Adamowicz czuje się zwierzyną łowną, niech poprosi Niemców o wsparcie

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Zwolennik opcji niemieckiej w Gdańsku  prezydent Adamowicz zwany Budyniem, wylewał swoje żale w radio Bzdet. Określił że „Strzelają do nas, grillują. Samorządowcy są dziś zwierzyną łowną”.

Niestety Budyń nie wyjaśnił kto strzela do samorządowców, a jeżeli ktoś strzela do niego niech zwróci się do swoich wypróbowanych przyjaciół Niemców dla, których tak wiele zrobił, a oni dla niego też , że przypomnę finansowanie rocznicy TK urządzonej w Gdańsku przez Budynia . Tak to fundacje niemiecka była sponsorem tej hucpy.

Niemcy musieli się jakoś odwdzięczyć za nazwanie jednego tramwajów, nazwiskiem nazisty, Adolfa Butenandta, pomocnika osławionego dr Mengele.

Ponadto w Gdańsku dawny urząd pocztowy nr 2 przemianowany na postamt oraz Rondo Graniczne Wolnego Miasta Gdańska. Jest jeszcze osiedle mieszkaniowe Wolne Miasto Gdańsk.

Gdyby Niemcy nie dali rady , zawsze może się zwrócić do spadkobiercy ZSRR Putina, wszak to Adamowicz kazał do obecnej nazwy Stocznia Gdańska dospawać napis im Lenina.

Stoczniowcy, którzy odspawali Lenina on nazwy stoczni zostali podani przez Budynia do prokuratury.

Widać Budyń jest ubezpieczony z dwóch stron i tylko na RP mu nie specjalnie zależy.

 https://wiadomosci.wp.pl/pawel-adamowicz-jestesmy-dzisiaj-zwierzyna-lowna-6035079061869185a

https://wpolityce.pl/polityka/341965-jak-prezydent-adamowicz-postanowil-przeksztalcic-gdansk-w-nowoczesne-i-postepowe-wolne-miasto

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:3)