Ktoś musi pracować na ciapatych. Włosi podwyższają wiek emerytalny

Obrazek użytkownika Andy51
Świat

Oprócz gwałtów, kradzieży, pospolitej przestępczości, ktoś przecież musi pracować na ciapatych. We Włoszech, prócz prawie 100% deficytu budżetowe rząd włoski chce jeszcze bardziej uszczęśliwić włoskie społeczeństwo.

Całe tabuny czarnych emigrantów czeka na przerzut do Włoch, a tzw. organizacje pozarządowe, kasując kasę od przemytników, niczym tramwaje odbierały emigrantów kilka mil od brzegów Libii i dowoziły ich do Włoch.

W końcu ktoś tak głupi jak władze włoskie przejrzały na oczy i statki organizacji pozarządowych jeżeli nie zgodziły się na to, żeby na statku przebywał włoski policjant , nie mają prawa wpływać do włoskich portów.

I nagle jak za dotknięciem różdżki czarodziejskiej nielegalna emigracja zmniejszyła się o 80%. Ale mleko się rozlało, we Włoszech przebywa około 300 tys. niewykształconych  czarnych emigrantów.

Oni nie przyjechali po to żeby pracować a ktoś musi im dać wyżywienie i kwaterunek.  To przecież kosztuje, ktoś musi pracować na ich utrzymanie stąd socjalistyczny rząd podwyższa wiek emerytalny dla kobiet.

 

 

http://biznes.interia.pl/news/wlosi-wprowadza-najwyzszy-wiek-emerytalny-w-europie,2535967,1191

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:10)

Komentarze

ale może komuś potrzebni są żołnierze. Bezwzględni, czujący misję nawracania (wycinania) "niewiernych". Może właśnie o to chodzi, aby stworzyć kilkusettysięczną armię.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1547807

Jakoś jako żołnierzy ciapatych nie widzę. Oni wolą wysadzać się w powietrze albo podrzynać gardła.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1547812

Znając pracowitość Włochów nie będzie to łatwy zabieg...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1547869

Oj nie.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1547928

Kiedyś mówiło się, iż są kraje gdzie sa pełne banki i puste kościoły oraz takie gdzie są puste banki i pełne kościoły.
Niebawem z tych pierwszych zrobią się pełne meczety i wówczas potrzebna będzie kilkusettysięczna armia aby m.in. strzec pełnych banków, a nawet jeśli zajdzie taka potrzeba to powiększać zasoby owych banków. I nie mam tu na myśli Italii.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Apoloniusz

#1547876

Jest taka alternatywa.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1547929

Dla kozojebów jak są tacy głupi, a kozojeby im w nagrodę za ich trud poderżną gardła

Włoski lewicowy rząd uchwalił, jak ci ciapate wejdą do twego domu który jest nie zamieszkały nielegalnie, to nie możesz ich wyrzucić.

Dlaczego my Polacy mamy ciągle kogoś uszczęśliwiać na siłę, chcą umierać to niech umierają.

A my róbmy swoje i powoli przygotowujmy się do wojny z ciapatymi bo musi być, jak się polityka gnijącego i upadającego zachodu nie zmieni i dalej będą przyjmować, to w tedy nastąpi kres Europy.

Pierwsza będzie Holandia, Belgia, Francja i przyjdzie czas na szwabów, o Szwecji, Dani, Norwegi, nawet nie wspominam.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".

#1547884

Dziwne masz podejście do pracy, przyznam, ze nie rozumiem. Ja swoją pracę lubię i myślę, ze nie jestem wyjątkiem. Spędzam jak każdy sporą część życia w pracy i nie wyobrażam sobie, żebym mogła przebywać w miejscu, którego nienawidzę, wśród ludzi, których nie cierpię.
Pracuję i wiem dokładnie na co wydawane są pieniądze z moich podatków. Na zgniłym zachodzie na koniec roku podatkowego każdy, kto podatki płaci dostaje dokładne zestawienie jaka kwota i na co została przeznaczona. Nie zauważyłam tam wyszczególnienia, ze z moich podatków na ciapatych wydano tyle i tyle w danym roku podatkowym. Przejrzystość finansów jest tutaj wzorcowa, przy czym biurokracja, papierkowe PIT-y srity nie istnieją w ogóle.

Włosi są zacofani pod kazdym względem, tam wszystko jest możliwe.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-1

Wolność, godność, honor - tego nic nie zastąpi.

 

#1547885

Praca nie jest żadną karą, ale co innego jak pracujesz na siebie, rodzinę, swoją Ojczyznę, a co innego jak pracujesz na nierobów, którzy wolą socjal niż pracę.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1547931

Trochę apokaliptyczna wizja, ale całkiem realna.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1547930

To nie dziś, ani jutro.

Zobacz ile dzieci się rodzi u europejczyków z zachodu w rodzinie, coś koło jednego i zera, a ile u ciapatych, jak ma trzy żony to i może być nawet 10 dzieci, by mieć większy socjal, by nie pracować.

Jeśli dalej będą przyjmować, a potem sprowadzać rodziny tych co poprzyjmowali, to wyrok tylko przesunie się w czasie.

To nie trzeba być wyrocznią takim jak Sybilla czy Nostradamus, by to przewidzieć, jaki los czeka Europę, gdy nic nie będzie robiła w zakresie bezpieczeństwa. Tylko dalej brneła w systemie multi-kulti i lewactwa wszelakiego.

Pozdrawiam.

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".

#1547934