Rosjanie i międzynarodowa mafia rządziły Polską w latach 2007-2015 r.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Trudno nie odnieść wrażenia, że w latach 2007-2015 Polską nie rządził Tusk ze swoją ferajną a jakieś bliżej nieokreślone siły z Rosji wraz z międzynarodową mafią.

Trupów w szafie zostawionych przez  Tuska  jest mnóstwo. Ostatnio dziennikarze śledczy dotarli do tajnej umowy między  rządem RP reprezentowanym przez Pawlaka a rosyjskim Gazpromem.  Włos się jeży i nóż w kieszeni otwiera  i mówiąc tekstem Kazika ( cóż żeście skurwysyny uczynili z tą krainą).

Jeżeli okazuje się, że rząd Tuska ot tak darowali 1 mld zł, a z początkowej całkiem rozsądnej instrukcji negocjacyjnej w ciągu dwóch miesięcy  rząd Polski zgodził się na wszystko co nam proponował  Gazprom w efekcie tego podpisaliśmy skrajnie niekorzystną umowę na dostawy gazu do 2035 r przy czym gaz był najdroższy w Europie , całe szczęście , że UE  nie zgodziła się na tę umowę i umową została skrócona do 2022 r.

Zastanawiam się jakie trzymanie mieli  Rosjanie na Tuska i Pawlaka, żeby podpisać tak skrajnie niekorzystną umowę dla polski, wygląda na to , że rząd polski reprezentował  interesy Gazpromu nie Polaków.

Ten obóz zdrady narodowej powinien znaleźć się tam gdzie jego miejsce tzn. w więzieniu. W 2009 r. śp. Lech Kaczyński  żądał wyjaśnień w tej sprawie, ale potem było molo w Sopocie i katastrofa smoleńska i dopiero teraz po dotarciu do tajnej  instrukcji  negocjacyjnej sprawa wróciła.

Podobna sprawa była z VAT jak oblicza premier Morawiecki w ciągu około 8 lat rządów PO-PSL  do kasy państwa nie wpłynęło 200-250 mld. zł z tytułu należnego podatku VAT.  Mimo sygnałów od celników i służb, nie było zgody na walkę z przestępcami, a min finansów  sztukmistrz z Londynu Rostowski  i Szczurek , nie widzieli problemu.

Polska stała się rajem i ziemią obiecaną dla wszelkiej maści mafii wyłudzającej VAT.

Jestem ciekaw ile jeszcze jest takich trupów w szafie jak umowa z Gazpromem czy karuzele VAT. Rząd PiS walczy z patologiami a obóz zdrady narodowej PO z Borysem Budką , prosi  Niemców o sankcje wobec Polski.

https://wpolityce.pl/polityka/355073-chcecie-dowodow-ze-rzad-po-psl-dzialal-wbrew-interesowi-polski-no-to-macie-tajne-instrukcje-negocjacyjne-ws-umowy-gazowej

https://wpolityce.pl/polityka/354981-gazowy-walkower-sieci-o-kulisach-kontraktow-z-moskwa-rzad-po-psl-ukryl-te-dokumenty-przed-opinia-publiczna

https://www.youtube.com/watch?v=9itfEdJG7ig

https://wpolityce.pl/polityka/129671-za-gaz-placimy-jak-za-przyslowiowe-zboze-to-skutek-umowy-ktora-w-grudniu-2010-wicepremier-pawlak-podpisal-ze-sieczinem

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)

Komentarze

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika ety został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1547232

A ode mnie minus za powyższy wpis.

Głupi (tylko) czy dywersancki?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1547237

Nic dodać nic ująć.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1547276