SOPOCKIE MOLO W RĘKACH TUSKÓW ?

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

"Córka premiera kupiła sopockie molo"- taką informację można było przeczytać na oficjalnej stronie prezydenta Sopotu Jacka Karnowskiego. Serwis ponoć zaatakowali hakerzy.

Od chwili, gdy przeczytałem, że 26-letnia córka Tuska zakupiła w lutym 2013 roku apartament na Saskiej Kępie za 1.720 tysięcy złotych, a do notariusza dotarła świeżo zakupionym (za gotówkę !) Mercedesem klasy „S” w cenie – 344 tysiące złotych – w żadnych hakerów nie wierzę. Dlaczego córka premiera Tuska nie miałaby kupić sopockiego mola, skoro w wieku 26 lat dorobiła się majątku, jakiego nawet po 50 latach pracy w tym kraju nie dorobi się 95% społeczeństwa ? A czym jest sopockie Molo dla premiera tego kraju, jak nie zwyczajnym towarem do spylenia ? Czy sopockie Molo ma jakieś większe historyczne atuty, niż PLL LOT, które Donald Tusk opyli za grosze Norwegom, tak jak spylił polskie stocznie „poważnemu Katarskiemu kapitałowi ?

W przypadku sopockiego Mola będzie można wyrzygać opozycji, że molo nie przechodzi w obce ręce – ale w ręce zdrowego, polskiego kapitału, którego dorobiła się Kasia Tusk, od dnia gdy jej tatuś został premierem tego kraju. Zatem informacja na oficjalnej stronie prezydenta Sopotu nie jest bynajmniej żadnym atakiem hakerskim. Jest kolejnym balonem próbnym, w celu stwierdzenia, jak przyjmie kolejną prywatyzację ogłupione, złupione i oszukane społeczeństwo. Przyjmie tak samo, jak przyjęło „prywatyzację” polskich stoczni, gdy nawet „Solidarność” uwierzyła w Katar i tak, jak przyjmie prywatyzację PLL LOT – kolejny przekręt partii aferałów, która wpakowała 400 mln zł z naszych podatków „na ratunek” polskiego przewoźnika. I w dodatku kupiła nowe samoloty Dreamliner, które Norwegom spadną, niczym manna z nieba...

Tusk – grabarz polskiej gospodarki – spokojnie zlikwiduje istniejące od 1928 roku przedsiębiorstwo, którego nawet komuna nie zlikwidowała, po zakończeniu II wojny światowej. Polska Tuska – jako jedyny, duży kraj w Europie, pozbędzie się linii lotniczych, tak jak po cichu zlikwidowała rybołówstwo, żeglugę i stocznie. Dlaczego więc sopockie molo ma być nadal „niewydolne”, zarządzane przez gminę a nie przez rodzinę Tusków ? Nie widzę żadnych powodów, by wstrzymać prywatyzację sopockiego mola i sprzedać je najbardziej przedsiębiorczej córce europejskiego w końcu premiera…

Jest przecież i inny powód, by sprzedać sopockie molo córce premiera Tuska. Każdy wie, że na tym molo doszło do najważniejszego zdarzenia, w dziejach naszej odrodzonej za Tuska ojczyzny. Tu, w dniu 1 września 2009 roku doszło do historycznego spotkania Tuska z Putinem, po którym doszło do radykalnych zmian w III RP, opisanych przez przyszłego prezydenta, jednym tylko zdaniem: „prezydent gdzieś poleci i wszystko się zmieni”.

Nie ulega więc wątpliwości, że sopockie molo powinno zostać w rękach tuskich, a u jego nasady powinien stanąć pomnik, upamiętniający powrót Polski na łono krajów miłujących pokój. Nie muszę nadwyrężać wyobraźni, by zobaczyć przy molo okazały obelisk, przedstawiający Tuska w objęciach Putina. W objęciach, z których trudno nam się będzie wyrwać nawet wtedy, gdy tatuś Kasi Tusk stanie przed Trybunałem Stanu…

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Jan Bogatko

...zawsze intrygowało mnie, w jakim języku rozmawiał Tusk z Putinem podczas namolnego spotkania. Czy aby nie po niemiecku? Faktem jest, że to spotkanie było przełomowe, w pewnym sensie, rzecz jasna.

Pozdrawiam,

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jan Bogatko

#357523

łatwo się domyśleć; zresztą warto by płemieła przepytać - powinien pamiętać ;-)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Pobudka!

