Dla lewicy ważniejsze, muszki , ptaszki, zwierzątka, nie mały biały chłopiec

Obrazek użytkownika Andy51
Świat

Gdzie się podziali obrońcy praw człowieka? Gdzie podziała się wrażliwość lewicy? Można protestować w ochronie, żabek, żuczków, karpi, itd. , ale nie w obronie życia dwuletniego ciężko chorego chłopca. Co innego, gdyby to było dziecko lesbijek lub pederastów, co innego, gdyby to było dziecko somalijskie, arabskie, erytrejskie, lub czarne.

Ale to jest mały biały chłopiec, którego nie obejmuje lewicowa wrażliwość. Obrońcy praw człowieka jakby zapadli się pod ziemie.

Jeżeli słowa największego autorytetu na świecie papieża Franciszka nie docierają do decydentów, to co może dotrzeć?

Gdzie podziała się empatia do dzieci? Gdzie podziało się współczucie? Jak widać po sprawie małego Alfiego, te deklaracje , to wszystko pic na wodę.

Kilkuset letnia demokracja brytyjska działa jak jakieś państwo totalitarne, a demokracja stawiana jako przykład, jest guzik warta.

To smutna konstatacja, europejska cywilizacja i kultura z pędem zmierza ku cywilizacji śmierci i jeżeli w Europie nie nastąpi otrzeźwienie i nie będzie powrotu do wartości, to już nie długo Europa stanie się kalifatem. 

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/391770-polacy-solidaryzuja-sie-z-malym-alfiem-evansem-kwiaty-maskotki-i-swieczki-przed-brytyjska-ambasada-w-warszawie-zdjecia

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)

Komentarze

Stałoby  przy tym dziecku 40 kamer TVNu i innych stacji  lewackich 24 h na dobę, widzielibyśmy jak pederaści pytają na głos załamanym głosem "Gdzie jest teraz Bóg? Niech mi jakiś ksiądz przyjdzie wytłumaczy?" Rzeczni Praw Obywatelskich, Fundacje Helsińskie i Batorego, LGBT, Komisja Wenecka, i tysiące innych "redakcji i powiązanych fundacji, oskarżyłaby rząd o łamanie praw człowieka, konstytucji, a "dziennikarze" pytaliby - czy krew na rękach niewinnego dziecka, nie powinna spowodować masowego buntu społeczeństwa przeciw faszystom rządzącym "tym krajem"

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Hoyt

#1562760

To przykre ale niestety tak by to wyglądało.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1562764

To przykre ale niestety tak by to wyglądało.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1562765

 Jesteśmy w Liverpoolu - melduje squarehead.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1562775

Gratuluje.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#1562802