PAN PREZYDENT DUDACZEWSKI

Obrazek użytkownika Aleszumm
Kraj

PAN PREZYDENT DUDACZEWSKI

Nie ma już Dudy, jest Dudaczewski twierdzi red Piotr Lisiewicz z "Gazety Polskiej". Niewątpliwie "Gazeta Polska", jak i "Gazeta Polska Codziennie" mają autorytet. Przy pewnych niedoskonałościach programowych, niejasnym spojrzeniu na ważne historyczne wydarzenia związane głównie z II RP, dzienniki, jak i podstawowy tygodnik mają stale zwiększająca się liczbę czytelników. Miałem również osobiste spojrzenie na "GP", ale jestem jej stałym czytelnikiem i jako publicysta czerpię z niej wiedzę, nie do pozyskania z innych źródeł i to od szeregu lat. Proszę o przejrzenie moich wieloletnich publikacji, gdzie często piszę:

Dokumenty, źródła, cytaty ""Gazeta Polska", "Gazeta Polska Codziennie".

Jako wieloletni korespondent "Warszawskiej Gazety", wiem, iż obaj redaktorzy naczelni Piotr Bachurski ( "WG") i Tomasz Sakiewicz ("GP" i "GPC") nie żyją w idealnej symbiozie, ale nic z tego niekorzystnego dla polskiej racji stanu nie wynika, a wręcz przeciwnie, obaj panowie są polskimi patriotami i kochają swoją Ojczyznę.

Obaj uczynili dla  Niej bardzo wiele i za to im chwała. Moją opinię podzielają panowie redaktorzy mediów polonijnych w USA i Kanadzie z którymi mam kontakt korespondencyjny wieloletni ( akredytacja USA w Polsce w latach 2005 - 2012). To dzięki nim traci czytelników prawie do zera, antypolska żydowska szczekaczka "edukująca" w Polsce od 1989 roku już trzecie pokolenie Polaków już 29 lat. I co z tego wychodzi? KOD, Obywatele Rzeczypospolitej, kryminalna Fundacja "Otwarty Dialog" antypolska UE, Komisja Wenecka, ulica, zagranica, okupacja Sejmu RP, śpiewy muchy, pitery, bonie, śmierdzące róże i inni "odnowiciele współczesnej polskiej czerezwyczajki.

Niestety do tego toważydostwa dołączył dudaizm z pijanym zającem Romaszewską, chwalący Juliana Kornhausera teścia Dudaczewskiego za jego "piękny wierszyk" jak to polskie orzełki zamordowały dr Kahane i prały w Kielcach żydowskie dziewczynki pałkami po głowach i jak mordowała Żydów w Kielcach Polska Podziemna! Dudaczewski powiedział w wywiadzie dla Wirtualnej Polski, że wiersz Juliana Kornhausera jego teścia, o mordach żydowskich dziewczynek pałkami po głowach przez żołnierzy z orzełkami na czapkach w tzw. pogromie kieleckim (ubeckim) odpowiada faktom historycznym!!! Skandal Panie prezydencie za tę czerską wypowiedź.

Już wielki polski poeta lwowianin Zbigniew Herbert powiedział o antypolszczyźnie Czesława Miłosza, który w Radiu Wilno powiedział, że Polskę należy przyłączyć do ZSRR:

(...)  „…był hybrydą w której wszystko się telepie

duch i ciało góra z dołem raz marksista raz katolik

chłop i baba a w dodatku pół Rosjanin a pół Polak

Chodasiewicz (Miłosz – dopisek autora) pisał także prozą-żal się Boże

O dzieciństwie a to było nawet ładnie

Był jak student który czyta parę książek

Niedokładnie(...)"

 

Historia się powtarza. Ozjasz Szechter dostał osiem lat pierdla za wystąpienie Komunistycznej Partii Zachodniej Ukrainy o przyłączenie Polski do ZSRR. Jego synek Adam Michnik w 2009 roku w Stanisławowie (obecnie Iwanofrankiwsk), na konferencji prasowej powiedział, że jego marzeniem jest połączenie Polski z Ukrainą w twór POL - UKR, lub UKR - POL.

