Ktokolwiek widział , ktokolwiek wie, gdzie było PO i .N , 15.08

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Dzień 15 sierpnia jest podwójnym świętem. Kościelnym jako dzień Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny i państwowym jako Święto Wojska Polskiego.

W tym dniu dziesiątki tysięcy Polaków po dotarciu  z pielgrzymkami do duchowej Stolicy Polski Częstochowy oddają cześć Marii , natomiast w stolicy Polski,  Warszawie odbywa się parada wojskowa z okazji Święta Wojska Polskiego.

Tą tak patriotyczną tradycję zapoczątkował śp. Lech Kaczyński. Jest to okazja do zaprezentowania wszystkich rodzajów wojsk w tym nowopowstałych WOT, broni, sprzętu samolotów, helikopterów , itd.

Defiladę przyjmuje zwierzchnik sił zbrojnych PAD , wraz z marszałkami, premier, członkami rządu, parlamentarzystami ale nie wszystkimi. W tym czasie do mysich dziur pochowali się parlamentarzyści z PO i .N., a szef totalniaków Schetyna ośmielił się bezczelnie zaatakować jeden z rodzajów sił zbrojnych WOT w dniu ich święta.

Jestem pewien, że wojsko im tego nie zapomni, a stosunek tej hałastry  do WP nie zapomną wyborcy. Ktokolwiek widział , ktokolwiek wie , gdzie byli i co robili, ci którzy wstydzą się Wojska Polskiego bo od święta minęły już dwa dni a żadnych sygnałów nie ma.

 

https://www.youtube.com/watch?v=twW26bJGg0Y

http://wmeritum.pl/swieto-wojska-polskiego-schetyna-atakuje-jeden-rodzajow-sil-zbrojnych-dostal-bolesna-odpowiedz/195926

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)