Zanim cię zamkną i niczego nie będzie…

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Sprawa jest paląca, w związku z żądaniem mecenasa Giertycha sądowego zakazu sprzedaży tygodnika „Wprost”, który opublikował artykuł o zegarkach noszonych przez złote dziecko Platformy, czyli bodaj najlepszego od czasu naszej państwowości ministra transportu Sławka Nowaka. Jak bowiem wyliczył rządowy mecenas, wniosek o zabezpieczenie powództwa poprzez orzeczenie zakazu sprzedaży tygodnika wynika z faktu, że na 20-30 mln zł wyliczył on koszt opublikowania w wielu mediach przeprosin, czego Nowak będzie się domagał od wydawcy tygodnika „Wprost”.

Mecenas Giertych (znany w przeszłości bojownik o wolność i demokrację), póki co nie wniósł powództwa przeciwko innym tytułom, których z roztropności nie wymienię, aby czasami już jutro nie nastąpiła wspólna akcja agentów CBA, CBŚ i BOR, którzy wtargną o szóstej rano do tych redakcji, które śmiały naruszyć dobra osobiste bodaj najlepszego od czasu naszej państwowości ministra transportu. Celem tej akcji będzie opieczętowanie komputerów, z których wyszły treści naruszające dobra osobiste ministra i co oczywiste – także opieczętowanie autorów tych szkalujących bodaj najlepszego od czasu naszej państwowości ministra transportu. Nie muszę dodawać, że rządowa bezpieka już od dawna śledzi wszystkich blogerów, którzy zwątpili w wyjaśnienia min. Nowaka, który z całą odpowiedzialnością już wytłumaczył, iż tylko wymieniał się z biznesmenami zegarkami….

Dlatego, aby nasz portal nie został opieczętowany przez służby państwowe, śpieszę te służby poinformować, że wszyscy blogerzy portalu NIEPOPRAWNI od razu uwierzyli w słowa Sławomira Nowaka - bodaj najlepszego ministra transportu od czasu naszej państwowości! Jest przecież oczywiste, że zamiana enerdowskiego zegarka marki RUHLA na szwajcarskiego ULYSSE NARDINA za bodaj 30 tys. złotych dowodzi tylko kompetencji ministra, dzięki któremu - także nasze leśne drogi mogą się zamienić w autostrady, zaś podróż koleją z Warszawy do Gdyni będzie trwać nie dłużej niż za sanacji ! Tu potrzebny jest ktoś taki, jak właśnie Nowak – co potrafi zamienić enerdowski szajs w szwajcarskie cacko !

Nie ulega przecież wątpliwościom, że wzorem dla bodaj najlepszego ministra transportu od czasu naszej państwowości, jest przywódca partii i rządu, który już dawno cudy różne zapowiedział. Niektóre nawet spełnił…. I to znacznie większe od zamiany zegarka Ruhla na Ulysse Nardina. Przecież zamiana terenów stoczniowych w centra handlowe jest tego dobitnym przykładem, że nie wspomnę o cudzie lepszego życia członków PO i partii koalicyjnej oraz pół-milionowej armii urzędników III RP. Czy to dziwi, że minister Nowak jako pierwszy dostrzegł, że „Tusk jest dotknięty przez Boga wielkim geniuszem” ? Chyba nie….

Bowiem dłuższe przebywanie Nowaka w pobliżu Geniusza ( w dodatku dotkniętego przez Boga) sprawiło, że część geniuszu spłynęła także na Nowaka, któremu nagle – po powołaniu na ministra transportu- też zaczęły cudy wychodzić. Zamiana radzieckiego „POLJOTA” z jednym z biznesmenów na szwajcarskiego TAG HEUERA była pierwszym tego objawem, który Nowak jednak zbagatelizował. Myślał, że to tylko przypadek. Ale gdy w czasie pobytu w nocnym klubie, jeden z biznesmenów zaproponował Nowakowi zamianę produktu myśli radzieckiej marki „Wostok” na „Choparda” - bodaj najlepszy od czasu naszej państwowości minister transportu uwierzył, że także może czynić cudy. I to z niczego ! Bo gdy Nowak powtórnie pojawił się w tym klubie, ale już bez zegarka – od razu znalazł się biznesmen, który zgodził się chodzić bez zegarka min. Nowaka – wymieniając się z ministrem na kolejne cacko szwajcarskich zegarmistrzów….