A teraz opozycja totalna z Dudaczewskim nie chce dopuścić do reformy sądownictwa w Polsce. Nie ma odpowiedzi na pytania, skąd Waldemar Żurek  rzecznik prasowy KRS, sędzia ma w swoim posiadaniu 20 !!! kamienic, skąd Małgorzata Giersdorf ma miliony na koncie, dlaczego nie chcą sędziowie ujawniać swoich kont i stanu posiadania. Dlaczego Dudaczewsski ma za doradcę oszusta prof. Michała Królikowskiego, który wziął milion złotych od rzekomego klienta i nie siedzi w pierdlu Wokół bandziora tyszyna. Same profesory i łachudry w polskim sądownictwie. I co? I nic. Łajno się rozlewa smrodliwie i szeroko z HGW na czele. A tfu!!!

 

 FAKT24.PL Wydarzenia Polska "Gazeta Polska": nie ma już Dudy, jest "Dudaczewski"

 

Red. Piotr Lisiewicz ogłosił koniec Dudy. Jest "hybryda Dudaczewski"

 

Mocne słowa o prezydencie. Napisał je Piotr Lisiewicz, zastępca redaktora naczelnego "Gazety Polskiej". Publicysta w swojej rubryce ogłosił koniec Andrzeja Dudy. – Urzędem prezydenta rządzi hybryda, będąca połączeniem jakichś chorych odjazdów Dudy oraz lobby komunistycznych trepów z BBN – napisał dziennikarz.

Według Lisiewicza ma on prawo ogłosić "to, co widzą wszyscy". Taki przywilej wynika z tego, że był on pierwszym publicystą, który przewidział wygraną Andrzeja Dudy. Zastępca redaktora naczelnego "Gazety Polskiej" wieszczy koniec prezydenta.

– Urzędem prezydenta rządzi hybryda, będąca połączeniem jakichś chorych odjazdów Dudy oraz lobby komunistycznych trepów z BBN. Odtąd hybryda owa będzie mieć w niniejszej rubryce nazwę "Dudaczewski". Obiecuję, że nazwisko prezydenta więcej w niej nie padnie (...), bo kogoś takiego, jako realnego bytu już nie ma. Nie ma, odkąd ośrodek decyzyjny o nazwie Dudaczewski realizuje program o 180 stopni przeciwny do tego, na który dawny kandydat umówił się ze swoimi wyborcami – czytamy w rubryce.

Rozżalony publicysta uważa też, że w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego "siedzi ekipa z okolic Szoguna", a więc prezydent w kwestii bezpieczeństwa jest "Komoruskim-bis".

Lisiewicz zarzuca Dudzie oszukanie wyborców, co czyni go gorszym niż Komorowski czy Kwaśniewski. – Jest tylko jedna analogia do obecnego prezydenta, z tygodnia na tydzień coraz bardziej pełna. Jest nią "Bolek" z 1990 r. zapowiadający koniec grubej kreski, rozliczenie z komuną i przyspieszenie zmian. A potem otaczający się ludźmi bliźniaczo podobnymi do wszystkich tych Kraszewskich, Juźwików, Wiklikow, Kozickich, Czulickich – porównuje publicysta w tygodniku.

"Grillowaliście głowę państwa", "prezydent oszukał ludzi". Sejmowa debata ws. sądownictwa

Duda postawił Kaczyńskiemu ultimatum. Chce jednej dymisji!

 "Gazeta Polska"

 

    "Grillowaliście głowę państwa", "prezydent oszukał ludzi". Sejmowa debata ws. sądownictwa.

 

Dziękuję Panie Redaktorze.

 

Opracował Aleksander Szumański

 - dziennikarz niezależny, korespondent światowej prasy polonijnej, akredytowany (USA) w Polsce w latach 2005 - 2012, ścigany i skazany na śmierć przez okupantów niemieckich.

Kombatant - Osoba Represjonowana - zaświadczenie o uprawnieniach Kombatantów i Osób Represjonowanych nr B 18668/KT3621

 

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/gazeta-polska-nie-ma-juz-dudy-jest-dudaczewski/5de2f0k

 

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:29)

Komentarze

Czas kończyć. Na prezydenta powołać Romaszewską z Muchą,Łapińskim, Różą Thun, Piterą, pod patronatem mafii paliwowej

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-2

Bozena Lukawska

#1554025

Za Adriana Maliniaka.

