AGENTURA IZRAELA W POLSCE. UWAGA NIEBEZPIECZEŃSTWO!!!

Obrazek użytkownika Aleszumm
Kraj

AGENTURA IZRAELA W POLSCE – ŚMIERTELNE NIEBEZPIECZEŃSTWO

IZRAELSKI WYWIAD W POLSCE JEST ŚMIERTELNIE  NIEBEZPIECZNY.

IZRAELSKIE SŁUŻBY NIE ODPUSZCZĄ.

„MISIO” KAMIŃSKI AGENT IZRAELSKIEGO WYWIADU W POLSCE!

 

Jeszcze zanim formalnie ogłoszono niepodległość państwa Izrael, jego służby specjalne zaczęły działać pełną parą. W lutym 1948 roku na wieść o tym, że Syryjczycy chcą wzmocnić swój potencjał bojowy kupując broń w czeskich fabrykach, Żydzi wkroczyli do akcji. Broń miała przypłynąć parowcem „Lino”.

Do zatopienia parowca „Lino” wyznaczono członków elitarnego oddziału Palmach.

Do zatopienia jednostki razem z wybuchowym ładunkiem izraelscy agenci przystępowali kilka razy. I nie poddali się aż nie dokończyli zadania. Wytropili parowiec, który zaszył się w małym włoskim porcie ze względu na złą pogodę i zatopili go, przebrani za Amerykanów. Kiedy Syryjczycy wydobyli jego ładunek z dna morskiego, Izraelczycy porwali statek, który przewoził broń i znowu zatopili.

 

AGENCI IZRAELA POTRAFIĄ NAWET WYKRAŚĆ OKRĘT WOJENNY…

 

 W latach sześćdziesiątych sytuacja Izraela była delikatnie mówiąc skomplikowana. Uwikłane w różne konflikty państwo musiało pilnie wzmocnić swoją flotę. Wybór padł na Francję i jednostki budowane w tamtejszych stoczniach. Problem pojawił się po rajdzie izraelskich komandosów na lotnisko w Bejrucie – oburzeni Francuzi postanowili wstrzymać realizację zamówienia i to pomimo, że jednostki były właściwie gotowe.

Żydzi ani nie zamierzali bawić się w dyskusje na arenie międzynarodowej, ani tym bardziej – prosić Francuzów o zmianę zdania. Postanowili po prostu ich okpić. Dzięki oszustwu wyprowadzili z portu dwa kutry rakietowe, jednak na tym nie zamierzali poprzestawać. Zdecydowali, że przejmą resztę swoich okrętów za wszelką cenę, a plan zrealizowali w samą Wigilię. Liczyli na świąteczne rozluźnienie Francuzów i mieli rację. Kiedy wreszcie do tamtejszego ministra obrony dotarła informacja o tym, co się stało, oburzony całkiem poważnie chciał te okręty zatopić! (przeczytaj więcej na ten temat).

 

ŚCIGALI NAZISTÓW – NIEMCÓW DO KOŃCA.

 

Choć Izrael ma sporo bieżących problemów, nie zarzuca ścigania zbrodniarzy hitlerowskich odpowiadających za Holokaust. Właśnie dlatego agentom Mossadu udało się po latach wyśledzić ukrywającego się i żyjącego na spokojnej emeryturze Adolfa Eichmana.

Agenci nie dotarliby do zbrodniarza, gdyby nie jego zbyt butny i gadatliwy syn, który chwalił się „dokonaniami” ojca przed rodziną swojej dziewczyny. Później sprawy potoczyły się już ekspresowo…

 

 AGENCI MOSSADU MAJĄ ŻELAZNA PSYCHIKĘ

 

 Kiedy wreszcie Mossad dopadł Adolfa Eichmana pojawił się nowy problem. Trzeba było ukryć uprowadzonego zbrodniarza i zadbać, by żaden z izraelskich agentów go nie zabił. W końcu każdy z nich stracił bliskich w trakcie II Wojny Światowej i mógł zechcieć zrealizować prywatną vendettę.

Tymczasem zamiast więźnia torturować, agenci Mossadu traktowali go… z zadziwiającą wręcz przychylnością. Nie tylko go myli, karmili i golili. Częstowali go nawet czerwonym winem i papierosami, choć w myślach zapewne miażdżyli przy tym jego czaszkę na najbliższej ścianie. Żelazne nerwy zachowywali tylko po to, by Eichman podpisał oświadczenie, że oddał się w ich ręce dobrowolnie!