Dodajmy, że cuda dokonywane przez Sławomira Nowaka na stanowisku ministra transportu, bynajmniej nie służyły ministrowi. One służyły Narodowi ! Czyli odwrotnie niż to, co sugerują wrogie do bodaj najlepszego ministra od czasu naszej państwowości, siły. Nowak nie załatwiał biznesmenom, z którymi wymieniał się zegarkami żadnych kontraktów, ale dzięki wymienionym z nimi zegarkom, chciał tylko wesprzeć najbardziej pokrzywdzonych w tym kraju. W wydanym oświadczeniu, min. Nowak bowiem stwierdza: "Co do zegarków, które w artykule tak ekscytują autorów i mają być ilustracją moich niejasnych powiązań, chcę oświadczyć, że oddam je tygodnikowi "Wprost", po cenach, które zadeklarował w artykule (poza prezentem - pamiątką od żony i rodziców), a całkowity dochód z tej transakcji przeznaczę na wsparcie fundacji opiekujących się ofiarami wypadków drogowych"

Jest więc oczywiste, że min. Nowak wymieniając się zegarkami, miał w perspektywie pomoc dla ofiar wypadków drogowych. Bo jaką cenę mógłby min. Nowak dostać od tygodnika „Wprost” za enerdowską Ruhlę, czy też radzieckie „czasy” ? A tak, dzięki korzystnej wymianie zegarków – ofiarom wypadków będzie lżej, a tygodnik „Wprost” - po wsze czasy będzie zamknięty…

I jak tu zaprzeczać, że część geniuszu Tuska nie spłynęła na Nowaka ?

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

uwierzyłam w powody/intencje/kulisy/zasady* wymiany przedmiotowych zegarków.
10/10

*niepotrzebne skreślić

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#356686

który skorzysta na tej bójce?
 

Bo sama nawalanka między tymi indywiduami jest OK. Daj borze więcej :)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#356713

prawdomowna izeby ludziom sie wydawalo ze zyje im sie dostatnie a na scianach powiesic tylko kolchozniki zjedna POprawna stacja po co ludzie maja tracic czas na szukanie kanalow i prawdy skoro prawda jest jedna na wsytkich ich kanalach.
Pre miesiecy temu POsbeckie wszaze z konsulatu w Kanadzie
domagaja sie od wladz kanadyjskich pociagniec dyscyplinarnych w stosunku do Kanadyjki polskiego pochodzenia za to ze oficjalnie wyrazila swoje zdanie na temat zniewolenia Polski.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#356727

Sławku póki co może w komfortowych warunkach :

A Giertych ??  Kurs to za mało bo na na ścieżce...

 

Pozdrawiam.

contessa

PS. Foto 1 - autor AdamDee

Foto 2 - autor mój znajomy kilka lat temu na Mazurach.

_______________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". Lech Kaczyński

_______________

Jeszcze Polska nie zginęła / Isten aldd meg a Magyart

"Urodziłem się w Polsce" - Złe Psy : http://www.youtube.com

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#356733

Roman Giertych musi teraz uważać, „karmi go władza”, ale jeden głupi „ruch” Romka i może skończyć jak Lech Kaczyński, Andrzej Lepper, Roman Petelicki, pani Blida czy inni.

warto przeczytać: http://24h.blog.bydgoski.pl/2013/05/11/roman-giertych/

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#356737

A co ona robi w tym towarzystwie?!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#356739