 

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".

#1554026

Zaszła zmyłka. Teraz prezydentem jest DUKACZE WSI. Popieram kandydaturę Róży, ale co będzie jak zacznie smrodzić?

Ta Róża nie pachnie. A może jednak na prezydenta powołać stokrotkę z doradcą bolkiem.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-1

lwowianka

#1554027

#MuremZaMacierewiczem

pozdrowienia

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1554031

Agentura WSI w BBN zachowana prez. A. Dudę po rezydencie z ramienia WSI tow. komuruskim. Napływ działaczy byłej Unii Wolności do urzędu prezydenta. Wszyscy razem napompowali rozdmuchane ego prez. Dudy do granic możliwości. Pewnie dlatego jako (nie)dorzecznika prasowego Duda wybrał sobie jakiegoś niezrównoważnego clowna...

Dlatego rozindyczony  i nadęty do nieprzytomności egoizmem i dumą Duda woli szkodzić zmianom oraz zapomnieć o tym, kto na niego głosował i dzięki komu został wybrany.

Podoba mi się!
14
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1554036

To wszystko było wiadome od początku. Jedyną zaletą 'budynia' było to, ze nie był komoruskim.

Współczuję rozczarowanym.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-1

Pobudka!

#1554040

bylas prezeciw Dudzie .

100%RACJI  ze jedyna zaleta zdrajcy jydodoopowlaza maliniaka bylo to ze nie byl komorusem.

Kaczynski znowu wystawil Polakow do wiatru juz od posypywania se glowy popiolem nie powinie  wystawc spod ton tego popiolu, ale jakos Jaroslaw nie skory do skruchy i sypac sie popiolem nie bedzzie zresztato samo dotyczy Szydlo i nie tylko za Dudaczewskiego ,ale tez za nagonke na Misiewiza /Macierewicza.Misewicz zostal calkowicie uniewiniony ,ale nie zrechabilitowany przez PIS,ktory ulegl mendialnej i Dudaczewskiej nagonce.

Mnie tez ttejsza laweczka nie oszczedzala likwidujac poprzez tutejsza cenzore moje negatywne pisy na temat ich bozyszcza nowego pilnowacza hanuki w Palacu Namiestnikowskm.

Przypomne ze juz w pierwszym miesiacu swojego pilnowania hanuki nijaki Dudakornkauser zapowiedzial ze nie bedzie zadnej ekshumacji w Jedwabnym.To byl pierwszy dzwonek kogo Polacy wybralina Prezydenta.Duda sie nie przepotwarzyl on na te stanowisko byl wytypowany i wyszkolony jedynie zaczol pozniej dzialac juz oficjalnie na szkode panstwa ,jedynie musiala zrobic pare trikow aby wzmocnic swoja pozycje i wejsc glebiej w zaufanie ludu.Smiem twierdzic ze sztuczka z podnoszona hostia w czsie mszy byla super wyrezyserowana lepsza to sztuczka jak Matka Boska w klapie Bolka WSIoki wiedze ze ciemny lud  to kupi jak kupil Bolka NR1 stare drogi sa najlepsze i tak mamy Bolka NR2.

Co do jedwabnego i ekshun=macji to Duda nie ma zadnych praw zabraniania ekshumacji gdyz jest to sparaw Prokuratury i IPNu ,ale jak widac wciaz Poalcy maja byc traktowani jako oprawcy zydow , zreszta w Kielcach ziec Kornhausera znowu zrobil z Polakow mordercow zydow, pewnie to zaplata ze ten dal mu corke dzieki ktorej jest kim jest bo od 45 roku Polska rzadza bez przerwy zydobolszewiccy najezcy badz ich potomkowie jak nie w pierwszym szeregu to w drugim bo takie jest zalecenie aby starozakonni tworzyli drugi malo widzialny garnitur, Glowne glowy sie sypia a ci z tylu zostaja.

