Ta wesz z Newsweeka  oskarżała rodzinę PAD, teraz kolej na MM.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Wesz dziennikarska, hiena roku, itd., Tomasz Lis będący redaktorem lewackiego Newsweeka a zarazem tubą opozycji, korzysta z każdej okazji, by dowalić zwycięskiej partii, posuwa się do obrzydliwych insynuacji by zaatakować rodzinę PAD.

Gdy trzeba posuwa się do najbardziej obrzydliwych insynuacji korzystając nawet z pałki antysemickiej, jak to miał miejsce w przypadku teścia PAD, którego ludzie Lisa oskarżali wysyłając gdzie się da maile i sms-y  o„antypolskim Żydzie Kornhauserze i jego sługusie – zięciu Andrzeju Dudzie”.

Mało tego postanowili wykorzystać córkę PAD Agatę , cytując jej  konto: "Tata mówi, że jak zostanie prezydentem odda Oscara amerykanom za film „Ida”. Prawda jest ważniejsza od jakiejś tam nagrody z żółtej blachy".

Okazało się że konto Agaty Dudy jest fałszywe. Całe szczęście, że mimo niegodnych praktyk funkcjonariusza Lisa i jego gazety, wygrał PAD.

Cała  podłość  Lisa pozostała , teraz ze swoim atakiem skierował się w stronę premiera Mateusza Morawieckiego, oskarżając go nie wiadomo na jakiej podstawie, że ukrywa swój majątek.

Na wczorajszym breefingu rzecznika rządu min Kopcińska, odpowiedziała na zarzuty jednego z red. TVN , który imputował ukrycie majątku przez premiera, tylko nie mógł przedstawić na to twierdzenie żadnych dowodów.

Lisa i to całe towarzystwo denerwuje to, że  Morawiecki przyszedł do rządu jako jak na warunki polskie dość bogaty człowiek, po tym jak zrezygnował z kierowania jednym z banków.

Szukanie dziury w całym , obrzucanie błotem kogoś, kto dorobił się własną pracą a nie bycie w polityce wyraźnie jest nie do pojęcia dla macherów z Newsweeka.

 

 

https://wpolityce.pl/media/237395-tesc-dudy-to-zyd-alarmuje-newsweek-ciekawe-czy-tomasza-lisa-spotka-ostracyzm-za-granie-na-antysemickich-nastrojach

http://www.rp.pl/artykul/1202133-Lis-i-Karolak-cytowali-sfalszowane-slowa-corki-Dudy.html

http://www.newsweek.pl/polska/polityka/mateusz-morawiecki-ukrywa-majatek-oswiadczenia-majatkowe-morawieckiego,artykuly,424476,1.html

http://d1.niezalezna.pl/219485-minister-o-newsweeku-tuba-totalnej-opozycji

 

 

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.7 (głosów:7)