"Panie Przewodniczący melduje że dorżnę watahę"

Obrazek użytkownika Qeid
Kraj

W Państwie Tuskopolskim najgorzej mają Bobry i Piloci.
Bez dowodów i procesu orzeka się winę i strzela bez opamiętania. Do bobrów kulami , do pilotów słowami. Co bardziej rani, pozostawiam Wam do oceny. Głucho w tej wrzawie brzmią jednak słowa/płacz matki jednego z pilotów "Mój syn nie zabił tych ludzi!".
A sytuacja jest dynamiczna jak mawia nasz nieoceniony Płemieł.
Reporter Onetu przypadkiem z aparatem zauważył Premiera jak wyszedł do ludu i ściskał ręce przypadkowym przechodniom. Podobno Premier wychodząc od Prawie Prezydenta Komorowskiego postanowił przejść drogę dzielącą go od Pałacu do Kancelarii na piechotę.
Cudowne prawda ? Gibał gość na piechotę 4 kilometry ????:))))))
Silnego mamy premiera !
Premier na miarę wałów ale... Wałów Jagielońskich.
Media po tygodniowej akcji "zalać powodzią Katyń" nagle straciły zainteresowanie tragediami ludzkimi. Woda dalej się leje, zalewane są kolejne miasta (Poznań) ale teraz są ważniejsze tematy. Jakie ?
Ano np. Marsz Ćpunów, Skargi pedziów, oraz Pan z Penisem.
Teraz z tematu powodzi pozostały tylko bobry bo to one są winne pękaniu wałów.
Takie to pomysły na walkę z powodzią mają Platformiane Kono-wały.
A właśnie media jakoś delikatnie opisują przyszłą bytność (3 czerwca) u nas naczelnego Konowała rosyjskiego ds. zamulania katastrofy smoleńskiej.
Pan Konował Aleksander Minister Sprawiedliwości Federacji Rosyjskie przyjeżdża uczyć nas praw rosyjskich i podpisać nowe umowy o pomocy prawnej. Jak znam ten rząd to umowy te UNIEMOŻLIWĄ nam dochodzenie jakichkolwiek dokumentów i roszczeń od strony rosyjskiej w sprawie Katynia jak i innych spraw.
Nie wierzycie :umowy
"Dotyczyć będą także dwóch kolejnych polsko – rosyjskich umów. Pierwszej - o uzupełnieniu i ułatwieniu stosowania europejskich konwencji o pomocy prawnej w sprawach karnych. Dokument ten dotyczy m.in. możliwość powoływania polsko – rosyjskich zespołów śledczych i przesłuchań na odległość. Dzięki niemu w przyszłości możliwe będzie prowadzenie wspólnych polsko-rosyjskich śledztw prokuratorskich bez wysyłania wniosków o pomoc prawną. Polscy prokuratorzy będą mogli brać udział w czynnościach rosyjskich prokuratorów z wykorzystaniem wideokonferencji, bez konieczności wizyty w Rosji."
I nie będzie musiał już Klich Edmund odsuwać polskich prokuratorów od śledztwa jak to robił teraz .
Tak swoją drogą to się zastanawiam czy Pan Edmund to nie jest rodzina naszego Ministra ON Klicha. Widzę u nich tą samą "genijalną" percepcję...
Pan Edmund SAM bez bicia przyznał się do tego że :
- to Ruscy zarządzili w rozmowie z Nim, że to On będzie oddelegowany do ich komisji
- to Ruscy zarządzili w trakcie rozmowy z Nim, że "wypadek smoleński" będzie rozpatrywany wg konwencji czikagowskiej
- to on zakazał prokuratorom Polskim zadawania pytań najważniejszy świadkom rosyjskim a Prokuratora Goszczyńskiego straszył usunięciem z komisji.
Nie wierzycie przeczytajcie:
http://lotniczapolska.pl/Edmund-Klich:-nie-wiadomo--co-mnie-obowiazywalo...
Urawniłowka w stylu PO.
U nich wszyscy tacy...
Ciekawie brzmią dziś artykuły sugerujące Edmundowi Klichowi że wybrał swojego znajomka aby napisał za nasze pieniądze podstawę prawną "wyższości" konwencji czikagowskiej nad innymi.
U nich wszyscy tacy ?
Woda się leje a rząd głupieje.
Właśnie ogłoszone dwie ciekawe informacje.
1. Śmieszna - rząd chce przeprowadzić szkolenie przeciwpowodziowe. Misiak story? 50 baniek piechotą nie chodzi a może i więcej...
2. Tragiczna - w ramach spłaty przez rząd Tuska pomocy którą udziela temu rządowi rząd Rosyjski po tzw. katastrofie smoleńskiej rząd podobno Polski rozważa rezygnację z budowy naszej atomówki oraz rezygnację z połączenia Polski z atomówką litewską.
I to wszystko w ramach walki z powodzią. A co, można tym wytłumaczyć każde draństwo.
Tym mniej pamiętliwym przypominam jak rząd SLD zachęcał nas do przejścia na gaz (rosyjski) bo to będzie najtańsze. I co mamy dziś ?

