SKANDAL!!! PRZEDWYBORCZA PROWOKACJA EWY KOPACZ W TELEWIZJI PUBLICZNEJ - ZAPLANOWANY ATAK NA MŁODZIEŻÓWKĘ PIS

Obrazek użytkownika Aleszumm
Kraj

 

   

 PRZEDWYBORCZA PROWOKACJA EWY KOPACZ W TELEWIZJI PUBLICZNEJ

                    BEATA SZYDŁO KOMENTUJE "PRZEPYCHANKI"

 

 

Tuż przed rozpoczęciem "Debaty liderów" doszło do incydentu, do "przepychanek". Jak poinformowała Anita Werner na antenie TVN24, "ktoś lub coś stanęło na drodze Beaty Szydło".

Paweł Majewski z "Rzeczpospolitej" potwierdził zdarzenie na swoim Twitterze, a na antenie telewizyjnej mogliśmy obserwować "przepychanki" przed siedzibą TVP.

Część osób z młodzieżówki PiS nie miała przepustek na debatę.

Incydent skomentowała Beata Szydło. - Nie mieści mi się to w głowie.

– Nie mam wątpliwości, że to była prowokacja.

Chciano nas sprowokować – mówiła wiceprezes PiS Beata Szydło w Pile, odnosząc się do szarpaniny pod TVP.

– Nie chciałam o tym mówić, bo to rzecz niebywała. Nie mieści mi się w głowie, że Ewa Kopacz jako kobieta nie zareagowała na to, w jaki sposób szarpano młodych chłopaków i dziewczyny.

Jako kobieta i matka powinna się odezwać w tej sprawie. Powinna powstrzymać tych, którzy za wszelką cenę próbowali złamać reguły gry – komentowała Szydło, pytana o prowokację pod TVP.

Zdaniem wiceprezes PiS to wynik tego, że PO nie ma żadnych argumentów i tego typu działaniami próbuje forsować swoje działania.

– Ewa Kopacz opowiadała jak to będzie bronić dzieci, a nie zareagowała jak na jej oczach szarpano młodzież – oceniła.

"BOR i ochrona TVP nie chciały wpuścić części osób towarzyszących kandydatce PiS. Doszło do przepychanek" - napisał Majewski.

Te słowa potwierdziła Anita Werner na antenie TVN24.

Jak dodała, nie wszyscy z młodzieżówki PiS mieli mieć przepustki.

- Ewa Kopacz, jako kobieta nie zareagowała na to, w jaki sposób traktowano, szarpano młodzieżówkę PiS. Ludzi w wieku jej córki.

Jako kobieta i matka powinna się odezwać w tej sprawie, ale jeżeli nie ma się nic do powiedzenia, to nie ma się nic na swoją obronę – powiedziała Beata Szydło.

Szydło podkreśliła, że to z pewnością prowokacja.

Podkreślała, że ostatnie dni kampanii powinny być przeznaczone na merytoryczną dyskusję, a nie takie działania.

– Przestańcie prowadzić kampanię w ten sposób. Nie bójcie się Polaków i rozmów z nimi – zwracała się do polityków PO.

Do sprawy odniósł się też Krzysztof Łapiński, który przypominał debatę Duda-Komorowski. – Wówczas w TVN był pełen profesjonalizm. Ochrona profesjonalna. Dyrektor Pieczyński czekał i na prezydenta Komorowskiego i Andrzeja Dudę.

- Próbuje się tego typu łamaniem reguł i zasad forsować swoją pozycję.

Czuliśmy się równymi podmiotami.

Tymczasem podczas debaty TVP doszło do prowokacji z panem znanym z tego typy zachowań – mówił o debatach prezydenckich.

Łapiński relacjonował też, że ochrona w telewizji nie chciała wypuścić Beaty Szydło ze studia. – Wszystko po to, by premier Kopacz mogła skomentować pierwsza dla mediów – stwierdził.

Ta sytuacja nigdy nie powinna się wydarzyć w telewizji publicznej – mowi Paweł Szefernaker z młodzieżówki PiS.

Do zamieszania doszło wczoraj przed rozpoczęciem debaty w Telewizji Polskiej. Jak informowali dziennikarze zebrani przed gmachem telewizji, młodzieżówka PiS jako jedyna została zmuszona do przejścia przez kontrolę bezpieczeństwa, a część działaczy miała zostać zatrzymana przed budynkiem.

 Ewa Kopacz opowiadała, jak będzie bronić polskie dzieci, tymczasem na jej oczach szarpano młodych ludzi i nie zareagowała.