 

 

 IZRAELSKIE AGENTKI MAJĄ ZEZWOLENIE NA UWODZENIE WROGÓW

 

 Przez łóżko i z pomocą własnych wdzięków – tak kobiety izraelskiego wywiadu zdobywały informacje od zarania dziejów. Sposób stary jak świat, a przy tym niezmiennie skuteczny. Izraelskie agentki, wzorem biblijnej Dalili, mogą go stosować i stosują z powodzeniem w swojej pracy.

Nie byłoby w tym niczego dziwnego, gdyby nie jeden drobny szczegół. Jeden z wybitnych znawców prawa żydowskiego stwierdził oficjalnie, że jest to w pełni usankcjonowana przez religię metoda, pod warunkiem, że stawką jest bezpieczeństwo kraju.

 

SZCZEGÓLNE NIEBEZPIECZEŃSTWO DLA RZĄDU MATEUSZA MORAWIECKIEGO I JEGO MINISTRÓW.

ŻYDOWSKIE SŁUŻBY SPECJALNE MAJĄ SZWADRONY ZABÓJCÓW!!!

 

Tak, to nie jest pomyłka. „Kidon”, czyli po hebrajsku bagnet, ma jedno zadanie – fizyczną eliminację wrogów Izraela. Zabójcy zaczęli działać po masakrze sportowców na olimpiadzie w Monachium w 1972 roku.

Zabójcy Mossadu  przechodzą specjalne szkolenie, co zostało udowodnione przez kontr służby światowego wywiadu

Działanie Kidonu, który pracuje od tamtych wydarzeń nieprzerwanie, owiane jest tajemnicą. Co jakiś czas na światło dzienne wychodzą tylko informacje o kolejnych udanych akcjach jego członków. Jedna z nich miała nawet swój warszawski rozdział.

 

ODWETY MOSSADU SĄ KRWAWE. BARDZO KRWAWE.

 

Jedną z konsekwencji ataku na izraelskich sportowców w Monachium obok utworzenia Kidonu była akcja odwetowa wymierzona w przywódców organizacji odpowiedzialnej za zamach. Członkowie Czarnego Września, który stał za wszystkim, stali się dla żydowskich służb specjalnych zwierzyną łowną.

Operacja bezwzględnego tropienia i zabijania ludzi należących do tej palestyńskiej siatki terrorystycznej nosiła kryptonim „Gniew Boga”. W jej ramach izraelscy komandosi zapuścili się nawet do Libanu, gdzie zabili przywódców Czarnego Września i zmazali z powierzchni ziemi siedzibę Ludowego Frontu Wyzwolenia Palestyny. Ich spektakularny rajd na terytorium wrogiego państwa, obejmujący precyzyjną likwidację wielu osób, zniszczenie siedziby Frontu i odwrót trwał zaledwie pół godziny!

 

DORADCA EWY KOPACZ MICHAŁ KAMIŃSKI AGENTEM IZRAELSKIEGO WYWIADU

 

 Michał Kamiński, były poseł do Parlamentu Europejskiego z ramienia Platformy Obywatelskiej,nieformalny doradca premier Ewy Kopacz jest pracownikiem izraelskiej firmy wywiadowczej Prism Group.

Prywatna agencja wywiadowcza Prism Group zajmuje się głównie marketingiem politycznym i gromadzeniem informacji gospodarczych.  Sam Kamiński nie widzi nic dziwnego w działalności dla obcego wywiadu. „Nie mam żadnego konfliktu interesów, bo moja firma nie ma absolutnie żadnych interesów w Polsce” – tak Kamiński odpowiedział na pytanie o jego działalność wywiadowczą gazecie „Fakt”.

Co innego jednak można przeczytać na stronie internetowej Prism Group. Agencja ta przedstawia siebie jako firmę zajmującą się polityką oraz sprawami publicznymi, mająca swoje siedziby w Pradze, Warszawie, Brukseli, Berlinie i Waszyngtonie. Celem tej agencji jest zbieranie danych o polityce, biznesie, mediach i opinii publicznej w Europie Środkowej i Wschodniej.