Jedynym usprawiedliwieniem tego stanu jaki jest to ze Polacy nie bardzo mieli wybor bo wbierajac mniejsze zlo razem z tym wybrali zaoferowanego nam konia trojanskiego.Ale jak sie okazalo to kazdy inny kandydat bylby lepszy Kowalski Braun czy nawet Ogorek.

Duda za te o ze sobie juz tyle nagrabil i zlamala konstytucje powinien stanac pod trybunal stanu i sie pozegnac z dozorstwem hanuki,no ale co na to powie kneset?

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2
#1554044

 Witaj! Dodałbym agenturę wpływu w togach, którą  nigdy wprost nie atakowano medialnie...Ten twór sam się produkował, będąc sobie państwem w państwie, a korzenie nadal nie odcięte, ba powielane przez trwających tam nadal nominatów. Co do Jedwabnego, to obecnie tylko ekshumacja pozwoli zepchnąć żydo-komune ze ścieżki fałszu historycznego. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1554075

Niewypał − polityk zawierający ładunek miotający, który nie wypalił mimo stworzenia odpowiednich warunków do tego procesu. Oprócz polityków niewypałami mogą stać się również informacje medialne zawierające materiały hukowe bądź spalające się gwałtownie, lub mogące się tlić tygodniami co zwykle jest wynikiem niewłaściwego rozpoznania. Przyczyną powstania niewypału może być nieuruchomienie lub złe działanie zapalnika w płacie czołowym mózgu. Oprócz tego za niewypały uważa się również polityków pozbawionych właściwego nadzoru i kontroli.

*

Sposób obchodzenia się z niewypałami regulują szczegółowo odpowiednie instrukcje dla saperów. Przede wszystkim zabroniony jest jakikolwiek kontakt osób postronnych z niewypałami, gdyż środki tego typu zachowują zazwyczaj swoją aktywność przez bardzo długi czas i może się zdarzyć, iż bardzo delikatny bodziec (np. szturchnięcie) spowoduje eksplozję niewypału.

PS

http://www.blasty.pl/27988/zibi-z-ciebie-to-fajny-prezes

http://www.blasty.pl/24901/kiedy-wiesz-ze-twoja-memicznosc-da-ci-druga-k...

 

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

casium

#1554041

Mądrze napisane; poszturchane. Zostało tylko ogrodzić i napisać ostrzeżenie "niewypał ze WSI" oraz szukać sapera, by to rozbroił.

OBIECUJE...

http://memy.pl/mem/168017/Wybierz_madrze

Pozdrawiam :-)

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
0
#1554047

na temat nie ujawniania, aneksu do raportu o WSI!. Reszta wpadek, to tylko konsekwencje tej decyzji!. Walczy z największym w rządzie patriotą, Antonim Macierewiczem!. Kokietuje Kneset, Berlin i rozzuchwala rządzące żydostwo!. W kancelarii prezydenckiej, gronie ekspertów, zatrudnia głównie wojujących syjonistów!. Wojujących, nie o Polskę, wcale!. Podgryzanie PiS, stało się obowiązującą manierą "pałacu"!. Pora postawić pytanie. Dla kogo pracuje prezydent Duda?....Jednego może być pewien, już!. Ja i podobnie myślący, nigdy nie oddadzą swojego głosu, na Tubę Tel Avivu!....

Podoba mi się!
16
Nie podoba mi się!
0
#1554045

Serwus. Co tu dużo mówić, to dość szokujące fakty! Dajcie ochłonąć! Nie specjalizuje ja ci się wprawdzie w pracy Prezydenta RP Andrzeja Dudy ale to i owo się niekiedy czyta i Kresowianie mają z nim dość mocno na bakier, właściwie od początku. Wszyscy wiedzą, jak lubi się przy okazjach ściskać z Prezydentem Poroszenko! Natomiast to co teraz do mnie dociera, choćby i tu, to fiu fiu...., no jest nad czym pomyśleć..... fiu, fiu. Pozdrawiam b. serdecznie.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1554049

Czując się jako plemnik po grzechu diploida takiem czy owakiem.

A propos w sprawie obstrukcji i strajku włoskiego od sołtysa po harcydudka przy dostojnem milczeniu łakomie już drżących trepistów- wszystkim  onym wymienionym i niewymienionym polecam babkę płesznik zamiast grzesznego od tyłu ojczyzny brania.