To rzecz niebywała – zaznaczyła polityk PiS.

- Apeluję do Ewy Kopacz, żeby przestała prowadzić w ten sposób kampanię wyborczą. A nie przepychanki i robienie cyrków – dodała.

"BOR i ochrona TVP nie chciały wpuścić części osób towarzyszących kandydatce PiS. Doszło do przepychanek" - napisał Majewski. Te słowa potwierdziła Anita Werner na antenie TVN24. Jak dodała, nie wszyscy z młodzieżówki PiS mieli mieć przepustki.

- Ewa Kopacz, jako kobieta nie zareagowała na to, w jaki sposób traktowano, szarpano młodzieżówkę PiS. Ludzi w wieku jej córki. Jako kobieta i matka powinna się odezwać w tej sprawie, ale jeżeli nie ma się nic do powiedzenia, to nie ma się nic na swoją obronę – powiedziała Beata Szydło.

Szydło podkreśliła, że to z pewnością prowokacja. - Próbuję się tego typu łamaniem reguł i zasad forsować swoją pozycję. Ewa Kopacz opowiadała, jak będzie bronić polskie dzieci, tymczasem na jej oczach szarpano młodych ludzi i nie zareagowała. To rzecz niebywała – zaznaczyła polityk PiS.

- Apeluję do Ewy Kopacz, żeby przestała prowadzić w ten sposób kampanię wyborczą. A nie przepychanki i robienie cyrków – dodała.

 

RADIO SŁUPSK

 

Przemysław Grabiński grabinski@radio.koszalin.pl

Przepychanki pod siedzibą TVP to była próba prowokacji - powiedziała dziś w Pile Beata Szydło. Wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości odniosła się do incydentu, do którego doszło przed wtorkową debatą liderów partii.

Przed siedzibą Telewizji Polskiej doszło do "szarpaniny" młodzieżówki Prawa i Sprawiedliwości z ochroną. "Liczyłam na reakcję Ewy Kopacz" - mówi Beata Szydło.

 - Nie mieści mi się w głowie, że Ewa Kopacz - i mówię to jako kobieta - że Ewa Kopacz jako kobieta nie zareagowała na to, w jaki sposób traktowano, szarpano młode dziewczyny, młodych chłopaków, młodzieżówkę Prawa i Sprawiedliwości, ludzi, którzy są w wieku jej córki, a być może młodsi. Nie ulega dla mnie wątpliwości, że to była po prostu prowokacja - podkreśla Beata Szydło.

 Zastępca rzecznika Prawa i Sprawiedliwości - Krzysztof Łapiński - który brał udział w incydencie przed siedzibą TVP zapowiedział, że partia będzie domagała się wyjaśnień i przeprosin od władz telewizji.

 - Jak do tego doszło?

Kto za to odpowiada?

Kto wydawał polecenia?

Dlaczego była jeszcze wynajęta firma zewnętrzna skoro TVP ma swoją firmę, która chroni budynek?

Krzysztof Łapiński - który brał udział w incydencie przed siedzibą TVP - zapowiedział, że partia będzie domagała się wyjaśnień i przeprosin od władz telewizji:

"Mam nadzieję, że kierownictwo telewizji odpowie. Nie ukrywam, że oczekujemy przeprosin"  - podkreśla Krzysztof Łapiński.

 

W programach "podebatowych" telewizji publicznej nie wspomniano o owym skandalu.

Podobne działania "jakiegoś osobnika" skierowane przeciwko prezydentowi Andrzejowi Dudzie do dzisiaj nie zostały skomentowane przez telewizję publiczną.

 Beata Szydło w ramach kampanijnych podróży po Polsce odwiedziła dzisiaj Piłę. "Szydłobus" z wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości zatrzyma się dziś jeszcze w Poznaniu.

 

        CZŁOWIEK, KTÓRY ZAKLÓCIŁ WIEC BEATY SZYDŁO W ŚWIDNICY

                  TO OSKARŻONY O UDZIAŁ W GROŹNYM GANGU

Kim jest człowiek, który zakłócał wiec Beaty Szydło w Świdnicy? To oskarżony o udział w groźnym gangu - niezalezna.pl

Niski, łysy mięśniak, który próbował zakłócić wiec Beaty Szydło w Świdnicy, to Jacek B. - mężczyzna oskarżony w procesie gangu handlarzy narkotyków. Jacek B. publikuje na swoim profilu Facebooku memy wyśmiewające się z PiS i IV RP, a także wpisy zachęcające do głosowania na PO.

