ZASTRZELIĆ JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO WZYWA KOMITET OBRONY DEMOKRACJI Z NOWOCZESNĄ W TLE - ZAMACH STANU OPOZYCJI PARLAMENTARNEJ

Obrazek użytkownika Aleszumm
Kraj

 

NIE ZAWAHAMY SIĘ PRZED ZASTRZELENIEM JAROSLAWA KACZYŃSKIEGO

KOMITET OBRONY DEMOKRACJI MATEUSZ KIJOWSKI

RYSZARD PETRU W JEDNYM SZEREGU Z MATEUSZEM KIJOWSKIM

 

 

10 grudnia 2015 9:43

"Lider KOD: Nie zawahamy się przed zastrzeleniem Jarosława Kaczyńskiego". Będzie zawiadomienie do prokuratury

KOD, Komitet Obrony Demokracji, Mateusz Kijowski

            FACEBOOK/ KOMITET OBRONY DEMOKRACJI

 

Pan Mateusz Kijowski, jeden z inicjatorów powstania Komitetu Obrony Demokracji wzywa do zastrzelenia Jarosława Kaczyńskiego. Wpis wprawdzie usunięto, ale 13 osób w ciągu 9 minut zdążyło go polubić... Składam zawiadomienie do Prokuratury – informuje poseł Prawa i Sprawiedliwości Krystyna Pawłowicz.

 

Pawłowicz przywołuje wpis, jaki niedawno miał pojawić się na jednym z portali społecznościowych. Po wpisie nie ma już śladu, więc trudno ze stuprocentową pewnością przesądzić o jego prawdziwości, jednak w sieci wciąż funkcjonuje zrzut z ekranu.

 

Oto link wpisu https://www.facebook.com/kijowski.mateusz

 

Źródła:

 

http://telewizjarepublika.pl/quotlider-kod-nie-zawahamy-sie-przed-zastrzeleniem-jaroslawa-kaczynskiegoquot-bedzie-zawiadomienie-do-prokuratury,27147.html

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:16)

Komentarze

Jeśli własciciel konta nie zawiadomił o wlamaniu na konto i użyciu go do do przestepstwa - sam jest przestępcą !

Sam Kijowski jakoś to komentował ?

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

#1501447

To, co mówią dzisiejsi opozycjoniści to jest jakieś szaleństwo... Z tym, że szaleństwo nie może byc traktowane ulgowo. Musi być prawnie osądzone.

Inną kwestia pozostaje prowokacja, ale czyź mamy nie podejmowacx prawnych kroków bojąc się, że jest to prowokacja. Osobiście sądzę, że nie i trzeba wszystkich, którzy tak gadają postawić przed sądem, też S. Niesiłowskiego... I tyle

Dziękuję za trzymanie ręki na pulsie :)

Pozdrawiam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw (Krzysztof Jaworucki)

#1501454

Krzysztofie, najpierw trzeba "poukladac" sadownictwo, a nastepnie sadzic...Wszystko po kolei. Wyglada na to, ze to wlasnie sie zdarza. Wszyscy przeciez znamy Niesiolowskie towarzystwo. Oni beda w swoim czasie w takich kolejkach stac i czekac na orzeczenie wyroku, jak stal Narod w kolejkach  w stanie wojennym po mieso...No , albo uciekna za granice. To bedzie rowniez zalatwienie sprawy. Jako, ze Polacy sa milosierni, to pozbywszy sie tego bagazu, zadowolimy sie wowczas rzeczywista wolnoscia. A wiec Krzysztofie krok po kroczku. Ze to bydlo bedzie kasac i pluc przez zagraniczne tuby, to przeciez bylo do oczekiwania. Co czyni uliczna prostytutka odtracona przez potencjalnego klijenta ? puszcza za nim joby...To samo czyni nasze rodzime kurestwo. Odtracone tj. wypedzone od wladzy pluje na plecy...lub kasa po kostkach. To trzeba poprostu wyluskac i miedzy paznokciami niczym wsze lub pluskwe...To jest bowiem robactwo naszej cywilizacji. To jest odpadek normalnego spolecznego rozwoju, smiec jakiegokolwiek jestestwa.

pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

chris

#1501548

Najwyższy czas do sądów pozwy słać,

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

zza winkla

#1501460

Powinni temu panu jacyś"kibice"  "wytłumaczyć" że jego wypowiedż jest niestosowna.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Mirek300

#1501471

Krzysztof Łoziński to bardzo interesująca postać i wcale nie urodził się wczoraj czy dziś rano. Między innymi z Piotrem Rachtanem, Marcinem Makowieckim, Waldemarem Kuczyńskim, Antonim Miklaszewskim, Pawłem Wimmerem i Sławomirem Popowskim (przy pomocy Agaty Czarnackiej) spłodzili "dzieło" dostępne tu: http://studioopinii.pl/krzysztof-lozinski-piotr-rachtan-raport-gegaczy-calosc/ . Zajrzałem. Mózg staje, jak mawiałem z kolegami w szkole średniej (dość dawno). Coś jak dzieła byłego rzecznika prasowego byłego rządu. Wiadomo którego.