Co się tyczy hanuki to bym se jednak na wstrzymanie wziął i nie wpadł potem w zrobione przez siebie szajze przy zdaje się nadchodzącym starciu. Takie one są żydy jak ja Zagłoba goj jestem. Zwykłe cwaniaki z małych miasteczek rodem w cadyki z braku herbu się strojące przy okazji wykonujące skwapliwie rozkazy trzeciego czy czwartego zespołu odgrywającego u nas dramat z pierwszym zespołem na scenie w basenie Pacyfiku(sic).

Trza będzie pogonić te hołotę samemu. Widać przy ewakuacji rodzin żołnierzy z baz w Korei wuj Sam nie bardzo ich tu pilnuje, ale na miłość Pana Jezusa żydowinów z nich nie róbcie, bo im w to graj, choć tak graja jak stary Stuhr  w młodości śpiewał. Do tego głosu się Panowie Szlachta nie przyłączajcie bo na strasznych ciuli zwyczajnie wyjdziecie.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Onufry Zagłoba

#1554051

Abychom mieli z prawem gadanie, Mości Zagłobo, capitulum Chanuka jest nie byle jakowy niczym wagociąg.

Z odpuszczeniem wspomnę śp. Włodka Kulińskiego (zm. 2016 r.), co krzewił na Wirtualnej Polonii: „wyśmiewani za niemodny patriotyzm wierni bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy”. Baczenie na Włodka nakazuje ubaczyć Chanuka za kabat. Aby nie gadać siem, Asan, w rzeczy samej Anno Domini 2002 jużem wszystek zapuścilim po uszy w szajze.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

casium

#1554077

Czy dzielnie własny ogon gonią? Nawet jak SIEM baczą , to tylko miarą sobaczą, i gówno za późno zobaczą, nie na stópkach lecz na pyskach, rzecz to dla mnie oczywista. I choć nawet smoka ułapią, i zrobią na prawdę wszystko, wyjdą na kłusowników i Boga Honor Ojczyznę ostawią komunistom, pederastom, i neożydomasonoonanomarksistom. Lepiej smoka mieć za smoka niż za Krakowianina. Lepij na pal gada wsadzić,  jako zdrajcę, niż jakiegoś żydowina. Bo my polscy patrioci, a nie skurwiali banderowcy, czy nieszczęsna durna czerń. Zresztą jeśli nie jestem w błędzie, parę gwiazdek na pagonach u Waszmość Pana znajdziem, z beleczkami wcześniej dwiema lub nawet wężykiem. W każdym razie hetmańska głowa, a ja niewybrednie gadam, byle co, byle dużo. Jak uraziłem uczucia przepraszam. Boję się po prostu, że podobnie jak środowiska judeopolonijnej hucpy roszczą narodowo, tak my oskarżamy, sądzimy, określamy wroga podobnie nieprawie. Zresztą, taki ze mnie Zagłoba, jak i Żyd czy owo Wczele. Żadna tam kula bisurmańska, tylko zwyczajnie kuflem w Radomiu... Inaczej mówiąc bawiąc na Agorze Niepoprawnych nie doceniam powagi napotkanych tutaj obywateli właśnie się bawię pławiąc się w słowie. A tu zdaje się o poważne sprawy stawka. No ale gdzieś tym swoim ozorem mleć muszę i ale pokornir godzę się z autokorektą lub doprecyzowaniem wytworów mojej capitulum we wzwodzie, przepraszam, wagociągu w związku z w miarę żywym poglądów dyskursem .

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Onufry Zagłoba

#1554094

Wielce Szanowny Panie Prezydencie,

będąc ciągle jeszcze jedną nogą na emigracji (od wojny Jaruzelsko-Polskiej) i jedną nogą z powrotem w Ojczyźnie, z najwyższą uwagą wysłuchałem Pańskiego orędzia wygłoszonego przed Zgromadzeniem Narodowym z okazji 150. rocznicy urodzin śp. Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Moja uwaga poświęcona temu wystąpieniu była szczególnie zaostrzona z powodu Pańskiego zawetowania ustaw o KRS i SN (ku dzikiej radości „totalnej opozycji” i „zupełnie nadzwyczajnej kasty ludzi”), a także z powodu publicznie prowadzonych sporów pomiędzy Pańską Kancelarią a ministrem Antonim Macierewiczem, spowodowanych najwyraźniej tym, że po objęciu Urzędu Prezydenta nie oczyścił Pan otoczenia Kancelarii Prezydenta RP z posowieckiej agentury ulokowanej tam przez Pańskiego niechlubnego poprzednika, zwanego potocznie „Komoruskim”.

