​Rasizm i nie rasizm

Obrazek użytkownika Andy51
Świat

Po ostatnich wydarzeniach w Chemnitz, dawniej Karl Marks Stad, w Niemczech ale również w Europie Zachodniej, pojawiło się zrelatywizowanie określenie rasizm.

Rozjeżdżanie samochodem Europejczyków ( białych) TIRem, samochodem, podkładanie bomb w pociągach, samochodach, mordowanie niewinnych osób tylko dlatego, że nie wierzą w Allacha nie jest muzułmańskim rasizmem.

Natomiast protestowanie przeciwko mordowaniu przez muzułmanów Bogu ducha winnych osób, jest rasizmem, faszyzmem i co tam jeszcze.

W Niemczech po zasztyletowaniu w Chemnitz Niemca i tak się dokonał przewrót niemal kopernikański. Dotychczas mordercy byli bezimienni , najwyżej o arabskim wyglądzie, teraz cenzura pozwoliła na podanie narodowości zabójców, t.j. Syryjczyka i Irakijczyka.

Problem jest w tym , że muzułmanie zaproszeni przez Merkel  nie dość , że nie chcą pracować bo lepiej dostawać zasiłek, to jeszcze chcą narzucić Europejczykom swoje muzułmańskie standardy, w których kobieta jest przedmiotem do zaspokojenia seksualnych potrzeb wyznawców proroka, zwłaszcza biała.

Ilość gwałtów, dokonanych przez emigrantów przeraża, nie mówiąc o pospolitej ale jakże dotkliwej drobnej przestępczości.

Ci inżynierowie, nauczyciele, lekarze, fachowcy, okazali się zwykłymi klientami pomocy socjalnej , wykorzystujący głupotę swoich gospodarzy.

Jak pokazują niemieckie statystyki ca. 80 procent  tych , których zaprosiła Merkel  ani myślą o pracy a darmowe mieszkanie i zasiłki wystarczają im do egzystencji  i płodzenia dzieci.

W chorych lewackich głowach, występowanie w obronie wartości europejskich jest rasizmem i faszyzmem, a muzułmański rasizm nim nie jest.

 

https://wiadomosci.wp.pl/migranci-zabili-35-latka-podczas-festynu-niemiecka-prasa-bije-na-alarm-6289239947630721a

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:9)

Komentarze

Trzeba usystematyzować podane przez Autora informacje. Otóż, wykaz przybyłych do Niemiec specjalistów, prócz wymienionych inżynierów i lekarzy etc., nie uwzględnia fizyków jądrowych, skupiających swe działania na badaniu relacji międzypłciowych. Ci wysoko wykształceni specjaliści są najliczniejszą grupą zawodową wśród imigrantów w Niemczech

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Traczew

#1571571

Mea culpa,jak mogłem zapomnieć o fizykach jądrowych.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1571573

Ależ ta przypadłość nie ogranicza się tylko do Niemiec ani Europy Zachodniej.
Ani nie jest bynajmniej zjawiskiem, które się pojawiło po ostatnich wydarzeniach.
I nie dotyczy jedynie podziału na rasy, bo neonazista to osobnik nie tylko biały, ale też i posiadający określone preferencje seksualne, wyznaniowe, hołdujący tradycjom - no generalnie goj.

Symptomatyczne jest miejsce opisywanych wydarzeń, a ściślej jego uprzednia nazwa. Poczekajmy w pisowskiej bezczynności jeszcze dekadę, dwie a będziemy częścią globalnego konglomeratu zwanego Karl Marks Bund.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1571611