Gadowski pyta Komorowskiego m.in. o: " Czy to prawda, że nielegalnie wspomagają pana służby specjalne?

Obrazek użytkownika Andy-aandy
Kraj

 

 

Panie Komorowski - proszę o odpowiedzi

 

Coście tak nosy na kwintę pospuszczali, markotni i niedowarzeni....? Jedna debata i jeden wątpliwej jakości sondaż i już w Was duch upada?

Stoimy teraz przed najpoważniejszą szansą wywalenia z Pałacu Prezydenckiego szkodliwego i dziwacznie powiązanego człowieka.

Andrzej Duda ma swoje zalety i wady, nie sposób aby był szkolonym cyborgiem i ze wszystkim idealnie sobie radził. Duda ma jednak tą zaletę, której nie posiada jego konkurent - jest prawdziwym kandydatem obywatelskim.

Konkurencja pomiędzy Andrzejem Dudą i Bronisławem Komorowskim, to w istocie spór o to czy Polska ma być niepodległym krajem, rządzonym przez własne elity, czy też na trwałe mamy pogrążyć się w wasalnej zależności od Berlina i Moskwy.

Komorowski nie jest żadnym niezależnym kandydatem, stoi za nim środowisko WSI i kompradorskie elity tradycyjnie zwalczające "polskość".

Komorowski jest bezwolną kukłą sterowaną przez absolwentów sowieckiej "woroszyłówki" i cwaniaków realizujących polecenia pozapolskich ośrodków politycznych i biznesowych.

Dobić Komorowskiego można tak jak dobija się wampira. W politycznej grze musi zatem pojawić się kilka "osinowych" pytań.

Zadam teraz Komorowskiemu kilka pytań, których do tej pory nie zadał mu Andrzej Duda:

1/ Czy to prawda, że nielegalnie wspomagają pana służby specjalne?

2/ Czy prawda jest, ze pański człowiek Andrzej Godlewski - obecnie wicedyrektor telewizyjnej "Jedynki" - sprawował nadzór na przygotowaniami do prezydenckiej debaty w telewizji publicznej?

3/ Dlaczego - swoim publicznym wystąpieniem - zablokował pan starania Polskich Lasów Państwowych, które chciały stanąć do przetargu na warte ponad 250 milionów złotych Polskie Koleje Linowe?

W efekcie pańskiej postawy PKL został, w niejasnych okolicznościach, zakupiony przez spółkę córkę zarejestrowanego w Luksemburgu, nieprzejrzystego, funduszu kapitałowego.

4/ Co pana łączy z dyrektorem Małopolskiej Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krakowie i czy prawda jest, że osobiście interweniował pan w postępowaniach prokuratorskich i sądowych jakimi objęty był ten człowiek?

5/ Czy ktoś z pańskiej rodziny był objęty rozpracowaniem kontrwywiadowczym na okoliczność współpracy ze służbami specjalnymi obcego mocarstwa?

6/ Jaka była pana rola w sprawie, która doprowadziła do aresztowania Romualda Szeremietiewa?

7/ Czy, w latach osiemdziesiątych - jako działacz opozycji - wyjeżdżał pan na stypendia językowe do Wielkiej Brytanii, bez problemu uzyskując paszport i zgodę na wyjazd?

8/ Co stało się z raportem, sporządzonym przez Aleksandra L. i dostarczonym szefowi WSW generałowi Bule - raport dotyczył najbardziej wrażliwych danych z pańskiej biografii, oraz faktów z życia pana rodziców. Czy te dane, w postaci mikrofilmów, trafiły do Moskwy?

Kolejne pytania można oczywiście mnożyć, ale odpowiedź na każdą z powyższych kwestii może okazać się niepomiernie bardziej interesująca niż rozpamiętywanie "etatów na uczelni, które rzekomo blokuje Andrzej Duda".

Skończył się okres grzecznego rozmawiania, skoro ludzie Komorowskiego posługują się - tak jak Tomasz Lis - najbardziej plugawymi metodami zniesławiania konkurenta, to nadszedł czas na postawienie ciekawych pytań i publiczne egzekwowanie rzeczowych odpowiedzi.

Teraz nadszedł czas odkrywania prawdy o Bronisławie Komorowskim. Prawdy, której nie kwapi się podawać opinii publicznej sam kandydat.

Skoro chamstwo i buta jego sztabowców sprawiła, że sięgają po chwyty rodem z komunizmu, to tym bardziej powinniśmy się domagać wyjaśnienia wszystkich znaków zapytania dotyczących biografii najmniej aktywnego w dziejach Trzeciej RP prezydenta.

Nie ma złych pytań, są tylko wykrętne odpowiedzi, bądź tez ich bardzo znaczący brak.

Wyborcy powinni wiedzieć kim w rzeczywistości jest safandułowaty dziadunio spod żyrandola.

Witold Gadowski blog "Dziennik chuligana"

* * * * * * * * * * *
Czytaj oryginalny artykuł na: http://www.stefczyk.info/blogi/dziennik-chuligana/panie-komorowski-prosze-o-odpowiedzi,13823295130#ixzz3aelLyur0

[Nadtytuł oraz podkreślenia w tekscie - Andy]

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)

Komentarze

..... dzięki Andy.

To dzięki takim facetom jak Gadowski i Sumliński... można się dowidzić o ogromie zniszczeń, dokonanych pod okiem

tych kanalii z PO.

ps.

.... wiesz ? może ten artykuł poleć naszym Niepoprawnym płaczkom i pseudo "prefesorom" od PR -u politycznego.

pozdrawiam,

M.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1480047

To też jest odpowiedź na pytanie kto stoi za WSI i Komuruskim...

 * * * * *

Panika władzy. Program Pospieszalskiego w TVP zdjęty 5 dni przed wyborami

Telewizja Publiczna po ataku Tomasza Lisa na rodzinę Andrzeja Dudę... zawiesiła Jana Pospieszalskiego. Za co dokładnie? Nie wiadomo. "Autor programu naruszył zasady współpracy z Telewizją Polską i naruszając zasady rzetelnego dziennikarstwa wykorzystał audycję do ataku na Bronisława Komorowskiego" - oświadczył na antenie TVP w trakcie "Wiadomości" Piotr Kraśko. - Cisza wyborcza ustawowo zaczyna się w sobotę, ale decyzją TVP dla naszego programu zaczyna się ona już w czwartek - mówi portalowi niezalezna.pl Pospieszalski.

Najbliższy program "Bliżej" jak zawsze miał się odbyć w czwartek. Planowane było zaproszenie Pawła Kukiza. Program jednak się nie odbędzie. Widzowie TVP, po tym jak Kraśko odczytał przeprosiny za kłamstwa Tomasza Lisa nt. Kingi Dudy, dowiedzieli się, że w ostatnim tygodniu kampanii, Pospieszalski programu mieć nie będzie. - Wykorzystali okazję, żeby pokazać równowagę, a po wyborach program przywrócą - mówi nam osoba poinformowana w procesie decyzyjnym zarządu TVP.
 (...)

Cytat za: http://niezalezna.pl/67210-panika-wladzy-program-pospieszalskiego-w-tvp-...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1480075