Czytajac wypowiedz Sławomira Nowaka na stanowisku ministra transportu, majac w pamieci oplakany stan drog i kolei w Polsce, ilosc wypadkow nie tylko samochodowych ale i kolejowych, pamietajac ogromne kontenerowce jezdzace po drogach "krajowych" o szerokosci przeznaczonej na 2  wozy drabiniaste:

"Co do zegarków, które w artykule tak ekscytują autorów i mają być ilustracją moich niejasnych powiązań, chcę oświadczyć, że oddam je tygodnikowi "Wprost", po cenach, które zadeklarował w artykule (poza prezentem - pamiątką od żony i rodziców), a całkowity dochód z tej transakcji przeznaczę na wsparcie fundacji opiekujących się ofiarami wypadków drogowych"

Czy to bezczelnosc przrastajaca glupote, czy odwrotnie?

Ojczyznę wolną racz nam wrócić, Panie!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Lotna

 

#356745

Znowu minister o bardzo małym rozumku zapomniał co wcześniej nakłamał. JAK MOŻNA ODDAĆ (tygodnikowi "Wprost) CUDZĄ WŁASNOŚĆ? Skoro zegarki były TYLKO pożyczone, to jak może je ODDAĆ? To jest dysponowanie cudzą własnością, czy jednak ma do nich prawo własności?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Anka1

 

#356778

O, z tym oddziaływaniem skrośnym geniuszów, to może być
znacznie szerszy temat...
Sławku "pamieniał czasy", vicent zamienił gospodarkę
w g.wno, a rudy suwerenność na sowieckie kondominium...
A z szumnych zapowiedzi w telerzeżniach, to jeszcze nie
powiedzieli ostatniego słowa...
Pozdrawiam

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Tylko ta myśl ma wartość, która przekona kogoś jeszcze

#356753

Idą po prostu nowe ruskie CZASY.
A jak wiadomo radzieckie zegarki są najszybsze na świecie.
Ta wymiana to było znane ruskie : MACHNIOM !
Powinien był jak jego kolega Graś powiedzieć:
Wot eto prosta aszybka , izwienitie.
I po sprawie by było.
Ale widocznie to nie aszybka była.
Ale cud zamiany o którym piszesz.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Nie jestem pewien czy podążam we właściwym kierunku , więc na wszelki wypadek nie zbaczam z kursu.

#356764

Słuchałam opowieści Nowaka, w jaki sposób wszedł w posiadanie ekskluzywnych zegarków. On chyba sam nie wierzy, że ktoś to potraktuje poważnie, ale to nie jedyny przypadek tej władzy, która już wie, że jej wszystko wolno. Uruchamiając wyobraźnię zobaczyć można tą scenkę: Nowak - o jaki masz fajny zegarek! Na co zagadnięty odpowiada - podoba ci się, to sobie go ponoś - i wyskakuje natychmiast przedmiotu budzącego jednoznacznie zainteresowanie ministra. Od razu widać, że Nowak wymusza swoim zainteresowaniem reakcję właściciela atrakcyjnego przedmiotu wskazując, czym może się zrewanżować za życzliwość we "współpracy". Przecież to nie są małe dzieci w przedszkolu, które wymieniają się koralikiem na wstążeczce. To jest wielki biznesmen i minister od którego zależy funkcjonowanie biznesu, dlatego jest to jednoznaczne określenie przedmiotu korupcji i przekazanie go w użytkowanie ministrowi. Przecież nikt nie oczekuje, że ktoś będzie żądał pokwitowania. Po prostu PRZEKAZAŁ W UZYTKOWANIE.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Anka1

 

#356776

się żonami? Wszak PO skręciła na lewo to i wytyczne Nieubłaganego Postępu oraz świecko-laicką rozrywkową (bibki w drogich lokalach) eurokulturwę trza sumiennie wdrażać i stosować. Oby pozostałym żyło się nie najlepiej.

HdeS

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

HdeS

#356780