A do wyborów już tylko 21 dni. To tyle ile mam jeszcze urlopu. Odliczam te ostatnie 3 dni do wyjazdu w Bieszczadki (czy dojadę to już inna sprawa).

Przypadkiem trafiłem ostatnio na stronę FAKTU.
Gazeta ta lubiąca zawsze Tuska z grupą targetową dość pokaźną dziś działa mu wbrew.
Na pierwszej stronie zaś przez cały piątek trwało głosowanie - Kaczyński czy Komorowski. Jak wchodziłem ostatni raz 68-32 wygrywał Kaczor.
Niektóre lemingi mają dziś dylemat i nie wiedzą na kogo zagłosują. Nie zdziwiło mnie więc gdy taki leming powiedział mi : Ja to chyba zagłosuję na Kaczorowskiego.
Popracujmy więc nad lemingami coby im to -orowski zamieniło się na -yński.
Bo jak ta trupa medialna przekona ich to na zaprzysiężeniu usłyszymy :
"Panie Przewodniczący melduje że dorżnę watahę!!!"

A na koniec jeszcze dwie ciekawostki
Do oglądania :
warto pooglądać i się pośmiać,
http://www.solidarnosc.gda.pl/index.php?option=com_phocagallery&view=cat...
I do słuchania - przestroga :

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

na Madagaskar, przepraszam w Sajuza i na Marsa.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#62084

T - REX      Przepraszam za nieroztropne pytanie , ale dla niewtajemniczonych - ktoz to ta postac na plakacie ? Palikot za mlodych lat ? Czy kto ?

Tak poza tym czytalem gdzies dzisiaj  , nie wiem czy to prawda , ze pelne imie i nazwisko oborowego koronnego zyrandolowego to wlasnie :  BRONISLAW MARIA KOMOROWSKI .  Takie podobno zarejestrowano w PKW .

Bez zadnej urazy i obrazy , kazdy ma to imie co mu rodzice w swej madrosci nadali , wiec to to juz napewno nie  jego wina , ale bardzo ciekawa kombinacja .

To bardzo czesto wystepujaca kombinacja imion zenskich i meskich , w krajach latinoamerykanskich , Hiszpani , Portugali , Brazyli itd.

W Polsce wystepowala w czasach dawnych wsrod niektorych rodzin arystokratycznych , wiec kto wie moze soltys Bronek ma jakies koligacje , a przynajmniej na nie aspiracje .

No ale ciekawe  tak czy inaczej . Prawdziwe ?

Maria?  Marysia ? Marychna ? Marysienka ? Rozczulajace . Ale nie dajcie sie zwiesc , Maryska to niezla basetla , obszerna kobieta . Moze kolezanka Palikocianna mu pozyczy cos ze swoich kreacji , podobno wedlug tego co mowi lubi sie przebierac za panienke ?

Trzymaj sie zdrowo Marychna  (jesli to prawda) , jako kobieta pracujaca zawodowo powinnas byc dumna , ze jestes marszalkowna , a nawet chwilowo p.o prezydentowna(chyba pierwsza w histori Polski ?) .

Ale to pewnie nieprawda ? Mamy nadzieje  , ze nieprawda .

Jakby co to  w  kwestii prawdy i nieprawdy spytaj sie kolezanki Palikocianny . Szczegolnie jak jej pokazesz troche nowych papierow nieprawnie to bedzie wiedziala .

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

T - REX

#62117

Oczywiście nie w chłopskich czy robotniczych rodzinach!
Zaś co do konotacji hrabiowskich, to Komorowski ma "dobre" ze zdrajcami targowiczanami!
ale on woli to przemilczeć!
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#62130

Szkolący tych potrzebujących ludzi w niepotrzebnych im zawodach. Media milczą że 80% szkoleń to była fikcja i papierologia.
Sapere Aude

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Sapere Aude

#62154

Muszą mu osłodzić te kłopoty ze strony dzikiego narodu!
Swoją drogą usuwanie skutków powodzi, to wielka kasa dla swoich firm: tryb bezprzetargowy, wolna ręką, pospiech, sytuacja nadzwyczajna to wszystko będzie sprzyjało takim Misiakom, czyli tzw Wielkim Misiom!
A to kwota rzędu kilku mld złotych!
Kapusta dużo większa jak po upadłości stoczni!
Będą czesać!
Żerowisko na ludzkiej tragedii będzie potężne!
Nowe fortuny, szwagrów oczywiście powstaną w mgnieniu oka!
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#62129