Kolejny przykład czym kończy się przyjmowanie muzułmanów z ( USA)

Obrazek użytkownika Andy51
Świat

Chciałoby się powiedzieć na świecie dzień, jak co dzień. W USA muzułmański emigrant z Uzbekistanu zabił 8 osób, Użył do tego stosowanego ostatnio przez muzułmańskich terrorystów samochodu.

USA są krajem emigrantów, pamiętamy setki tys. Wietnamczyków, którzy uciekając przed komunizmem, znaleźli schronienie w USA. Dziesiątki tyś. uchodźców z różnych krajów potrafi  się zaaklimatyzować w USA z jednym wyjątkiem.

Muzułmanie z jakiego by nie byli kraju przyjeżdżając do USA , stanowią zagrożenie dla obywateli tego kraju. Zindoktrynowani religią nienawiści jaką jest islam, podsycaną przez brodatych mułłów stanowią zagrożenie dla obywateli.

Żeby nie szukać daleko, w Niemczech syryjski  muzułmański  19 letni uchodźca planował zabić tyle osób ile się da, na szczęście w ostatniej chwili niemieckiej policji udało się w ostatniej chwili zapobiec zamachowi.

W Wielkiej Brytanii jest około 1 mil. Polaków, ale nikt z nich w imię religii nie zabija. Oczywiście wśród takiej populacji znajdą się różne świry, są różni przestępcy wśród Polaków, ale nie tacy, którzy w imię religii wysadzają się w powietrze, albo rozjeżdżają samochodami niczemu nie winnych ludzi.

Muzułmanin czy to w Hiszpanii, Szwecji, Belgi, Francji, czy jakimkolwiek innym kraju Europy jest tykającą bombą.  

 

https://wpolityce.pl/swiat/365059-byli-przyjaciolmi-na-cale-zycie-zabil-ich-islamski-terrorysta-w-nowym-jorku-tragiczna-historia-argentynskich-turystow

https://wpolityce.pl/swiat/365105-uchodzca-z-syrii-podejrzany-o-przygotowywanie-zamachu-w-niemczech-trafil-do-aresztu-19-latek-planowal-zdetonowac-bombe

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)

Komentarze

Już nie pamiętam, w którego kraju przedszkolu pytano dzieci o marzenia, co zrobią, gdy będą starsze. Okazało się, że założenie pasa szahida jest marzeniem dużej ilości muzułmańskich dzieci.

*dla tych, co nie wiedzą, co to jest pas szahida - jest to pas wypełniony ładunkiem wybuchowym, zaprojektowany do popełnienia samobójstwa w miejscu publicznym.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#1551654

To wszystko wynoszą ze swoich islamskich rodzin.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1551658