Zgromadziłem kilka linków; nie zastrzegam się że "w wolnej chwili coś napiszę". Jeśli ktoś zechce drążyć temat, oto one:

http://kontrowersje.net/tresc/trzecioligowy_specjalista_salonu_krzysztof_lozinski_loza

http://rewident.salon24.pl/410627,kto-to-jest-krzysztof-lozinski
http://studioopinii.pl/krzysztof-lozinski-i-zamietli-pod-dywan/ http://www.obserwatorkonstytucyjny.pl/kontakt/
http://wpolityce.pl/polityka/109997-piotr-rachtan-zapamietajmy-to-nazwisko-ten-chlopak-zajdzie-daleko-tak-sie-dzis-donosi-na-niezaleznych-dziennikarzy

http://wyborcza.pl/politykaekstra/1,148753,19019024,gegacze-ostrzegaja-jak-skutecznie-klamie-pis.html

http://studioopinii.pl/antoni-miklaszewski-pytania-w-sprawie-katastrofy-smolenskiej/

https://pl.wikipedia.org/wiki/Pawe%C5%82_Wimmer
http://studioopinii.pl/o-redakcji/pawel-wimmer/

http://studioopinii.pl/o-redakcji/slawomir-popowski/
https://www.scribd.com/fullscreen/32847022   [o katastrofie smoleńskiej]
http://archiwum.polityka.pl/autor/slawomir-popowski,0,8762.html
http://polska.newsweek.pl/-wreszcie-powialo-normalnoscia---slawomir-popowski-o-wizycie-miedwiediewa,69022,1,1.html

Mam wrażenie że to towarzystwo łączy bardzo jednoznaczny i przejrzysty stosunek do relacji Polska-Rosja i katastrofy smoleńskiej, bardzo negatywny w stosunku do osoby Jarosława Kaczyńskiego. Dla mnie niezrozumiały z logicznego punktu widzenia. Ciekawą i ważną właściwością Krzysztofa Łozińskiego są jego umiejętności sportowe. Jak sam o sobie pisze, jest alpinistą, mistrzem kung fu (style shorinii kempo i hung gar), trenerem kung fu i judo.
Ćwiczy od 1964 roku.
 W tamtych czasach wschodnie sztuki walki jeszcze nie były spopularyzowane. Stąd wniosek, że gdyby chciał kogoś zabić lub ciężko uszkodzić, z pewnością nie potrzebowałby do tego żadnego "niebezpiecznego narzędzia". Umiałby to zrobić gołą ręką.

Łoziński w 1980 roku miał 32 lata.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1501487

Czytamy w jednym z wersetów w jednej z pięciu Ksiąg Mądrości. Absolutnie nie wolno tego lekceważyć, gdyż jest niemal pewne, że podobne szalenie niebezpieczne wstawki, będą się systematycznie ukazywać w środkach masowego przekazu. Ma to jeden oczywisty i b. czytelny cel: podgrzewanie atmosfery i czynienie b. specyficznego klimatu, którego wyrazem jest pogłębiająca się nienawiść. Jeśli już teraz nie damy temu b. skutecznego odporu, ta rosnąca nienawiść zrodzi wcześniej, czy później owoce śmierci.

Doprawdy trudno się dziwić, że to Jarosław Kaczyński jest na celowniku przeciwników odnowy naszego narodu i głębokich reform, które obecnie są wprowadzane. On jak w soczewce skupia wszytkie żywotne siły narodu i czy ktoś tego chce, czy nie stał się symbolem Polski walczącej o wolność i pełną suwerenność, a po 10 kwietnia 2010 r. także i o nasz narodowy honor. Przez te ostatnie lata poprowadził skutecznie mocno osłabioną opozycję do wielkiego zwycięstwa, którego wszyscy jesteśmy autorami i którym wszyscy się teraz cieszymy.