Wczoraj na świdnickim rynku, gdzie była Beata Szydło, pojawiła się kilkuosobowa grupka zwolenników Platformy Obywatelskiej. Mężczyźni na początku gwizdali i okrzykami próbowali zakłócić spotkanie. Potem zadawali jej pytania o Antoniego Macierewicza i o to, „co mówił w Chicago”.

Wśród mężczyzn próbujących zakłócić wiec kandydatki PiS na premiera wyróżniał się niski, łysy mężczyzna o szerokich barach. Gwizdał i krzyczał "Pokażcie Macierewicza!"

To Jacek B., pseudonim "Sznurek".

 

Źródła:

 

https://www.google.pl/?gws_rd=ssl#q=beata+szydlo+to+prowokacja

 

http://niezalezna.pl/71688-kim-jest-czlowiek-ktory-zaklocal-wiec-beaty-szydlo-w-swidnicy-oskarzony-o-udzial-w-groznym-gan

 

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:15)

Komentarze

Do wojny z PISem dołączyła również dziś RZĄDOWA TVP 3 INFO, przekazując zmasowane ataki i opluwanie przez PO PIS, oraz zapraszając zwolenników PO do komentowania i urabiania Polaków o zaletach PO, a jakie są zagrożenia ze strony PIS.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1496499

POtuski syf:

 
tonący POdobno brzytwy się chwyta.
Mówi stare polskie przysłowie.
Więc chwyta się brzytwy POtuska
elyta.

chwytanie nie mieści się w głowie....

jaka premiera taki syf:

dziwota ?

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1496509

Celem PiS w tej debacie była obrona stanu posiadania. PiS miał nie dopuścić do pogorszenia swojej pozycji, przyjął strategię: chcemy remis ze wskazaniem, i to generalnie się powiodło - mówi politolog. Dr Sokołowski chwali wystąpienie Beaty Szydło, kandydatki PiS na premiera. - Wypadła lepiej niż w debacie z Kopacz. Była bardziej naturalna, spadła z niej maska cyborga. Momentami wręcz widać było politycznego lidera - spokój, pewność siebie, konkrety na zawołanie - ocenia.
Z kolei we wczorajszej debacie zdecydowanie nie poradziła sobie premier Ewa Kopacz. - Jeśli PO grała na utrzymanie pozycji i niedopuszczenie do dalszej erozji poparcia, to, moim zdaniem, to się zupełnie nie udało. Wczorajsza debata to gwóźdź do trumny Platformy - uważa ekspert z UJ.
- Miało się wrażenie, że z pani premier po prostu uszło powietrze i to pomimo tego, że formalnie nie zaliczyła żadnej wpadki: głos jej się nie załamał, nie zaatakowała nikogo w sposób histeryczny. A jednak czegoś zdecydowanie zabrakło. Jej wystąpienie było kompletnie sztuczne. Pani premier była kompletnie wyprana z energii, emanowała kompletnym brakiem w to, że cokolwiek jeszcze może udać. Na tle występu Kopacz, który robił wrażenie zakończenia kariery, ogłaszanie potem zwycięstwa i podskakiwanie ludzi z młodzieżówki, robiło wrażenie ponure. Miałem skojarzenia ze skeczem Monthy Pythona o martwej papudze, dosłownie tak to wyglądało - komentuje nasz rozmówca.

Niezrozumiała jest dla eksperta próba obrony służby zdrowia przez Ewę Kopacz. - To ją pogrążało. To jest cały czas kontynuowanie fatalnej strategii twierdzenia, że rządy PO były pasmem sukcesów, w sytuacji, kiedy mało kto je tak odbiera. To jest ustawianie się pod prąd społecznej emocji, które zysku przynieść nie może, niezależnie od tego, jaka byłaby rzeczywista sytuacja w służbie zdrowia - uważa dr Sokołowski. - O straszeniu PiS-em, zwłaszcza państwem wyznaniowym, już nawet nie mówię. Kompletnie błędna strategia, a wczoraj zaprezentowana w taki sposób, że wszyscy widzą, że nawet główny wykonawca już w tę strategię nie wierzy - dodaje.
Zdaniem dr. Sokołowskiego, Platformie nie tylko nie udało się powstrzymać spadku notowań, ale debata spowodowała, że one jeszcze się pogorszą.

http://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-parlamentarne-2015/aktualn...

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1496510

W TO ścierwo POtuskie !

