Veritas odium parit - prawda rodzi nienawiść

Obrazek użytkownika Qeid
Blog

Jaki nos taki życiorys pokazał nam Pan Wyszkowski opisując heroinę Henrykę Krzywonos jako osobę delikatnie mówiąc nadużywającą w czas strajków "ankoholu" ponad miarę. I znikła nam Pani Henryka z firmamentu naszej reżymowej prasy. Tak to jest jak się nie sprawdza życiorysu nim wyśle się janczara.
A tak swoją drogą dziwne to ale NIKT (poza jednym europosłem) nie wskazał po co Donald Tusk tak zaatakował SOLIDARNOŚĆ i po co wysłał Henrykę na barykady. A sprawa jest prosta - rząd szykuje się na strajki które wybuchną gdy bezrobocie poszybuje pod niebiosa a nasze głodowe pensje przeżre nam do końca VATusek. I już przeróżne złogi platformiane (zwane dla niepoznaki dziennikarzami) będą miały wroga jak bęben do walenia.

No ale są i plusy platformianych gierek. Ministerstwo Propagandy PO po raz kolejny przesadziło. Tym razem mam nadzieję że skończy się dla nich kiepsko. Cały pomysł z eskalacją sprawy Krzyż-Pałac miał służyć PO odwracaniu uwagi od gospodarki, dalszemu niszczeniu Ś.P. Prezydenta i wybiciu się na męża stanu gościa z Ruskiej Budy. I pewnie by się udało ale PO nie doceniło ludzi którzy przychodzą pod Krzyż Prezydencki, nie doceniło SLD i jej ciągotek esbecko-ubeckich (walka z kościołem uber alles) i najważniejsze nie doceniło PiS który w sprawę krzyża nie angażuje się (mimo przyprawianej mu przez mendy dziennikarskie gęby)tak bardzo jakby PO chciało.
Widać że PO traci powoli nawet zaufanie Dziwisza (sekretarzem Dziwisza jest rodzony brat posła PO z Krakowa) który do tej chwili rozpinał parasol nad tą organizacją.
I tak Platformie pozostali z wielkich kościoła: jeden "Tajny Współpracownik Filozof" a drugi "rozmawiał ale nikomu nie szkodził".
Hierarchia kościelna straciła dużo wiary w Donalda i jego kumpli i ani Raś ani Gowin nic tu na razie nie pomogą. Problemem PO są teraz obudzone upiory antykościelne które powodują że podział polaków stał się wielomiejscowy i wielowątkowy i jak teraz dotrzeć do wszystkich ?
Wcześniej target był prosty od 18 do 70 lat byle oglądali TVN i POLSAT. Teraz target idzie w dół od 15-20 i zaczyna się kłopot sonadażowo-wyborczy.
Zobaczymy co wymyślą.

PO szykuje się na wybory samorządowe. Ci Prezydenci i Burmistrzowie którzy zgodzili się na układ z PO obstawiani są teraz ICH ludźmi. Sami nie rozumieją że kręcą sobie bat na własny tyłek. PO nie zależy na nich tylko na władzy dla swej sitwy. IM (Prezydentom i Burmistrzom) się nie wierzy. Jak już wprowadzą ludzi PO do samorządów to szybko znajdą się na NICH (PiB) jakieś sprawki które spowodują szybką abdykację z urzędów. Jakie sprawki ? Każdy coś ma za uszami a PO (i jej służby) już ma coś na każdego. Niby nie moje zmartwienie ale podatki i samorząd też utrzymuję ja.

Kolejny pozytyw . Wałęsa przegrał z Wyszkowskim . Znaczy Wałęsa to TW Bolek :). Takie rzeczy w tym chorym państwie musi stwierdzać SĄD ????!!!!! No ale sądy mają mnóstwo wolnego czasu. Mnie na przykład wezwał sąd (sprawa z 1999 r. !!!?) abym potwierdził swe zeznania (w 2010 r. !!!!!) i musiałem przejechać 300 km. do sądu (6h) poczekać na rozprawę (30 min.) i złożyć zeznania (4,5 min.) i wrócić do domciu (6h). No i clou - po złożeniu zeznań sprawę odroczono bezterminowo a oskarżony wyszedł tuż za mną - odpowiadał z wolnej stopy :))))).
Sprawiedliwość w Państwie Tuska...

Zacząłem na krzywo skończę jakimś miłym akcentem, polecam na dziś tego gościa IGOR PRESNYAKOV :

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

[quote]Wałęsa przegrał z Wyszkowskim. Znaczy Wałęsa to TW Bolek[/quote]
"Sąd zastrzegł, że nie rozstrzygał, czy zarzut o agenturalnej przeszłości b. prezydenta jest prawdziwy. [...] rolą sądów nie jest ustalanie faktów historycznych."
"Sąd Okręgowy w żadnym razie nie ustalił w tym procesie, aby powód (Lech Wałęsa) prowadził działalność agenturalną pod pseudonimem Bolek."
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,8320406,Wyszkowski__Wyrok...
"Sąd okręgowy [...] uznał [...], że ustalanie faktów historycznych nie jest rolą sądów. Sąd nie rozstrzygał, czy zarzut dotyczący współpracy Lecha Wałęsy z SB jest prawdziwy."
http://www.bibula.com/?p=26416

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#83781

Nasz kochany sąd był z a nawet przeciw. To że nowomowa prawnicza działa widać na przykładzie tych cytatów.
Prosto : Gdyby Wyszkowski kłamał mówiąc o Wałęsie Bolek to zostałby skazany za to kłamstwo.
Ale dobrzy by było gdybyś zamieścił kolejny akapit z wyroku sądu :
" Wałęsa - jako osoba publicznie znana - musi godzić się z tym, że jego życiorys będzie przedmiotem badań historycznych oraz różnych wypowiedzi, także krytycznych - jak Wyszkowskiego. - Nie można zabronić nikomu wypowiadania się i komentowania określonej WIEDZY HISTORYCZNEJ "
Podkreślam WIEDZY HISTORYCZNEJ że Wałęsa był Bolkiem :)))
Sąd wreszcie zauważył wiedzę a nie chcenie Wałęsy.
Nie umniejsza to mojego zdziwienia czemu sprawa nie została oddalona ad hoc. i czemu potrzeba był dwóch apelacji by sąd rozpatrując tą sprawę trzeci raz dał dopiero wiarę dokumentom.
Sapere Aude

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Sapere Aude

#83790