#357719

Putin po rezydenturze KGB w NRD a T(f)usk z esesmańskiego chowu, szprechał od maleńkości. Ot i odpoweidź.

insurekcjapl

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

insurekcjapl

#357714

 Tussk  wyniósł niemiecki z domu, dosłownie wyssał z mlekiem matki (Muttersprache), zaś Putin był w swoim czasie agentem GRU w NRD, więc jego znajomość niemieckiego jest co najmniej bardzo dobra. I tak oto dogadali się "Polak" z Rosjaninem - PO NIEMIECKU.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#357737

Pucin mówił jak mu pasowało, a tusk się dostosowywał ;)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#357825

W objęciach, z których trudno nam się będzie wyrwać nawet wtedy, gdy tatuś Kasi Tusk stanie przed Trybunałem Stanu…
---------------------------------------------------------
Trybunał Stanu?! Martwy organ? Tusk solidnie zapracował na coś bardziej realnego i konkretnego.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0
#357526

TS może osądzić tylko za działalność polityczną a dla zdrajców musi być kara fizyczna. Naród Amerykański tworząc Nowy Świat wieszał koniokradów i inne szumowiny na pobliskich drzewach. My, Polacy też budujemy swoją Ojczyznę od podstaw, dlatego potrzeba nam radykalnych działań może nie tak drastycznych ale skutecznych! 
__________________________________________________
Życie jest jak koszulka niemowlęcia: krótkie i zasrane. (klasyk) http://www.youtube.com/watch?v=-YGS9vhmFS0

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

_______________________________ Życie jest jak koszulka niemowlęcia: krótkie i zasrane. (klasyk)
http://www.youtube.com/watch?v=-YGS9vhmFS0

#357549

Palikot: „... Wychodząc z następującego założenia, które część osób rozśmiesza, część nie. Mianowicie ja poważnie jestem przekonany o słabym stanie zdrowia Lecha Kaczyńskiego i na wypadek, gdyby On jednak nie był w stanie wypełniać tej, roli, do końca swojej kadencji, musi być ktoś, kto jest jakby poza tą bieżąca grą, kto będzie w stanie wtedy, w sposób dla opinii publicznej do przyjęcia, nie jako uczestnik tego procesu, w wyniku którego Lech Kaczyński nie dał rady i podał się do dymisji czy z jakichś innych powodów zrezygnował, no i pomyślałem sobie, że, no w związku z jakby rolą konstytucyjną Marszałka Komorowskiego, który jest wskazywany jako ta osoba na wypadek, nie wiem, śmierci, utraty zdrowia, czy innych okoliczności musi zastąpić Prezydenta Polski, no to wskazane byłoby wte.., żeby to ludzie to odebrali nie jako element właśnie gry tylko jako jednak autentyczne, konstytucyjne uprawnienie Marszałka. No i Marszałek się z tym oczywiście zgodził, bo dla niego jest to łatwiejsze rozwiązanie niż cokolwiek innego...

http://www.youtube.com/watch?v=YYBXltVct1M&feature=player_embedded

(Zastrzegam, że tekst jest z odsłuchu, więc podany cytat może nie być dosłowny).

Porażające! Prawda?

Po co ktoś miałby się tłumaczyć z uprawnień, jakie daje mu Konstytucja RP? Zwłaszcza wyjaśniać i usprawiedliwiać je zanim one wystąpiły? No chyba, że do tych uprawnień doszło w dziwnych okolicznościach.... albo prezydent „nie dał rady” w dziwnych okolicznościach...

Widać, że całkiem realnie zamierzano pozbawić L. Kaczyńskiego urzędu, toczyła się najwyraźniej bieżąca gra i Komorowski to miał być ktoś jakby poza tą grą (jakby – to znaczy pozornie). Dziwne tylko, że nie w wyniku wyborów, tylko w sposób dla opinii publicznej do przyjęcia? Lech Kaczyński nie dał rady. Dla Marszałka zaś było to rozwiązanie łatwiejsze niż cokolwiek innego. 

Pozdrawiam

Chrust

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Chrust

#357533

Jesli szczawik jesc bedziecie,

Wtedy dlugo pozyjecie.

Pedzcie bimber z mirabelek,

Tak jak moj kolega Felek.

Bimber szybko opylicie,

Kupe forsy zarobicie. 

Corka Tuska tak robila,

Miljonow sie dorobila,

Kupila droga chalupe ( 1.720 tys.)

Mercedesem wozi d..e.

 

 

 

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#357534

takie chocki-klocki są warte każdej ofiary. I proszę się nie czepiać Kasi Tusk. Łaziła dziewczyna po Sopocie i nagle patrzy - jest okazyjnie molo do kupienia. To kupiła. Tylko dureń nie korzysta z okazji. I dlatego im żyje się lepiej. Nie przepuszczą żadnej okazji.

HdeS

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

HdeS

#357541

Nazwę dla molo: Molo imienia Tuska i Ruska

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

kazikh

#357547

Albo: Molo Tusko-Ruskie (ewentualnie Rusko-Tuskie, niech rozstrzygnie referendum).

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#357593

Twoja propozycja jest lepsza!

Umysł mi od upału otępiał.

Ale nasz pRezydent ma zawsze taki lotny a pańtswem kieruje ze ho ho!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

kazikh

#357830

Tusk wyraźnie wzoruje się na Putinie; podobne podejście do demokracji.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#357734

gość z drogi

czy ktoś w ogóle ogląda  PITy Tuskowej cory ?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#357839