Była prezydent Korei  Płd 24 lata, Brazylii 12 lat a co z naszymi „orłami”?

Obrazek użytkownika Andy51
Świat

Była prezydent Korei  Płd 24 lata, Brazylii 12 lat a co z naszymi „orłami”?

 

Widać, że są kraje, gdzie nie ma litości dla polityków skazanych , którym udowodniono korupcje. Tak się stało z byłą prezydent Korei Płd Park , której udowodniono korupcje i skazano na 24 lata więzienia oraz byłem prezydentem Brazylii Lulą, którego skazano na 12 lat więzienia.

Jakże mizernie wyglądają nasze sądy i organy ścigania w stosunku do naszych polityków z reguły z PO, że przypomnę, takie „ osobistości” jak były wiceminister Tamborski , który sprzedał Kulczykowi „Ciech” chyba w promocji, były wiceminister Gawłowski niemal  udzielny władza Pomorza Zachodniego potrafił załatwić wszystko swoim znajomym, pewnie robił to z dobrego serca, no i wiceminister Kapica, który chyba „ważył najwięcej” a jego dziwne decyzje kosztowały Polskę miliardy złotych.

Dziwnym trafem po ogłoszeniu , że Kapica został zatrzymany przez prokuraturę, w Polsce pojawił się capo di tutti capi tego układu Donald Tusk.

Oprócz wymienionych jest wielu innych wraz z rodziną Kwaśniewskich, którzy nie wiadomo za co i za ile kupili willę wartą kilka mln zł w Kazimierzu.

Czas najwyższy, żeby malwersanci i łapownicy odpowiedzieli za swoje czyny, a ich miejsce jest w więzieniu nie w polityce.

http://www.pap.pl/aktualnosci/news,1359697,korea-pld-byla-prezydent-park-skazana-na-24-lata-wiezienia.html

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/brazylia-byly-prezydent-lula-ma-trafic-do-wiezienia,827230.html

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (1 głos)