FELIETON OKAZJONALNY

Obrazek użytkownika Aleszumm
Kraj

FELIETON OKAZJONALNY

 

PRZYSZŁOŚĆ CZYHAJĄCA ZWIERZOSZETYNO - PIETRU

DURNY TOTALNY CYRK BALCEROWICZOWSKO - MICHNIKOWSKI

Ogólnie rzecz ujmując to nazywanie opozycji totalną, jest błędem logicznym, ponieważ nie jest to żadna opozycja, tylko liczna grupa błaznów - wampirów rodem z cyrku i to bardzo marnego, kategorii najniższej. Błaznów wampirów uzupełniają durne wrzeszczące babsztyle, które nawet na marszach równości byłyby wygwizdane.

KLASYFIKACJA BIOLOGICZNA RZEKOMEJ OPOZYCJI

Klasyfikacja biologiczna tych ssaków wprawdzie umieszcza ich wśród ssaków naczelnych, ale tylko zbliżonych do człowieka. Wprawdzie poruszają się na dwóch łapach, ale mają skłonności czworonożne. Są zaczepne, kopią przednimi łapami uzbrojonymi w kopyta. Wprawdzie nie przypominają rogatego bydła, ale upodobniają się do świń zwłaszcza kiedy wrzeszczą. Najbardziej zbliżone do świń są osobniczki usiłujące udawać postaci ludzkie.

Cechą charakterystyczną rodziny człowiekowatych jest skłonność do przyjmowania spionizowanej, dwunożnej postawy (choć gibony także większość czasu spędzają na dwóch łapach) oraz zdolność do wytwarzania i używania narzędzi (potrafią to także szympansy).

Samą zdolność do używania narzędzi już wcześniej zaobserwowano u innych gatunków (m.in. u słoni, ośmiornic, delfinów, goryli, szympansów, niektórych gatunków zwierząt drapieżnych).

ATAKI ZACZEPNE

Gdyby 10 lipca red. Michał Rachoń palcem tknął atakującego go bydlaka, musiałby uważać, aby go nie uszkodzić. Pan redaktor to kawał chłopa. Koszykarz, dwa metry wzrostu, wysportowany. Walnie raz i gościu załatwiony. Ale nie walnął, czym wprawił tłumy bydląd w osłupienie.

Jeśli ktoś przyjrzy się filmowi, łatwo zauważy bezrozumną agresję bydlaka machającego przednimi łapami.

Strategia PiS jest bardzo podobna do tego działania Michała Rachonia. Nie ulega prowokacji. Daje przeciwnikom czas na popełnianie błędów i szansę na sięgnięcie po rozum. Ludzie, którzy ulegają paranoi totalitarnej opozycji, wciąż mają  szansę powrotu do rozumu nieszkodliwych ssaków. Ich problem w tym, co zrobią. Nawet elity totalitarnej opozycji mają jeszcze szansę na pokazanie, czy im chodzi  o Polskę, czy o coś innego.

Jeśli wybiorą coś innego, to czeka ich fatalna katastrofa. Pierdel chyba nie, bo bydło idzie na rzeź.

Ostrożność Michała Rachonia, to bardzo mądra polityka, to wielka odpowiedzialność i rozwaga. Widzieliśmy wszyscy atak zaślepionego nienawiścią ogłupionego michnikowszczyzną prowokatora. Michał Rachoń tylko tknąłby paluszkiem tego furiata i byłby wrzask na cały świat. Rozjarzyłyby się petycje o interwencje zbrojne, sankcje, a może nawet bombardowania. Organizatorzy tej prowokacji tylko na to czyhają. Petru listy piszą.

Wyobraźmy sobie, że ten zaślepiony nienawiścią i bezdenną głupotą prowokator, to cała totalitarna, zacietrzewiona  opozycja. Patrzę na nich z boku i widzę ich tak właśnie jako zgraję głupców w amoku. Widzę kłamców, zarozumiałych hipokrytów. Widzę durnych i pazernych.

 Umówili się dziś na piętnastą, aby przeżyć za 10 tysięcy złotych.

                                                                                                             Maryśka z SN

PS. Patrz http://niepoprawni.pl/blog/michael-abakus/przyszlosc-czyhajaca-na-schetyne-ostatnie-ostrzezenie

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.9 (głosów:19)

Komentarze

To że Petru jest debilem to nie podlega dyskusji, ale jakimi arcy debilami muszą być ci, którzy na niego głosowali?

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0
#1544467

Szpetna i beznadziejnie głupia, najwidoczniej wylał ktoś na nią "kubeł zimnej głowy".

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1544472

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Agata75 nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Ja nie mogę uwierzyć, że ktoś w Polsce stosuje takie hitlerowskie porównania. Jestem zaszokowana, gdzie jest administrator portalu?

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-6
#1544494

Witaj. Sam się zastanawiałem jak można było wybierać w 2015 roku tego głupka. Ale po przejrzeniu prasy z tych czasów, sądzę, że wyborcy Nowoczesnej nie mieli okazji zetknąć się z głupotą jej lidera i innych "asów" tej formacji. Czas na to był zbyt krótki i genetyczna durnota tej trzody była przez to zamaskowana. Na Nowocz głosowali ludzie rozczarowani PO, teraz rozczarowali się Ryśkiem (mimo że "wszystkie Ryśki to fajne chłopaki") i są w rozterce. Manewr z Nowoczesną nie wypalił jak chcieli "starsi i mądrzejsi", ale we Francji udało się znakomicie z Makronem, takim francuskim Ryśkiem. Szukanie faworyta politycznego dla rozczarowanych PO będzie jednak trwać dalej i ciekawe jakiego "nowego Ryśka" nam przedstawią za rok.

A poza tym mam wrażenie, że ilość zamieszczanych przez Ciebie memów jest mniejsza niż dawniej, co odnotowuję z niezadowoleniem.

Pozdrawiam

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Traczew

#1544501

za zamieszczenie bardzo obszernych cytatów z mojego zwykłego felietonu "PRZYSZŁOŚĆ CZYHAJĄCA NA SCHETYNĘ - OSTATNIE OSTRZEŻENIE" [link1], [link2], [link3]. Ten ostatni link3, to niespodzianka. Kiedyś, ot tak sobie napisałem o przyszłości czyhającej. "Przyszłość czyhająca" wydała mi się być zjawiskiem niesamowitym.

PS: Dziękuję także za komentarz do mojego felietonu [link], jest bardzo sympatyczny. 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

michael

#1544503

Panie Redaktorze, ja też dziękuję http://niepoprawni.pl/blog/michael-abakus/przyszlosc-czyhajaca-na-schetyne-ostatnie-ostrzezenie

Tak, sporo cytatów jest Pana autorstwa link w załączeniu. W tekście (PS) dodałem w zakończeniu link informacyjny

Pozdrawiam serdecznie

Alek

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Aleksander Szumanski

#1544520