Nienawiść PO do śp. Lecha Kaczyńskiego przekroczyła wszelkie granice

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Nienawiść PO do śp. Lecha Kaczyńskiego przekroczyła wszelkie granice. Niedawno weszła ustawa o zakazie propagowania komunizmu lub innego ustroju totalitarnego przez nazwy budowli, obiektów i urządzeń użyteczności publicznej.

Ustawa sobie a HGW sobie. W W-wie kilkadziesiąt ulic i placów propaguje utrwalaczy komunizmu w tym jedna z najważniejszych ulic w W-wie  Aleję Armii Ludowej, której nazwę  zarządzeniem zastępczym zmienił wojewoda, na Aleje  Lecha Kaczyńskiego.

Natychmiast dał głos jeden z ważniejszych polityków PO Marcin Kierwiński mówiąc w imieniu Warszawiaków ( ja się pytam jakim prawem), że PiS buduje kult nieprawdziwy, bo kadencja Lecha Kaczyńskiego w Warszawie to kadencja źle wspominana przez warszawiaków, to kadencja głębokiego zastoju inwestycyjnego.

Nienawiść do byłego Prezydenta Warszawy i RP, jest tak wielka, że HGW blokuje od kilku lat  upamiętnienie śp. Lecha Kaczyńskiego i wszystkich ofiar katastrofy smoleńskiej pomnikami na Krakowskim Przedmieściu, wykorzystując do tego miejską konserwator zabytków, która zezwala na stawianie koszmarków na Krakowskim Przedmieściu , ale nie pomników.

Polityków PO ogarnęło jakieś zbiorowe szaleństwo w tej nienawiści do śp. Lecha Kaczyńskiego zarówno w samorządach np. W Gdańsku czy Sopocie, gdzie władze tych miast sprzeciwiają się budowie pomników i tak będzie dalej dopóki nie zmienią się władze samorządowe w samorządach, w których władze sprawuje PO.

 

 

https://wpolityce.pl/polityka/366617-po-oczernia-lecha-kaczynskiego-i-nie-chce-jego-ulicy-w-warszawie-kierwinski-ten-kult-jest-falszywy-warszawiacy-zle-oceniaja-jego-kadencje

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:4)