Lewicowi macho z Hollywood mogą molestować i gwałcić kobiety

Obrazek użytkownika Andy51
Świat

Co się stało, że lewicowy a nawet lewacki Hollywood, milczał, a lobby feministyczne w tej instytucji udawało , że nie widzi sprawy, dopiero po wybuchu skandalu okazało się jaki to był człowiek, jak traktował kobiety, przy milczącej zgodzie Hollywood.

Ilość słynnych aktorek , które miały nieprzyjemność obcować z Weisteinem jest porażająca, one godziły się na na ekscesy tego człowieka i milczały, według zasady tylko kasa, misiu kasa się liczy, godziły się na to, żeby być wykorzystywane przez tego knura.  

Okazało się, że człowiek krytykujący Trumpa za seksizm , wspomagający Hillary Clinton, dla której teraz jest gorącym kartoflem , broniący Polańskiego, itd. robił to co robił.

Okazuje się, że nie tylko w Hollywood, ale i w BBC działy się okropne rzeczy, tam z kolei gwiazda BBC, prezenter Jimmy Savile już nie żyjący, dopuszczający się rzeczy wstrętnych i okropnych na dzieciach w tym gwałtów, był pedofilem, o którego skłonnościach wiedziało całe BBC ale przez kilkadziesiąt lat ukrywało to.

Wygląda na to, że lewicowcom można więcej, a oni z tego korzystają.
 
http://www.dziennikbaltycki.pl/strona-kobiet/ludzie/a/wszyscy-znali-harv...
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/743746,Skandal-pedofilski-w-BBC-S...
 
 
 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:5)

Komentarze

Tu działa wszystkim (?) znany paragraf 22 ! Przypominam :

"ONI mogą z nami zrobić wszystko to, czego nie jesteśmy w stanie im zabronić".

Pytanie : czy obecnie jesteśmy w stanie zabronić a starych hipisów rozliczyć ?

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

#1550345

Wszystko zależy od woli.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1550352

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1550347

Na czasie.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1550353

- nie zgloszone w przeciagu tygodnia od ich popelnienia - nie powinny byc brane pod uwage przez zadne sady i prokuratury na swiecie (chyba, ze sprawa dotyczy maloletnich - wtedy mozna dac okres roczny na przedawnienie).

Przeciez dzisiaj kazda kobieta moze kazdego swojego znajomego (o ile jest bogasty- inaczej sie nie oplaca) posadzic o gwalt czy molestowanie, ktore mialo miejsce 2 czy 5 czy nawet 20 lat temu. Moze opisac ze szczegolami to zdazenie, rozpisac z dokladnoscia minutowa nawet - i jakie ma szanse przecietny mezczyzna (na dodatek nie stroniacy od plci pieknej), ze bedzie pamietal romantyczna noc sprzed 10 lat?

Czy nie jest dziwne, ze tyle pieknych aktorek "przeszlo" przez lozko Weinsteina - wszystkie "zmuszane" - i zadna przez lata nie wiedziala, ze to bylo "be" - dopiero teraz - jak sie okazalo, ze mozna na tym "zarobic" (i slawe w mediach i pieniadze...)? 

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

mikolaj

#1550405