Idąc drogą KOD, niech Niemcy organizują rocznicę wyzwolenia Auschwitz

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

To co wyrabia KOD nikogo nie dziwi, ale ta wypalająca się organizacja ludzi, którzy chcą, żeby było jak dawniej, po raz kolejny przekroczyła granicę tym razem przy wsparciu gdańskiego kacyka PO prezydenta Gdańska Adamowicza zwanego Budyniem.

To jego urząd wydał zgodę na manifestację KOD w dniu 31 sierpnia na Placu Solidarności pod stocznią i to na  kilkanaście godzin. Ubecy z KOD i Obywateli UB mieli być gospodarzami uroczystości i to oni zapraszali z.z. Solidarność na  uroczystości ustami ich zapiewajło tęczowego Szumiełdy.

Na tą bezczelną prowokacje całe szczęście na tę prowokację KOD i Adamowicza  zareagował wojewoda pomorski Drelich cofając zgodę dla KOD, przyznając Solidarności prawo do organizowania w tym dniu kolejnej rocznicy.

Idąc tym tokiem myślenia PO i KOD, to Niemcy powinni organizować rocznicę wyzwolenia obozu w Auschwitz, zapraszając jeszcze żyjących więźniów, najlepiej przez SS-manów , którzy ich pilnowali.  Albo Niemcy powinni organizować rocznicę wybuchu wojny 1 września na Westerplatte a komitet organizacyjny powinien się składać z marynarzy Szlezwig-Holsteina , który zapraszałby Obrońców Westerplatte na tę uroczystość.

 

 

https://wiadomosci.wp.pl/wojewoda-drelich-cofnal-decyzje-adamowicza-solidarnosc-a-nie-kod-31-sierpnia-przed-stocznia-6158399416690305a

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:2)

Komentarze

Bo wizja historii według profesora Jana Tomasza Grossa ("Polacy zabili więcej Żydów niż Niemców") może być , jak "pójdzie na całość" następująca . Na przykład : bohaterski Werhmacht ramię w ramię z rycerską Armią Czerwoną oswobodziła ten obóz z niewoli polskich nazistów itd. itp. etc. A co , kto mu zabroni ? A zdaje się "pamięć historyczna" EU idzie w tę stronę vide muzea właśnie powstające i upamiętniające 2WŚ . A Franc Timmermans ,Martin Schultz tylko temu przyklasną .

"Kto włada przeszłością ten kontroluje przyszłość" George Orwell "Rok 1984" .

A nie takie "łamańce intelektualne" odchodziły za tzw. PRL-u ,więc taka narracja to pikuś , droga przetarta .

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1546948

Ten przykład  o bohaterskim Wermachcie , który ręka w rękę ( jak Kopacz)z  gwałcicielami z Armii Czerwonej, oswobodzili Auschwitz od polskich nacjonalistów, bardzo dobry.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1546950