Jak chcą dalszego gwałcenia swoich kobiet, niech dalej przyjmują ciapatych

Obrazek użytkownika Andy51
Świat

 

W Europie można zauważyć dwie fale emigracyjne. Jedna na wschodzie,  w Polsce gdzie przebywa ponad milion Ukraińców, którzy przybywają  do Polski po to głównie żeby pracować i druga fala w  Zachodniej Europie , gdzie emigranci z Północnej i Czarnej Afryki  oraz ze wschodniej części Morza Śródziemnego przeważnie bez zawodu i wykształcenia przyjeżdżają nie do pracy ale po zasiłki mieszkania socjalne itd.

Emigranci z Ukrainy z podobnej strefy kulturalnej , mentalnej i religijnej , ciężko pracują by poprawić swój i swoich rodzin  często mieszkających na Ukrainie, byt.

Z drugiej strony  w Zachodniej Europie pojawiają się tabuny niewykształconych ale za to zindoktrynowanych muzułmanów.  Muzułmanów którzy mają całkiem inne wartości, a kobieta jest przedmiotem, z którą można zrobić wszystko.

Nie ma tygodnia, żeby prasa zachodnia nie donosiła o potwornych gwałtach, często zakończone śmiercią. Oszalałe z poprawności politycznej jakoś milczą i nie stają w obronie kobiet.

Kiedyś w dawnych czasach mężczyzna był po to , żeby bronić swojej rodziny , żony i dzieci. Co się obecnie dzieje, jeżeli nawet kobieta głosi na policje jak to był ostatnio w Lipsku , to policjant doradza jej, żeby nie biegała samotnie tylko z koleżanką.

Mało tego te kozojebce gwałcą również dzieci. Na szali, poprawność polityczna wygrywa z obroną czci i godności kobiet.

 

 

 

https://wpolityce.pl/kryminal/356475-rusza-proces-afganczyka-ktory-zgwalcil-i-zamordowal-kobiete-w-niemczech-przybyl-tam-szukajac-azylu-udawal-ze-ma-16-lat

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)