W sumie oceniam Pańskie wystąpienie jako bardzo dobre i bardzo pożyteczne, choć, moim skromnym zdaniem, zdecydowanie zbyt mało piętnujące okres III. RP, którą ja nazywam „Rzecząpospolitą Zhańbioną”. Czym zhańbioną? Zdradą, antypolskością, oszustwem i rozkradaniem majątku narodowego na niespotykaną dotychczas skalę, rujnowaniem polskiej gospodarki, wpędzaniem dużej warstwy polskiego społeczeństwa w skrajną nędzę, a także załganą, wrogą Polsce propagandą skutkującą masową demoralizacją społeczeństwa i dyfamującą Polskę i Polaków w świecie.

Ja rozumiem, że jako Głowie Państwa nie przystoi Panu publicznie nazywać wszystkiego po imieniu, choć aż się prosi, żeby to uczynić. Jednak uważam, że należało wyraźnie podkreślić, że III. RP była kontynuacją zniewolenia, wykorzystywania i niszczenia Polski po zaborach, po II. Wojnie Światowej i po sowiecko-komunistycznym zniewoleniu naszego narodu i naszego państwa, bo tak właśnie było i Pan o tym doskonale wie.

Moim zdaniem należało wyraźnie podkreślić, że jesteśmy ciągle jeszcze w trakcie zdobywania pełnej niepodległości i suwerenności, bowiem ciągle jeszcze działają potężne siły, chcące kontynuacji podporządkowania Polski obcym potęgom.

Ja wiem, to zostało częściowo powiedziane między wierszami Pańskiego wystąpienia, jednak orędzie Prezydenta RP wygłoszone do Narodu powinno być jasne, zrozumiałe i jednoznaczne dla każdego Polaka, a szczególnie dla tych, którzy nie są biegli w czytaniu między wierszami i w odwijaniu bawełny z mało wyraźnych wypowiedzi.

Z pewnością zdaje Pan sobie sprawę z tego, jak niesłychanie ważny dla przyszłości naszego kraju jest aktualny okres przemiany i przebudowy Państwa Polskiego. Jest Pan również z pewnością informowany na bieżąco o tym, z jaką wściekłą zajadłością i nienawiścią wrogowie Polski, szczególnie ci wewnętrzni, atakują te zmiany i próbują oczerniać i szkalować aktualny rząd RP oraz rządzącą aktualnie Zjednoczoną Prawicę, a w szczególności „Prawo i Sprawiedliwość”.

Powiedział Pan w swoim orędziu, że pora jest na to, tamto i owo, wymieniając tu elementarne wartości polityczne, gospodarcze i społeczne. Wskazuje Pan tym jednak jedynie na to, że tych wartości jeszcze nie osiągnęliśmy, nie podając jednak ani przyczyn, ani kto jest temu winien. Nie wskazał Pan, czy aktualna władza (z Panem włącznie) robi od dwóch lat za mało albo robi to źle, czy też jej działania są właściwe, ale są blokowane przez wrogie Polsce siły.

Pan wie, ja wiem i wszyscy, którzy śledzą na bieżąco scenę polityczną, też wiedzą, że przyczyna takiego stanu rzeczy jest jedna – posługująca się kłamstwem, manipulacją i dywersją „totalna opozycja”, której nowy rząd nie pozwala już bezkarnie rozkradać Polski.

