Żydzi oskarżają nas o Holocaust, my mówmy o ich zbrodniach na Polakach

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Antypolonizm cały czas był, tylko był mniej widoczny, trochę w uśpieniu. Jak poprzednie rządy wykonywały wszystkie zalecenia światowej finansjery w większości opanowanej przez Żydów, wszystko było cacy.

Żydzi, których gościliśmy na naszych ziemiach prawie 800 lat, są największymi antypolonistami, nie Niemcy, a Żydzi.

Niemcy zapłacili Żydom więc milczą, Polacy nie są skorzy więc oskarżają nas o wszystko, nawet o Holokaust. Polacy współpracowali z Niemcami, ale był to promil, a na takich którzy współpracowali polskie państwo podziemne likwidowało.

Żydzi ochoczo donosili na swoich współziomków czego dobitnym przykładem jest Stella Goldschlag, która w czasie wojny doniosła w Berlinie jak szacują na od kilku do kilkunastu tysięcy ziomków, a od tzw. „ głowy” dostawała około 60 marek. Szef łódzkiego getta Rumkowski wysłał do obozów kilkanaście tysięcy dzieci, by w końcu sam do niego trafić.

Warto wspomnieć „słynną” 36 Dywizję Grenadierów SS „Dirlewanger”, która pacyfikowała Powstanie Warszawskie i mordowała cywilów,  w której dobrowolnie służyło około 200 Żydów.

Żydzi wiernie służyli wszelkim totalitaryzmów, można tu podać szefów NKWD Berie i Jagodę oraz większość kierownictwa MBP ( Ministerstwa Bezpieczeństwa Publicznego) po wojnie w Polsce.

Słynna pisarka w swoich Dziennikach w 1947 r. "UB, sądownictwo są całkowicie w ręku Żydów. W ciągu tych przeszło dwu lat ani jeden Żyd nie miał procesu politycznego. Żydzi osądzają i na kaźń wydają Polaków".

Tyle się mówi o Jedwabnym a nie wspomina się o żydowskich zbrodniach na Polakach w Nalibokach.

Wielu Żydów uratowanych przez Polaków ich nienawidziło , czego przykładem może być gwiazda salonów Bronisław Geremek w nieupublicznionym wywiadzie w Polityce z Hanną Krall.

H.K. Panie profesorze, wydaje mi się, że pan niezbyt lubi Polaków?

B.G. Niezbyt lubię? Takie określenie jest nieścisłe. Ja ich nienawidzę!

H.K. Ale przecież pana i pana matkę uratował właśnie Polak!

B.G. To prawda. Stefan Geremek ukrywał nas oboje w Zawichoście a później nawet, kiedy już było pewne, że mój ojciec — Borys Lewartow, nauczyciel ze szkółki rabinackiej zginął w getcie warszawskim ożenił się z moją matką. Niemniej ja od dziecka musiałem ukrywać swoje pochodzenie i nie jeden raz bluźnić Przenajświętszemu, niech będzie przez wieki sławione Imię Jego, że stworzył mnie Żydem. A zresztą czytała pani na pewno pamiętniki Emanuela Ringelbluma?

Wydaje się, że to Żydzi z mlekiem matki ssą nienawiść do Polaków, czego przykładem może być żydowski burmistrz Jersey City , który oskarża Polaków o Holocaust i nowe pisanie historii. Ale i wśród Żydów znajdują się tacy  jak ocalały z Auschwitz Edward Mosberg, który chwali i broni Polaków.

 https://wiadomosci.wp.pl/wzruszajacy-gest-bylego-wieznia-obozu-moment-ktory-mowi-wiele-6240680703195265a

 

 

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:8)

Komentarze

Burmistrz z New Jersey walczy z pomnikiem katyńskim bo dowiedział się że Polaków w Katyniu mordowali jego rodacy i najzwyczajniej jest mu wstyd, więc postanowił zacierać ślady tej zbrodni i postanowił zlikwidować pomnik tę zbrodnię upamiętniający.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1563605

Żydzi takiego pojęcia jak wstyd nie znają.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1563654

Żydowska logika - znienawidzeni Polacy winni, że Geremek bluźnił.

Wychodzi na to Przenajświętszy stowrzył nie tylko Lewartowa-Geremka ale całe naród wybrany ku bluźnierstwu Swemu i zgubie ludzkości.

Skoro bluźnią Przenajświętszemu, że stworzył ich żydami, to dać im się skrobać. I kastrować a nie obrzezywać.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1563609

Słuszna uwaga.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1563655