 

Czy nie powinno niepokoić Polaków, że jeden z dobrych znajomych b. premier polskiego rządu, który określany jest również jako jeden z głównych doradców prezesa Rady Ministrów jest jednocześnie pracownikiem zagranicznej żydowskiej agencji wywiadowczej? Z pewnością może on przekazywać tej amerykańsko-izraelskiej firmie istotne informacje na temat działalności polskiego rządu, zwłaszcza, że był on częstym wizytatorem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

 

 KIDON – ŻYDOWSKI SZWADRON TAJNYCH ZABÓJCÓW.

 

Każdy, kto (…) przewodzi jakiemuś ugrupowaniu terrorystycznemu, już wie, że immunitetu nie ma. Każdego mamy na celowniku – powiedział w 2004 r. przedstawiciel izraelskiego rządu. Nie była to deklaracja bez pokrycia. Słowa te padły tuż po zabójstwie duchowego przywódcy Hamasu, szejka Ahmeda Jassina.

W strukturach żydowskich służb specjalnych istnieje specjalna grupa zajmująca się fizyczną likwidacją wrogów Izraela. Nazywa się ją „Kidon”, co po hebrajsku znaczy „bagnet”. Powstanie oddziału było konsekwencją masakry żydowskich sportowców w Monachium w 1972 r. Rząd Izraela zadecydował wówczas o utworzeniu Komitetu X. Miał on unicestwić wszystkich terrorystów związanych z zamachem. Operacja otrzymała kryptonim „Gniew Boga”.

Żydowscy agenci chyba jako jedyni na świecie szczycą się tym, że mogą w majestacie prawa pozbawiać życia wrogów swojego państwa. Meir Amit, jeden z dyrektorów Mossadu, tak zwracał się do swoich podwładnych:

Mossad przypomina kata lub lekarza, który robi skazańcom śmiertelny zastrzyk. Wszystkie wasze działania mają poparcie władzy państwa Izrael. Kiedy zabijacie, nie łamiecie prawa. Wykonujecie jedynie wyrok zatwierdzony przez urzędującego premiera. Służby specjalne raczej nie ujawniają swoich sekretów, zwłaszcza gdy chodzi o jednostkę tego typu. Nie jest  jasne, czy egzekutorzy podlegają wyłącznie tej agencji, czy działają również na korzyść pozostałych służb.

Mają do dyspozycji laboratorium trucizn, zamkniętych w fiolkach. Mają długie i krótkie noże oraz fortepianową strunę do uduszenia ofiary. Mają materiały wybuchowe nie większe niż pastylki na ból gardła, które są w stanie rozsadzić głowę na strzępy. Do tego dochodzą pistolety i karabiny snajperskie.

O tym, że opis ten może być bliski prawdzie, świadczą ujawnione operacje likwidacyjne. Zarówno te zakończone sukcesem, jak i spektakularne wpadki.

 

 OSTATNIE CHWILE „INŻYNIERA”.

 

 Jahia Ajasz zwany „Inżynierem” był czołowym palestyńskim konstruktorem bomb. Z jego usług korzystał zarówno Hamas, jak i syryjski Islamski Dżihad. Szybko znalazł się na celowniku żydowskich służb bezpieczeństwa. Za jego neutralizację odpowiedzialny był kontrwywiad cywilny, czyli Szabak.

Izraelskim agentom bardzo trudno było podejść swą ofiarę. Ajasz miał świetnie zamaskowaną kryjówkę gdzieś na Zachodnim Brzegu Jordanu. Dodatkowo strzegli go uzbrojeni ochroniarze, a on sam był niezwykle ostrożny.

Żydzi zwerbowali do współpracy Palestyńczyka, który był krewnym bliskiego przyjaciela Ajaszy, Osamy Hamada. Udało mu się dostarczyć do domu Hamada telefon komórkowy będący cały czas na podsłuchu Szabaku.

5 stycznia 1996 r. Ajasz odwiedził Hamada. Kiedy jak zwykle zadzwonił do domu z informacją, że dotarł bezpiecznie do kolegi, funkcjonariusze Szabaku zidentyfikowali jego głos. To wystarczyło. Jak pisze Artur Górski:

Jeśli ktoś myśli, że „pluskwa” w telefonie miała pomóc w zlokalizowaniu „Inżyniera”, to się srogo myli. Pracowników kontrwywiadu nie interesowało to, w jakim miejscu na ziemi znajduje się ich cel – ważne, żeby trzymał telefon przy uchu. Został w nim bowiem także ukryty (…) ładunek wybuchowy. To miała być egzekucja symboliczna: genialny konstruktor bomb ginie w wyniku eksplozji.