Nie wie tego jednak spora część społeczeństwa, która jest bombardowana fałszywym przekazem łze-mediów, w tym również zagranicznych, a z drugiej strony jest informowana przez rząd, media publiczne i niezależne, o czymś zupełnie odwrotnym. Ci ludzie czekali na Pańskie wyjaśnienie, jako najwyższego autorytetu, kto tutaj ma rację, kto bezczelnie łże, a kto mówi prawdę. Czego się doczekali? Doczekali się sformułowania:

„Nadeszła pora, aby istotą naszego życia publicznego przestało być nieustanne, wyniszczające starcie wrogich plemion”.

Czy dowiedzieli się z tego, gdzie leży prawda i kto ma rację? Niestety nie.

Okazało się bowiem, że dzisiejszy Prezydent RP zrównał ze sobą, jako „wrogie plemiona”, ścierające się ze sobą wzajemnie na szkodę Polski - zakłamaną, wrogą Polsce, rozkradającą i zdradzającą Polskę „totalną opozycję” w postaci PO/PSL/Nowoczesnej itd. ze Zjednoczoną Prawicą, która intensywnie działa na rzecz Polski i Polaków, wyciąga Polskę z zapaści gospodarczej, odbudowuje zniszczoną Polską Armię i uniezależnia Polskę od szkodliwych wpływów obcych potęg.

Jest to oczywiście woda na młyn postkomunistycznej propagandy, która nie mogąc już wybielić oczywistej przestępczej działalności poprzedniego rządu, a dzisiejszej „totalnej opozycji”, próbuje wmówić Polakom, że PiS jest taki sam, a nawet jeszcze gorszy. Że jedni warci są drugich.

Czy to chciał Pan osiągnąć? Jestem pewien, że nie. Ale tak to wyszło i może spowodować, że przy następnych wyborach wielu Polaków znowu zostanie w domu, a spora część znowu zagłosuje na postkomunistów, bo uwierzy w ich bezczelne kłamstwa.

Przekazał Pan Polakom, że trwa starcie pomiędzy „wrogimi plemionami”, co wszyscy odczytali jako walkę polityczną między PO/PSL i ich przystawkami a PiS i jego koalicjantami.

Sam Pan jednak doskonale wie o tym, że nie jest to walka polityczna, bo do walki politycznej potrzebne są przeciwstawne i konstruktywne programy polityczne. Koalicja Zjednoczonej Prawicy, z PiS na czele, taki program ma i sprawując władzę konsekwentnie go realizuje. Pan osobiście brał czynny udział w tworzeniu tego programu i bierze Pan czynny udział w jego realizacji.

„Totalna opozycja” nie posiada żadnego programu politycznego (czyt.: polityczno-gospodarczo-społecznego), więc nie może być uznawana, jako siła polityczna mająca inne zdanie, czy inne poglądy. Rozkradanie majątku narodowego na potęgę, reprezentowanie interesów obcych państw, oszustwo i degrengolada państwa, do czynnego udziału w zbrodni smoleńskiej włącznie, to nie są inne poglądy polityczne, lecz przestępstwa, a z przestępcami nie może być żadnej debaty politycznej i to należało wyraźnie powiedzieć.

Nie ma tu zatem żadnej walki politycznej, lecz jest walka uczciwego wreszcie po latach rządu RP ze złodziejstwem, korupcją, dywersją, oszustwami, zdradą i zakłamaną propagandą, czyli walka DOBRA ze ZŁEM.

Z drugiej strony ZŁO, posługując się fałszem, dywersją i szkalowaniem rządu, walczy z dynamicznym dziś rozwojem gospodarczym i społecznym Polski, prowadzącym do Jej pełnej suwerenności, walczy z działaniami rządu skierowanymi przeciwko bezprawiu i bezkarności postkomunistycznej mafii, z odbudową Polskiej Armii, a nawet z Kościołem Katolickim, z Wiarą i z wartościami chrześcijańskimi, czyli z korzeniami naszej cywilizacji.

Pan jednak nazwał to lakonicznie starciem pomiędzy wrogimi plemionami. To tak, jakby Pan nazwał Niebo i Piekło walczącymi między sobą wrogimi plemionami i sugerował, żeby się wreszcie dogadali, bowiem dodał Pan jeszcze:

„Czas na rzeczową debatę w gronie rodaków.”

Na litość Boską! Czy ze złodziejami, oszustami i agenturą wrogich nam państw można „debatować” o czymś innym, jak jedynie o wysokości kary, jaką im trzeba wymierzyć?

