Caryca/kanclerz Makrela marzy o Polsce jako o kondominium

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

A było tak pięknie rząd PO-PSL  a zwłaszcza premier Tusk od klepania po plecach przez Niemców i innych „przyjaciół” Polski miał sine plecy. Ale czego się spodziewać po człowieku , który w domu w święta , kolędy śpiewał po niemiecku.

W głowie Tuska zrealizowało się marzenie  Lenina, który chciał , żeby nie było cenzury, ale, żeby w głowie każdego był cenzor.

Mniej więcej tak było z Tuskiem. Zanim  Makrela coś pomyślała , to Tusk już to robił. Wierny giermek został wynagrodzony przez swoją panią stanowiskiem w UE.

Myślę , że pomiędzy Makrelą a Tuskiem jest sprzężenie zwrotne. Będąc premierem działał na rzecz Niemców, wyprzedając za pół darmo prawie cały przemysł i większość mediów.

Teraz gdy obóz zdrady narodowej a w świetle ujawnianych ciągle bo faktów, bo tak można nazwać rząd PO, który przegrał wybory, a rząd PiS realizuje żywotne interesy Polski Herr Tuskowi trzeba pomóc i wspierać jego partię oraz bronić ostatniego bastionu starego porządku czyli sądów,  głos dała pani Tuska czyli caryca Merkel.

Ta pani jest zaniepokojona stanem praworządności w Polsce, ale my też jesteśmy zaniepokojeni stanem praworządności, gdzie ciapaty jest nietykalny, może gwałcić , wysadzać się w powietrze, a za powiedzenie prawdy karze się więzieniem, dobrze, że jeszcze nie obozem koncentracyjnym.

Makreli marzy się Polska jako kolonia , którą de facto była Polska w latach 2007-2015 , pod światłym przywództwem  jedynej słusznej partii PO.

 

https://wpolityce.pl/polityka/355250-angela-merkel-traktuje-bardzo-powaznie-sprawe-praworzadnosci-w-polsce-nie-mozemy-po-prostu-trzymac-jezyka-za-zebami

https://wpolityce.pl/polityka/191223-donald-tusk-w-zetce-premier-przyznal-sie-ze-spiewa-w-swieta-po-niemiecku-i-popiera-rejestracje-zwiazkow-homoseksualnych

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:2)