Muzeum POLIN pełni taką rolę w Polsce  jak posłowie PO w KE

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Europosłowie PO pełnią w PE rolę szmalcowników, donosząc i szkodząc Polsce. Nie ma podobnego przykładu  zaprzaństwa w PE. W innych krajach też są spory polityczne jak np. w Niemczech, Hiszpanii czy we Włoszech. Ale żadnemu posłowi z tych krajów nie przyszło by do głowy , żeby „stawać” przeciwko swojemu krajowi.

Wiemy jak ostry politycznie jest spór w Katalonii, gdzie ta prowincja dążyła nawet do secesji, ale w kategoriach propaństwowych , to jest nawet dla posłów z Katalonii , żeby głosować albo donosić na własny kraj. Ale skoro wśród posłów PO jest donosiciel , który donosił na swoich kolegów w stanie wojennym, to nie ma się czemu dziwić.

Podobną rolę w Polsce spełnia muzeum POLIN, wybudowane z pieniędzy polskich podatników. Muzeum POLIN robi wszystko , żeby udowodnić , że Polacy byli może nawet gorsi w prześladowaniu i mordowaniu Żydów.

Chcą udowodnić, że w Polsce jest antysemityzm, którego nawet nie potrafią doszukać się instytucje europejskie. Jeżeli  we wszystkich rankingach Polska zajmuje jedno z ostatnich miejsc jeżeli chodzi o antysemityzm, to jasnym jest, że narracja GW i POLIN, jest co najmniej nie trafiona.  W Polsce, nie trzeba chronić instytucji żydowskich czy ich synagog jak to jest na Zachodzie Europy, ale według POLIN i GW w Polsce jest szalejący antysemityzm.

Jeżeli  muzeum POLIN jest miejscem służącym do szkalowania Polaków, jak to miało miejsce przy promowaniu książki „Dalej jest noc. Losy Żydów w wybranych powiatach okupowanej Polski”, autorstwa Elgenking i Grabowskiego, której teza polega na tym, że Polacy byli jakimiś krwawymi oprawcami Żydów, to się zastanawiam, gdzie jest min. kultury, gdzie jest nadzór min kultury, gdzie jest min. prof. Gliński?

Podobne ataki na Polskę i Polaków były z okazji 40 rocznicy wydarzeń marcowych. Dobór dyskutantów był taki, że prawda obiektywna była na entym miejscu, chodziło tylko o to, żeby dowalić rządowi.

Jeżeli się przyjrzeć kto wspomaga te muzeum, to taka a nie inna postawa kierownictwa muzeum staje się jasna.

        

 

https://wpolityce.pl/polityka/397688-ujawniamy-skad-plyna-darowizny-dla-polin-placowka-pokazywala-kampanie-zrownujaca-antysemityzm-wladzy-z-1968-r-z-tym-wystepujacym-dzis

https://www.prawdaobiektywna.pl/historia/ksiazka-o-polakach-mordujacych-zydow-wydana-przez-pan-3910.html

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:9)

Komentarze

I sprawy szwabskie na pierwszym miejscu.

Dokładnie jest tak z PiS-em, sprawy żydowskie na pierwszym miejscu.

Pro Izraelski PiS, zmienił lewacką żydo-komunę PO-PSL wspierającą euro-burdel.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".

#1565732