Po temu po drugiej stronie narasta gwałtownie niepohamowana frustracja, która niestety będzie rosła. I choć ludzie ci syci są, tym wszystkim czym obłowili się przez ostatnie 30 lat, czego nachapali się będąc u władzy, jednak głęboko obawiają się zbyt daleko idących zmian, co na dłuższy czas pozbawiłoby ich kolejnych profitów. A ponieważ mają pieniądze, nie można wykluczyć, że są w tej grupie ludzie zdolni do wszystkiego i tego nie można lekceważyć.

Zatem już dziś trzeba się organizować na wypadek gwałtownego, nieprzewidzianego obrotu sprawy. Nie łudźmy się! Palikot i jego ludzie już dawno są zorganizowani, a to co widzimy to tylko wierzchołek góry lodowej, jak przypuszczam. Zdziwiłbym się gdyby było inaczej. Już dziś na gwałt są potrzebne grupy młodych woluntariuszy, którzy na gorąco będą monitorować wszystkie ruchy Palikota, Nowackiej, Kijowskiego, Niesiołowskiego i ich ludzi.

Praca winna mieć charakter wyłącznie sondujący cele politycznych, nieobliczalnych grup opozycji. Dla przykładu jeśli ktoś dorwie mnie w swoje brudne łapska, winienem mieć tyle sił w swoich rękach, bym umiał go skutecznie chwycić za ramiona tak mocno, by już nic więcej nie mógł zdziałać swoimi kończynami, no może poza chaotycznymi próbami wyrwania się z mojego uspokajającego uchwytu.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1501489

Nawoływanie do demonstracji z zamiarem spalenia siedziby PiS, kolejne groźby karalne w tym całkiem serio brzmiąca zapowiedź morderstwa politycznego to nie jest typowy spam medialny. To są głosy ludzi zdeterminowanych, zaprawionych prawdopodobnie w organizowaniu nie jednego aktu niegodziwego! W tym kontekście celowe judzenie przez media i prawie zbiorowa histeria tzw. opozycji sprzyja, między innymi, uaktywnieniu jakiegoś domorosłego fanatyka. A już na Mrożka zakrawa fakt, iż telewizja publiczna nadal aktywnie świntuszy w rytmie głównego nurtu.
Ma rację pan Jan Pietrzak twierdząc, że ataki na Pana Prezydenta Andrzeja Dudę cytuję: "To haniebne świństwa. Osiem lat rządów PO zdegenerowało medialną kastę". I nazwane przez Jana Pietrzaka "bezczelne szuje" nie tylko zamierzają kwiczeć...
"Zbrodnia dokonywana zupełnie otwarcie ma to do siebie, że czyni współuczestnikami wszystkich, którzy są jej świadkami i nic nie robią, aby ją powstrzymać."
~Scott Horton, Justice after Bush. Prosecuting an Outlaw Administration, „Harper’s”,
20 grudnia 2008.
ps
Nie ukarana zbrodnia rozzuchwala sprawcę - motywuje do planowania zbrodni kolejnych?
http://lustracja.net/index.php/ciekawe-publikacje/164-michnik-my-wezmiem...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

casium

#1501491

"Zerwij kajdany połam bat,

wyrwij murom zęby krat

a mury runą , runą

i odsłonią Świat..   (Kaczmarski)

Nie mamy do czynienia w przypadku obrońców układau,  z organizacją charytatywną , tylko z dobrze zorganizowaną i zdeterminowana grupą przestępczą.

To są ludzie bezwzględni , zdolni do najgorszego!

Oto PO i PSL i Nowoczesna...a jakże pan Zemke SLD.. postanowili się poskarżyć na forum międzynarodowym UE.. na PiS ..Bo tenże, jest przeciw zawłaszczeniu Trybunału Konstytucyjnego w całości! przez ustępująca koalicję.

Słuchaj Świecie; i wy w UE.. nawołują , obrońcy koryta

Myśmy (PO),  tak zmyślnie postanowili na 15 sędziów w TK mieć 15-tu -swoich..a ten PiS ..a ten PiS ..łamiący demokrację(!) domaga się pluralizmu i 5-ciu sędziów..jakie to niesprawiedliwe , jakie to -niedemokratyczne..

..Toż to istny zamach na demokrację..!

Jakim prawem PiS-owcy  chcą ...to co nam- PO.w całości się należy.?

.Bo MY -są właściciele..(PO) i MY aby była demokracja MUSIMY mieć władzę..Bo władza - to MY- PO !!!

