Tuleya , sędzia broniący bandytów

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

 Nie wiem czy Tuleyi zwanego sędzią jest bliżej do polityki czy do wymiaru sprawiedliwości . Wydaje się , że sędzia Igor Tuleya jest typowym resortowym dzieckiem , na którego światopogląd na pewno miała matka  Lucyna Tuleya była pracowniczka Służby Bezpieczeństwa.

Jak mówi polskie przysłowie „ czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci”. Będąc nie wiadomo czym czy sędzią czy politykiem, stoi w rozkroku.

Sędzia Tuleya jest typowym syndromem  resortowego dziecka , którego działanie i myślenie  polega na działaniu wbrew interesom Polski i na mentalnym podporządkowaniu się "silniejszemu".

Do 2015 r. sędziemu Tuleyi w zasadzie nic nie przeszkadzało, przełom nastąpił gdy władze zdobył PiS i interesy resortowych dzieci i sędziów zostały zagrożone, wówczas uaktywnił się sędzia.

Ten apolityczny sędzia chodzi na marsze KOD, działa na rzecz bandytów, jak w przypadku gangstera Boguckiego, któremu przyznał 264 tys. zł. zadośćuczynienia, ponieważ  "warunki uwłaczały godności człowieka" a jak napisał poseł Wąsik   - zadośćuczynienia gangsterowi było za to, bo w celi było duszno.

Nic nie mam przeciwko zadośćuczynieniom dla gangsterów, ale niech płaci za nie sędzia , które je przysądził a nie obywatele.

Na nieszczęście dla pokrzywdzonych sędzia Tuleya sądzi sprawę bardzo groźnego „gangu mokotowskiego” tzw. obcinaczy palców.

Nie patrząc na poszkodowanych pan sędzia wykorzystał tą sprawę do prywatnej wojny z rządem i zadał pytanie do TSUE w sprawie niezawisłości sędziów, co ciekawe, sprawa brutalnych gangsterów i ich ofiar niespecjalnie go interesuje.

Widać po raz kolejny , że sędzia Tuleya przyznając odszkodowanie gangsterowi i opóźniając proces „gangu mokotowskiego” działa w ich imieniu.

Czas najwyższy żeby Izba Dyscyplinarna SN zajęła się politykiem udającym sędziego.

 

                                                                                                                                

http://telewizjarepublika.pl/kim-jes t-sedzia-igor-tuleya,58268.html

http://niezalezna.pl/93238-bo-w-celi-bylo-duszno-gangster-bogucki-z-odszkodowaniem-uzasadnia-znany-sedzia

https://wpolityce.pl/polityka/372502-krocie-dla-mordercy-laskawosc-dla-lapowkarza-i-przyjazn-z-medialnym-salonem-iii-rp-top-10-przypadkow-sedziego-igora-tulei-wideo

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)

Komentarze

od tego!

 

broni swój swego

kasta jest od tego!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1572027

Oj, niestety broni.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1572028