W lewackim świecie molestowanie i gwałty to norma.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Wydaje się, że w lewackim świecie  molestowanie i gwałty to norma. W zlewicowanym  Hollywood okazało się, że wpływowi producenci mogli sobie brać aktorki jak towar z półek. Proceder ten  trwał latami, dopiero ostatnio kilka aktorek zdecydowało się wyjawić mroczne tajemnice  Hollywood.

To, że wszyscy o tym wiedzieli, nikt nie protestował i wydawało się , że tak musi być, co ważniejsze szychy Hollywood postępowali jak muzułmanie traktując  kobiety przedmiotowo.  Można się zastanowić skoro tak było z aktorkami, to można się zastanowić jak w Hollywood traktuje się inne kobiety. Niestety, w molestowani i molestowane mają i polskie ślady. Polski reżyser pochodzenia żydowskiego Polański, też był podejrzany o gwałt a mimo to dziesiątki lewicowych środowisk broniło i broni  tego reżysera. Także w przestrzeni publicznej funkcjonuje zdjęcie grubego wieprza Weinsteina z polską aktorka Rossati, która próbowała zrobić w Hollywood karierę.

Przejdźmy do Polski, to lewacki pisarz nazwał siedzące w kawiarni dziennikarki kurwami. Mało tego podpisane z imienia i nazwiska działaczki z GW oskarżyły dziennikarza z GW i Krytyki Politycznej o gwałt i molestowanie.

Co ciekawe, niektóre środowiska lewicowe broniły chama Rudnickiego. Ja się pytam gdzie są środowiska lewicowe, gdzie są feministki? , które oskarżeniami o seksizm rzucają na lewo i na prawo.

Nie ma zbiorowej histerii ubranych na czarno kobiet, ale gdyby coś takiego zrobił ktoś z prawej strony, wrzaskom i protestom nie byłoby końca.

Oczywiście molestowania , gwałty są okropieństwem i trzeba je ścigać z całą surowością, ale nie można ich traktować instrumentalnie.

https://www.tvp.info/34752188/nazwal-dziennikarke-kua-lewicowi-celebryci-staneli-w-jego-obronie

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)

Komentarze

Na podstawie danych z 2008 r. Policja opracowała „statystyczny portret” podejrzanego o przestępstwa przeciwko obyczajności. Kim jest, gdzie i jak działa?

1. Zdecydowanie najczęściej jest to poczytalny mężczyzna ( w 2008 r tylko 111 podejrzanych to kobiety i tylko 31 podejrzanych to osoby niepoczytalne).
3 na 4 ofiary tych przestępstw znają sprawcę ( w przypadku pedofilii odsetek ten jest wyższy i wnosi 80 %).

2. Przy popełnianiu przestępstw najczęściej używają siły fizycznej, zastraszenia, groźby, podstępu, wykorzystują zależność ofiary od sprawcy. Podejrzani o zgwałcenia 5 razy grozili ofiarom bronią palną lub inną, 21 razy niebezpiecznym narzędziem.

3. Większość podejrzanych to bezrobotni lub niepracujący i nie poszukujący pracy – 919 osób, ale było także 651 uczniów, 204 emerytów i rencistów, 51 rolników, 42 studentów.

4. 7 % podejrzanych było wcześniej karanych za podobne przestępstwa.
Po zatrzymaniu i przedstawieniu zarzutów sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu 1.038 podejrzanych, z tego w 203 przypadkach areszt został uchylony.

5. Do tych przestępstw najczęściej dochodziło w domu i mieszkaniu - 2.727, ale były też inne miejsca np.
- ulica - 327
- szkoła podstawowa, gimnazjum – 135
- las – 150
- pole, łąka, pastwisko - 73
- dom dziecka - 39
- dom wypoczynkowy – 37
- internet, bursa szkolna – 24
- boisko sportowe – 30
- ogród działkowy, altanka – 26
- park, skwer, ogród botaniczny - 57
- autobus, autokar – 20
- samochód – 49
- ścieżka rekreacyjna, szlak turystyczny – 16
- komórka, piwnica, strych – 26

Minęła dekada. Pałeczkę „statystycznego” przejął lewacki świat…

PS

Gwałt jest jedną z najbardziej przerażających zbrodni na ziemi, a zdarza się co kilka minut.

~ Kurt Cobain

https://pl.wikiquote.org/wiki/Gwa%C5%82t#/media/File:Tizian_092.jpg

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

casium

#1554068