Po kilku sekundach od potwierdzenia, że głos w słuchawce rzeczywiście należy do Ajaszy, Inżynier został pozbawiony głowy (…).

 

 MISJA W AMMANIE

 

 31 lipca 1997 r. na bazarze w Jerozolimie wysadziło się w powietrze dwóch członków Hamasu. Zginęło 15 osób, a 150 zostało rannych. Z kolei we wrześniu, w Ammanie, stolicy Jordanii, w wyniku zamachu tego samego ugrupowania rannych zostało dwóch funkcjonariuszy ochrony izraelskiej ambasady.

 

 OSTATNIE WYDARZENIA W POLSCE MOGĄ PRZERODZIĆ SIĘ W DRAMAT NARODOWY.

 

 Ambasador Izraela Anna Azari w radiu RMF FM tłumaczyła, dlaczego poruszyła temat ustawy o IPN podczas uroczystości w Auschwitz. – Ta burza zaczęła się w Izraelu. Mówiłam, bo musiałam. Miałam coś innego do powiedzenia, ale w Izraelu już była decyzja premiera – wyjaśniła dyplomatka.

Anna Azari oczywiście jest umocowana w Polsce przez Mossad.

Po oświęcimskim skandalu powinna być wydalona natychmiast z Polski, jako „persona non grata” Premier Mateusz Morawiecki nie podjął takiej decyzji, narażając Polskę na dalsze działania obcej agentury. Koalicja PO – PSL poprzez Michała Kamińskiego i Ewę Kopacz dala wyraźny sygnał współpracy z obcymi agenturami. Jako cel obalić rząd i PiS.

Bulwersuje „ustawa 447” parlamentu USA mająca w zarodku zniszczenie Polski, o czym pisałem w artykule  „TEGO ŻYDZI CHCĄ OD POLSKI – LASY, FABRYKI, NAWET BILION ZŁOTYCH”.

Polsko ! Opamiętaj się! Najlepszą obroną jest atak! Reakcje polityków rządu są dyplomatyczne, a nie obronne.

Dyplomacją niczego nie wskóramy, narażając Polskę na niebezpieczeństwo „nie damy guzika” marszałka Rydza Śmigłego.

Historia zatacza koło. Jestem jej świadkiem!!! Z antysemityzmem i przedsiębiorstwem Holokaust w tle.

 

 Dokumenty, źródła, cytaty:

 

 https://ciekawostkihistoryczne.pl/2015/12/20/izraelski-wywiad-jest-smiertelnie-niebezpieczny-mamy-na-to-7-dowodow/#2

 

 http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/doradca-premier-ewy-kopacz-agentem-izraelskiego-wywiadu

 

(link is external)

 

 http://telewizjarepublika.pl/michal-kaminski-ekspertem-izraelskiej-firmy-wywiadowczej,16480.html

 

(link is external)

 

 

 

 

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:17)

Komentarze

Nie wiem czy to pasuje do panskiego artykulu, ale  niedawno obilo mi sie o uszy, ze oczekuje nas okres ciaglych napiec i prowokacji sterowanych  z Izraela.  Ma to doprowadzic do wojny z Ukraina. Moze to ktos potwierdzic?

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Gosia

#1557816

To jest niemożliwe. Ukraina ma problem na wschodzie. Dojście do spraw polskich idzie inną drogą. Póki Ukraina ma problem na wschodzie mało z tej strony nam grozi. Trzeba jednak monitorować sprawy wschodnie - także w Kijowie.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Traczew

#1557824

Na razie to rzeczywiście mało prawdopodobne.

Jednak z drugiej strony niewątpliwie nie bez powodu Żydzi popierają banderyzację Ukrainy i dotyczy to tego "środowiska" praktycznie w całości i zdumiewająco "ponad podziałami" - od pani Apfelbaum przez Michnika aż do małego Wildsteina. Biorąc pod uwagę, że nasze państwo dalej jest w dużej mierze tylko teoretyczne i nie potrafi sobie poradzić nawet z jednym Kramkiem, a kontrwywiad nie wiadomo czy w ogóle istnieje, to sytuacja dosyć szybko może się zrobić nieciekawa.

