Macierewicz w NIK, Przywieczerski, ekstradycja z USA.

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Dwie wiadomości, które mogą u wielu osób spowodować palpitacje serca. Mózg FOZZ twórca Universalu , któremu jak zaczął się palić grunt pod nogami uciekł do USA.  Chodząca skarbnica wiedzy o początkach tzw. kapitalizmu w Polsce i wielu osobach, na których konta poszły pieniądze z FOZZ i zaczęły się  wielkie kariery biznesowe.

Jeżeli  Przywieczerski  zechce podzielić się swoją wiedzą, to może okazać się wielu tzw.  biznesmenów  z początku dzikiej prywatyzacji Lewandowskiego, mając pieniądze z FOZZ nagle okazało się, ze to są teraz wielkie paniska za lewe pieniądze.

Drugą osobą , która może przyczynić się do herzklekotów niektórych,  jest Pan Macierewicz, który jak ćwierkają wróbelki na dachu może zostać nowym szefem NIK.

Macierewiczowi oponenci zarzucają  wiele rzeczy, ale faktem jest , ze jest to człowiek nieprzemakalny, tzn. nieprzekupny i na pewno nie da się namówić na takie numery jak obecny prezes NIK Kwiatkowski z ustawianiem konkursów.

Te dwa nazwiska mogą naświetlić wiele tajemnic III RP i wyjaśnić np. skąd się wzięły pieniądze na jedną z prywatnych telewizji i pozwoli zrozumieć skąd w tej telewizji takie a nie inne nastawienie do obecnych władz.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:7)