Chcieli ciapatych to teraz mają.

Obrazek użytkownika Andy51
Świat

Jest przypowieść „ Mądry Polak po szkodzie”, ale nie tylko Polak, otóż przyjmowanie muzułmańskich emigrantów, zawsze się źle kończy dla obywateli kraju, który przyjął muzułmanów. Ostatnio w Australii, Afgańczyk wjechał celowo w tłum ludzi prowadzonym przez siebie SUV-em , zginęło dziecko, kilkanaście osób zostało rannych.

W Wielkiej Brytanii jest około 1 mln polskich emigrantów, ale nie słyszałem , żeby w imię Boga Polacy zabijali niewinnych ludzi.  Nie można powiedzieć ,m że to są same aniołki , wśród takiej masy ludzi zawsze znajdzie się jakaś grupka, która ma na bakier z prawem. Ale to są kryminaliści, jeżeli popełnią przestępstwo to nie w imię wiary.

W każdym z krajów,   w którym się znajdą muzułmańscy emigranci następują akta terroryzmu wobec niewinnych osób. Czy to Szwecja, Niemcy, Holandia , Wielka Brytania, Belgia, Hiszpania czy USA a ostatnio Australia  wszędzie to samo, czy to jest Uzbek, Marokańczyk, Tunezyjczyk, itd. jeżeli popełnia akt terroryzmu, to w imię Allacha.

Setki tysięcy emigrantów  z Wietnamu, Korei, Polski, trafiając do kraju , który ich przyjął, ciężko pracują włączając się w budowę gospodarczą tego kraju. Tylko nie muzułmanie.

Tak samo jak nie nauczy się pingwina latać , tak samo nie nauczy się muzułmanina tolerancji i szanowania kobiet.

Ostatnio lewacka i liberalna Europa zaczyna rozumieć problem. Nawet Szwedzi, którzy doprowadzili poprawność polityczną do granic absurdu , zaczynają rozumieć na „ jaką minę się sami wpuścili”. Minister finansów Szwecji przyznaje, że wpuszczenie setek tysięcy muzułmanów było błędem.  Ale cóż „ sam tego chciałeś Grzegorzu Dyndało”.

Zastanawiam się co w tych krajach robi setki tysięcy  Algierczyków, Tunezyjczyków, Marokańczyków, przecież w tych krajach  nie ma żadnych wojen, a mimo wszystko lewactwo ich przyjmuje.

Powinna być zasada „ zero tolerancji” , każde przekroczenie prawa powinno się kończyć deportacją, ale czy lewactwo i liberałowie są do tego zdolni? Raczej wątpię.

 

https://wpolityce.pl/polityka/373164-szwedzi-otwieraja-oczy-minister-finansow-to-byl-blad-ze-przyjelismy-imigrantow-integracja-nie-przebiega-tak-jak-powinna

http://www.tvp.info/35315030/przedstawiciel-szwedzkiego-rzadu-to-byl-blad-ze-przyjelismy-imigrantow

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)

Komentarze

Natychmiast zdelegalizować islam w krajach cywilizacji tradycyjnie nie islamskiej. A nachodźców, czyli gwałcicieli, pasożytów, szkodników i bandytów wszystkich won! Tam skąd przyszli. Bez litości. Jak długo można tolerować takich gości w swoim domu?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#1554882

Pełna zgoda.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1554887

W związku z tym, co przed chwilą napisałem, przyszło mi do głowy, że może taki jest właśnie plan NWO. Zrobić burdel w Europie a potem delegalizować islam i czyścić zgnębiony kontynent pokazując się w roli wybawców. Wprowadzając jednakże swoje warunki. Oczywiście ludzie się zgodzą na wszystko, w zamian za spokój i ciepłą wodę.

Tak może być, jeśli zaczną robić to odgórnie. Wszak szczyty władz przychylne są "lobbystom", a nie wyborczej tłuszczy biedaków.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

ość

-----------------------------------

gdy prawda ponad wszystko, życie bywa piękne

wtedy żyć się nie boisz i śmierci nie zlękniesz

#1554885

Taki jest plan lewaków typu Soros.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1554888