Naród nie może musieć domyślać się, o kogo może chodzić w orędziu Prezydenta RP w kontekście dywersji przeciwko Państwu Polskiemu. Narodowi trzeba to wyraźnie powiedzieć, tak jak to robił śp. Marszałek Józef Piłsudski. Bez owijania w bawełnę. Bardzo szkoda, że Pan tego nie zrobił (poza znakomitym, moim zdaniem, fragmentem o sporach wychodzących poza granice naszego kraju i konsekwencjach niegodnego odwoływania się do arbitrażu oraz interwencji obcych potęg, bo raczej wszyscy wiedzą, kto lata do Brukseli i Berlina na skargę i szkaluje Polskę).

Życzę Panu, Szanowny Panie Prezydencie, z całego serca, aby uwolnił się Pan od złych doradców i aby przestał Pan traktować zorganizowaną grupę przestępczą, bardzo szkodzącą Polsce, jako rzekomą siłę polityczną, bo to bardzo poważny błąd, mogący mieć dla Polski znowu fatalne następstwa, jakie znamy z naszej historii.

Jeszcze w Pana wierzę, tak jak bardzo wielu innych Polaków. Błędy robi każdy, ważne jest, żeby ich nie powtarzać i czerpać z nich naukę. Proszę nas nie zawieść.

Z wyrazami głębokiego szacunku

Rolf d. Zbigniew Michałowski

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

SMSM

#1554111

w takim razie JK go wystawił na prezydenta? NIe przewidział? Pomylił się? Jakieś drugie dno?

Bo  przecież nie tylko ja, ale jak mniemam,  znakomita większość wyborców Dudy oddałą swój głos na osobę rekomendowaną przez JK.

Jakieś wytłumaczenie? 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0
#1554121

poparcie kongresu żydów - oto wytłumaczenie

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Pobudka!

#1554328

poparcie kongresu żydów - oto wytłumaczenie

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Pobudka!

#1554329

Panie Prezydencie Duda,dlaczego mnie Pan oszukał ?W kampanii wyborczej złożył Pan określone obietnice i wierząc że się Pan z tego wywiąże oddałem na Pana głos.Niestety po wyborze na urząd , o obietnicach Pan zapomniał (o ile miał Pan zamiar kiedykolwiek się z nich wywiązać) a w zamian za to blokuje Pan reformę sądów i stosuje taktykę wazelinową wobec żydów.My wybraliśmy Pana na prezydenta Polski,nie Izraela.Proszę o tym pamiętać bo to my wyborcy z Polski Panu płacimy.Na koniec apeluję do Pana Panie Prezydencie aby przestał Pan tworzyć alternatywną historię o stosunkach Polsko-żydowskich,czyli żeby przestał Pan kłamać w tej materii.Z góry dziękuję.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

Mirek300

#1554130

Czyżby prawnik z zawodu nie znał znaczenia słowa "UMOWA"?! przypomnę te frazesy:

Na koniec, Andrzej Duda oficjalnie podpisał swoją umowę programową, w której zobowiązał się jako prezydent do wypełnienia 10 punktów. Będę prezydentem, który słucha i służy obywatelom; Będę prezydentem dialogu, porozumienia i rozmowy; Będę prezydentem, który przywróci Polakom zaufanie do państwa i poczucie godności; Będę prezydentem, który troszczy się o bezpieczeństwo Polaków; Będę prezydentem, który buduje państwo uczciwe i sprawiedliwe; Będę prezydentem, który z troską i zrozumieniem odnosi się do każdego obywatela; Będę prezydentem Polski przyszłości. Silnego, sprawnego państwa w centrum zjednoczonej Europy; Będę prezydentem Polski dumnej ze swojej historii, swoich przodków i korzeni, Polski, która pamięta i czci swoich bohaterów; Będę prezydentem, który nie unika trudnych sytuacji, który nie ucieka, kiedy powinien być arbitrem; Będę prezydentem aktywnym, który chce korzystać z inicjatywy ustawodawczej.

Czytaj więcej: http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/3768571,10-zobowiazan-andrzeja-dudy...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Pobudka!

#1554326