Czy Timmermans będzie kozaczył  do Włoch w sprawie imigrantów?

Obrazek użytkownika Andy51
Świat

Widmo „faszyzmu” krąży po Europie. Do takich  „faszystowskich krajów” jak Węgry i Polska  dołączają kolejne. Każda partia , która nie jest lewicowa lub liberalna według nowomowy lewaków jest faszystowska.

Czyli jak wspomniałem po Polsce i Węgrzech do tej grupy krajów dołączyła Austria , po niej Włochy a według wyników exit  pools  w Słowenii o zgrozo wygrała partia o takim nastawieniu.

O ile z takimi krajami jak Polska i Węgry lewakom z Brukseli przychodziło dość lekko przynajmniej w sferze werbalnej, było względnie łatwo walczyć,  to na horyzoncie pojawił się zawodnik wagi ciężkiej w postaci Włoch.

We Włoszech wybory wygrały dwie partie, antysystemowa i prawicowa czyli „ Ruch 5 gwiazd” i „Liga Północy”, lewicowe partie poniosły klęskę, to min. efekt prowadzonej przez te rządy polityki emigracyjnej.

Statki Sorosa, odbierały emigrantów z wybrzeży Libii , a lewicowy rząd się na to godził. Dzięki takiej polityce, do Włoch przybyło setki tysięcy przeważnie niewykształconych emigrantów z Czarnej Afryki.

Wicepremier i szef MSW a zarazem przewodniczący Ligii Północnej Matteo Salvini powiedział w sobotę, że nielegalni imigranci muszą „pakować walizki”. Mówił, że kraj nie może sobie pozwolić na to, aby utrzymywać setki tysięcy migrantów.

Wreszcie we Włoszech polityka emigracyjna stanęła z głowy na nogi, a tacy inżynierowie społeczni jak Soros czy Timmermans mają problem.

Czy przez nikogo nie wybrany Timmermans będzie kozaczył do Włochów tak jak do Polaków?

Włosi mają pewną przewagę nad Polakami. We Włoszech ci co przegrali nie zapowiadają, że żeby obalić rząd , będzie ulica i zagranica.

Tam nie ma tylu donosicieli, którzy szkodzą swojemu krajowi, nie mogąc pogodzić się z wolą suwerena.

http://wiez.com.pl/2018/03/03/zdezorientowana-lewica-i-katolicki-populizm-we-wloszech/

https://www.tvp.info/37485323/nowy-szef-msw-wloch-nielegalni-imigranci-musza-pakowac-walizki

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:5)