To MY obronimy demokracji i legalności ..MY ludzie z PO..

Niech PiS sobie rządzi..niech ustawy , nawet układa..ale NASZ bezpiecznik będzie czuwać.. jak ZOMO czy ORMO..

cytat z pana Kropiwnickiego , wypowiedź medialna

"demontarz demokracji zaczyna się od sądów"...a kto chciał zawłaszczyć TK?

Świecie cały ...na POmoc!!! PiS chce mieć na piętnastu - 5-ciu..swoich!!!!

Dajcie dziatwie, w letni dzionek, paczkę lodów do przypilnowania..i tylko do upilnowania, nie mylić z jedzeniem..

Lecz na serio..

Krzywonos , dziś w Sejmie o zabójstwie J Kaczyńskiego..wcześniej - Niesiołowski no i Kijowski...też o zabiciu J Kaczyńskiego..

Powstaje pytanie - skąd ONI natchnienie czerpią? Skąd..

wspomniana trójca.. i medialnie - udokumentowana, na tych samych falach nadaje

Nie wygląda to na wygłupy poszczególnych..natomiast brzmi to przerażająco!!!

Jeszcze Smoleńsk..w sercach..

Czyżby panowie postanowili w obronie "demokracji" - mordować?

Tu nie ma co , bo -nie czas na to - "owijać w bawełnę"...

Nie mamy , tez do czynienia z ludźmi o czystych intencjach..

Taki sędzia Rzepliński, z jeszcze dwoma sędziami z TK...to ON..na POlecenie Komitetu Centralnego..ustawę dla siebie - też...robił!!!!! aby potem - ową , własnego autorstwa -ustawę oceniać nie personalnie, ale jako TK- !!!!

TK w Sejmie dla TK ustawę robiło..Nie "piękne" to?

. Gdyby to był człowiek prawy , przestrzegający zasad honoru..wiedziałby -co ma zrobić.

Niestety, on jest z PO... "koryciarz" regularny ../od -koryta/ w dodatku szczególny "koryciach" bo w jego rękach pilnowanie koryta innym "koryciarzom".

Przemiany MUSZĄ być prowadzone pewną ręką i zdecydowanie..

A tym panom dobrze na ręce winno się patrzeć.

Nie można wykluczyć..że ONI.."diabełki ostrzą"...jak zwykle.

.Wszak Polska , to- ICH - "folwark".. A mieć folwark ..lub- nie to, dla nich - jest różnica..

Pozdrawiam..

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

poko

#1501498

Niech ścierwa żydo-ubeckie widzą, ilu jest obrońców wolnej Polski i niech sobie nie myślą że się przestraszymy, tych marnych garstek obrońców koryta. Duża część patriotów tak jak jesteśmy zahartowani w bojach na ulicach od 81, a młodsza część w bojach 11.11. Więc wy czerwone POmioty chcecie nasz straszyć że wyjdziecie na ulicę, z czym do Polaków, wy ubeckie ścierwa.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1501506

Pamiętam podobną akcję z umieszczonym na chwilę "hasłem" na lewackiej stronie "11 listopada", tuż przed Swiętem Niepodległości 2011. Wieczorem, 10 listopada 2011 na krótko ukazał się napis - na czerwonym czy ciemnoróżowym tle - 2-3 słowa, w tym "eksplozja", w znaczeniu - działania następnego dnia na Placu Konstytucji. Nie zrobiłem zrzutu ekranu, potem, bardzo szybko, napis zniknął. Nie wiem, czemu miał służyć. W swoim czasie modne było rozprawianie o "przekazach podprogowych". Mogła to być równie dobrze "informacja dla wtajemniczonych" której sens nie był istotny. Swego rodzaju "hasło". Kto wie?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1501512

Jarosława Kaczyńskiego należy chronić wszelkimi siłami. Ci zbrodniarze z PO , którzy zrealizowali skutecznie zamach na Prezydenta Lecha Kaczyńskiego , na pewno rozważaja ostateczne wyeliminowanie Jarosława. Pogrożki typu " nie cofniemy sie przed zastrzeleniem Jaroslawa Kaczyńskiego " należy traktować śmiertelnie powaznie.Wzmocnić jego ochronę, "pogróżkiewiczów" kierować do sądów    , a w razie różnego rodzaju napaści pokazać siłę bezlitośnie : "Gwałt niech się gwałtem odciska" mówił najwiekszy polski wieszcz Adam Mickiewicz. 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#1501543