W trupa komoruskiego.
Dobić POpaprańców !
Wy......ć na śmiecie
i na zawsze z Polski
POtuskie sługi złego.
 
Won !!!
 
a tutaj fakty,
jak to z tymi sukcesami, POtuskiej mafii
jest:

Temat: 450 miliardów złotych w błoto – raport o wielkim marnotrawstwie Platformy Obywatelskiej | niezalezna.pl
 

http://m.niezalezna.pl/72133-450-miliardow-zlotych-w-bloto-raport-o-wielkim-marnotrawstwie-platformy-obywatelskiej

lektura dla niezdecydowanych, by wreszcie ruszyli po rozum do głowy i przestali łykać guano z reżymowych przekaziorów i innych lisowatych, czerskich łżemediów.

 

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1496579

Nowy rozdział afery taśmowej. Do mediów wyciekło nagranie, na którym niedawno zmarły najbogatszy Polak Jan Kulczyk rozmawia o prywatyzacji spółki energetycznej Ciech z Krzysztofem Kwiatkowski i Radosławem Sikorskim. O kolejnym wycieku taśm poinformowała prawicowa Telewizja Republika. Afera taśmowa wraca tuż przed wyborami. - Naszym zdaniem to dość szokujący materiał - zachwala Cezary Gmyz na antenie TV Republika. - Przedstawimy nagrania trzech rozmów, które odbywał Jan Kulczyk w Pałacu Sobańskich w Warszawie. Są to nagrania rozmów Jana Kulczyka z ówczesnym szefem MSZ Radosławem Sikorskim, szefem NIK Krzysztofem Kwiatkowskim i Piotrem Wawrzynowiczem. Rozmowy te dotyczą prywatyzacji spółki energetycznej Ciech, którą kupił Kulczyk. Wybraliśmy je dlatego, że CBA weszło w ubiegłym tygodniu do budynku Giełdy Papierów Wartościowych właśnie w związku z tą sprawą - zapowiadał Gmyz. Agenci CBA przesłuchali wówczas Pawła Tamborskiego, dziś szefa GPW, a wcześniej wiceministra skarbu odpowiedzialnego za prywatyzację Ciechu. Skonfiskowali też dyski twarde z komputerów należących do Tamborskiego. Zdaniem Gmyza nagrania, które TV Republika zaprezentuje w środę wieczorem to i tak tylko wierzchołek góry lodowej. Dziennikarz twierdzi bowiem, że „wiadomo o „licznych” rozmowach Kulczyka z Pawłem Tamborskim, a także o rozmowach biznesmena ze Sławomirem Nowakiem. – Tam jest motyw, że Jan Kulczyk będzie pomagał Nowakowi, który popadł w kłopoty w związku z aferą zegarkową. Ale dzisiaj tego nie puścimy. Oprócz tego były rozmowy z Janem Krzysztofem Bieleckim i wiceministrami Stanisławem Gawłowskim i Kazimierzem Plocke, Czyli z całą serią osób, które nie powinny mieć nic wspólnego z prywatyzacją Ciechu. Ile z tego znajduje potwierdzenie w materiałach - nie wiadomo. Gmyz w swoim krótkim wystąpieniu nie oddzielał bowiem faktów od komentarza i twierdził, że upublicznione zostaną jedynie niektóre materiały i nie precyzował co dokładnie znajduje się na materiałach, które posiada. Co więcej, zasugerował, że (prawdopodobnie w sprawie Ciechu) odbyła się także rozmowa Kulczyka z Tuskiem, choć od razu przyznał, że nagraniem nie dysponuje.

http://polska.newsweek.pl/afera-tasmowa-nagranie-kulczyk-kwiatkowski-i-s...

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1496527

na czele państwa stoi kobieta? nie dość że brzydka jak noc listopadowa, to jeszcze głupia i nikczemna.

Boże daj mi cierpliwość, bo jak dasz ... i dalej już znacie :)))

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Grasja

Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć - tracą życie.

#1496535

 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1496536

Zdała egzamin z kłamstwa Smoleńskiego, przed Ruskim Carem z KGB.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1496538

Od dłuzszego czasu elektorat  po-paprańców i złodziei to ich kompani kryminaliści aż strach pomyśleć ze 22% zelaznego elektoratu po to pospolici przestępcy tylko pogratulować a durna policja okłada i prrześladuje uczciwych udawadniając ze należą do zorganizowanej grupy przestępczej jestesmy wiec pod dobrą opieką,kryminalistów przebr

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

adolfnr2

#1496539

                 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1496630