siusiania jego byłych podwładnych.
Pozornie niby nie do wiary, ale każdy, kto widział tę mocno przejętą twarz i dramatyczny ton byłego prezesa o konspiracyjnym siusianiu jego byłych podwładnych w pałacyku TK ten już nigdy nie powinien ...oddać głosu na PiS!
Przenigdy!
I tu nie trzeba urologa, aby odczytać tak wprost oraz w podtekście jak tragiczne to były chwile dla jego podwładnych, gdy onże sam, prezes TK musiał ich wspomagać swoją osobistą odprezesowską toaletą!

Teraz można zrozumieć jeszcze bardziej te problemy TK za jego prezesury!
Zamiast analizy akt spraw, prezes co rusz kursował jak babcia klozetowa;, to klucz, to papier, mydełko, ręczniczek!
Co prawda tylko pewnie z wrodzonej mu elegancji powiedział o siusianych problemach kolegów!, albowiem z mimiki twarzy byłego prezesa można było odczytać, że problem był totalny, by nie rzec siusiano/hybrydowy.

Tak więc rządząca prawica toczyła nie tylko wojnę hybrydową w wymiarze konstytucyjnym, lecz co gorsza zapuściła swe hybrydowe macki do wc TK!
Horror!

Śmiem sądzić, że gdyby to dotarło do PE, to Schulz z Junckerem oraz Tuskiem natychmiast odwołaliby służby transgraniczne z basenu Morza Śródziemnego, aby korpus ten skierować do Warszawy celem ratowania demokracji w Polsce.

Wielu zadawało sobie pytanie, gdzie osiądzie były prezes, a od 19 grudnia sędzia TK w stanie spoczynku.

Polityka?
Fundacja?

Wykluczone.

Stawiam na to, że założy sieć eleganckich klozetów!
Odprawę, ekwiwalent za urlop chapnął.
Kasiore więc na rozruch ma!
Expierience nie byle jaki!

A potrzeby są wieclkie!
Bowiem w wielu instytucjach problemy z sikaniem, z pęcherzerm mają te same, co sędziowie byłego prezesa Rzeplińskiego.

Pecunia pecunią, ale z klozeto/siuasniem problem mają!

pzdr

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.4 (głosów:11)

Komentarze

....no cóż. niech zamkną wszystkie klozety, wzorem naszych braci mniejszych  będą szczać gdzie popadnie, będzie ekologicznie i nie wyda się kasy na byle goowno:))

Szczanie ad hoc w Krakowie to żadna nowość, sama bylam świadkiem jak pani w nagłej i nie do opanowania potrzebie, zadarła kieckę  i wyszczała się na środku torowiska tramwajowego pod Pocztą Główną, także można.

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1530699

...spadaj na drzewo, i od "A" z daleka. Przerzucić się na "G" to literka w sam raz dla was..

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1530707

dodam, ze ta zapyziała miernota oświadczyła kiedyś, że państwo jest jej , to tylko zero z przerostem ambicji i chorymi aspiracjami może coś takiego wymyślić. Parafrazując śp L. Kaczyńskiego.powiem ci - spieprzaj gnido.

 

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1530711

Za ryczałt urlopowy, odprawę oraz 20 000 zł/mc emerytury netto do łapki na sieć typu WC Chatka starczy aż nadto. A za oszczędności tudzież tantiemy na wygodne życie starczy i na zbytek także. Nie, nie zazdroszczę uposażenia etc. panu A. R. Zastanawiam się tylko jak to nasze państwo funkcjonuje.... daj Bóg, ze się zmienia na dobre i będzie normalnie! Szeregowy Polak ma obowiązek wykorzystać urlop do końca marca kolejnego roku! Sędzia nie musi? O uposażeniu większym od pana Prezydenta, pani Premier - nie wspomnę.

*

Pani sędzia jest wzywana na przesłuchanie w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa.  Pani sędzia jest na zwolnieniu lekarskim już 12 miesiąc. ZUS twierdzi, że wszystko zgodne z procedurami. Zapytam: czy pani sędzia ma zwolnienia na potrzeby sądu wystawiane przez Lekarzy sądowych zgodnie z ustawą z dnia 15 czerwca 2007 r. o lekarzu sądowym (Dz.U. 2007 nr 123 poz. 849)?

Zgodnie z ustawą tylko lekarz z listy lekarzy sądowych może wystawiać zaświadczenia lekarskie uczestnikom procesów zarówno karnych jak i cywilnych: oskarżycielom, oskarżonym, obrońcom, powodom, pozwanym, świadkom i pełnomocnikom.

Jeżeli zwolnienia wystawiają lekarze nieuprawnieni to należy panią sędzię doprowadzic za (tu wpisz słowo jakie uznasz za właściwe). Jeżeli zwolnienia wystawiają Lekarze sądowi to należy panią sędzię doprowadzić (za...) i zbadać przez powołaną, stosowną komisję lekarską. Tak czy siak zmiany w nie/sprawiedliwości polskiej są potrzebne od zaraz, a przy okazji należałoby przyjrzeć się również... lekarzom sądowym.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

casium

#1530788