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1557867

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Maniek 48 został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

ze podobno szykuje sie wojna z calym swiatem ?

(moze poza Wegrami i poza NSDAP !)

https://www.youtube.com/watch?v=atJrr2OdI9k

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-7

..............xyz

#1557830

Czy zagadkowa śmierć Ratajczaka, wyrzuconego z uczelni w Opolu może wynikać również z działań tej grupy?

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0
#1557826

ujawniający żydowskie przekręty zginął w "niewyjaśnionych okolicznościach", takich przypadków w III RP=żydokomuszy PRLbis jest o wiele więcej. Były słuchy o powiązaniu "MOSSADu" z zabójstwem M. Papały który miał jakoby wpaść na trop dużego "przekrętu" żydowskiego w Polsce, a nawet słuchy o udziale w zamachu Smoleńskim Izraelskich służb. W kontekście artykułu być może i jest coś na rzeczy. Powszechnie wiadomo, że Polska do tej pory nadal jest "poligonem doświadczalnym służb" wszystkich państw które mają jakiekolwiek interesy w tym regionie.

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-1

antyleming

#1557828

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Maniek 48 nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Im mniej w Polsce Zydow - tym wiekszy antysemityzm !

https://www.youtube.com/watch?v=atJrr2OdI9k

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-5

..............xyz

#1557829

marginalny-monstrualny

 

w Polsce faszyzm

ma wymiar marginalny

a z niego robią

problem monstrualny!

 

PS Ci sami z igły robią widły, gdy chodzi o antysemityzm w Polsce, żeby z tego czerpać ogromne finansowe korzyści. Tymczasem zupełnie pomijanym, a prawdziwie monstrualnym problemem jest - mający rasistowskie podłoże - antypolonizm, bezkarnie szerzony od dziesięcioleci przez wściekłych antypolonitów zarówno w Polsce, jak i w wielu krajach świata, takich jak USA, Kanada, Izrael, Rosja, Anglia, Francja, Niemcy etc.  

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

jan patmo

#1557837

Liga broni, liga radzi, liga nigdy cię nie zdradzi jak jesteś żydem i wspierasz żydów.

Szczególne podziękowania dla pana Dudy za weta o sądach, które uniemożliwiły usunięcie żydo-komunistów w togach, a którzy dalej ferują wyroki i bronią tych co opluwają i szkalują Polskę.

A dzisiaj tacy ludzie jak Cimoszewicz, Święcicki i inni czują się bezkarnie, gdy opluwają dobre imię Polski, mówiąc że to Polacy mordowali żydów, tylko nie budowali obozów zagłady.

Bo na straży ich bezpieczeństwa stoją ci sędziowie, co Duda nie pozwolił ich usunąć, wetując wtedy ustawy.

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1557834

  Witaj Marku! Smutne, że za kwiecistymi mowami złotoustego, nie idą czyny. Kukułcze jajo, a mogło już być POsprzątane. Będzie dobrze, ale o wiele dłużej potrwa sprzątanie kraju z postkomuny i agentury. Podejmujmy głośno temat antypolonizmu.  Moim zdaniem, powinno się takim antypolakom zabierać Polskie obywatelstwo.Pilnie  odKODować media. Autorowi podziękowania, za artykuł. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1557844

Takim Polakom nic się nie zabiera tylko daje i od tego jest ten rząd i ten prezydent i nie tylko od tego...lista jest długa,  niedługo wprowadzą nowe przepisy o reprawizytacji mnóstwo Polaków znajdzie się na bruku... np.Niemcy upomną się o swoje...cały zachód Polski i Mazury... itd. pzdr.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

chris

#1558048

No jest PAD, jest Rząd,  jest Sejm , jest Naczelnik to i muszą coś robić. Coś robić by wyglądało to poważnie,  bo przecież otrzymują wynagrodzenie.To i narazie się kłócą i dokonują zmiany personalne, by Naród mogą się " egzaltować "...pzdr.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

chris

#1558046

Pana czytać. Wiadomo o ile pamiętam,  to Lwowiak czyż nie tak ? Jest Pan wielki w swoim uporze i nic się Pan nie zmienia nadal krocząc tą ciernistą drogą. Serdecznie pozdrawiam Szczęść Boże i zdrowia życzę 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

chris

#1558044