Wstyd orle z Wisły, wstyd.

Obrazek użytkownika Moherowy Fighter
Kraj

Uważam, że to co, się dzieje z naszym życiem, jest ustalone. Każdy ma swoje przeznaczenie. Mamy ciągle aferę dotyczącą katastrofy samolotu prezydenckiego w Smoleńsku. Szukan ie winnych, a to piloci, a to Rosjanie. Wszystkich to już męczy. Dlaczego prezes Jarosław Kaczyński nie składa kwiatków w Krakowie, a w Warszawie pod bramą pałacu? Dla mnie to jest śmieszne, bo przecież jego brat i bratowa leżą na Wawelu. Powiem szczerze, że zastanawiałem się nad tym wszystkim i chyba największy błąd popełniła Marta Kaczyńska, która nie chciała pochować rodziców gdzieś bliżej siebie. Jak teraz ma jechać odwiedzić ich na grobie? Jeśli to zrobi, będzie miała koło siebie tłum. Wiem, jak jest z mamą Izy. Raz albo dwa razy dziennie idzie na grób teścia zapalić świeczkę, przynieść kwiatki. Tak bardzo go kochała, że funkcjonuje jakby ciągle był. Wita się, żegna, rozmawia. Wracając do samej katastrofy, może widocznie tak mia 2 o być? Skoro prezydent walczył tak bardzo, aby świat usłyszał o Katyniu, to gdyby się to nie stało, walczyłby dalej. A tak cały świat o tym usłyszał. Teraz ciągle trwa dyskusja o winnych. Stało się i pewnie winny nie był jeden. Nie chcę jednak pchać się w politykę.

- powiedział Orzeł z Wisły.

Dlaczego brat zmarłego prezydenta składa kwiatki (?!) w Warszawie a nie w Krakowie? I z jakiegoś powodu to ma być śmieszne, bo jego brat i bratowa leżą na Wawelu. Sofistycznie stwierdza fruwający dekarz. Bo też i choćby stosując taką logikę możnaby spytać, dlaczego prezydent RP zamiast tutaj (na 14 dni przed śmiercią!)

iście po królewsku

i w radosnej atmosferze

podejmować Miszcza, mógł wpaść na pomysł, by jemu postawić karkówkę z grilla gdzieś tam w knajpie najbliżej miejsca zamieszkania Orła z Wisły. A tak, to nie tylko, że zaprosił na śniadanie, to jeszcze tego samego dnia

wręczył

Krzyż Komandorski z Gwiazdą Orderu Odrodzenia Polski. Oczywiście znowuż w radosnej atmosferze

Nie wstyd teraz, orle z Wisły?

P.S. Wszystkie zdjęcia z www.prezydent.pl

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

pojęcie "celebryta" (dla mnie to słowo ma wydźwięk pejoratywny)najwyraźniej jest rozłączne z takimi pojęciami jak godność, kultura, honor...
Ale dla mnie Małysz to ofiara; ktoś "wymyślił" ten numer. A on dał się podejść jak idiota. A teraz wstyd na całe życie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146181

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146192

Chłopaczyna nie zna się na polityce. Tylko te skoki i skoki...
Powiedzieli mu "życzliwi" co ma mówić by pozostać "trendy" i wyszło.
Pewnie stado lemingów się zachwyca, a banda tuskowicza poklepuje Adasia po pleckach (nie wykluczone obiecując ciepłą posadkę w Ministerstwie Sportu - wszak coś trzeba zrobić z Miszczem po zakończonej karierze)...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

___________________________________ ...Tobie Polsko!

#146186

Śp. Lech Kaczyński kochał sport. Wiele razy to udowadniał. Chociażby widać to na zdjęciach powyżej.
Popatrz Adaś jak Komoruski celebruje sportowe zapędy Polaków...
Czy nie wstyd Ci Adasiu, za to co mówisz? Skoro Cię to nie interesuje, skoro jedynym zajęciem w twoim życiu były skoki, to po co klapać buzią?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

___________________________________ ...Tobie Polsko!

#146187

Dobre przypomnienie.

I jeszcze prośba.

Wizyty u Kwaśniewskiego -

Oceńmy "uśmiech" na twarzy - trzy przypadki .

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146189

Adam Małysz to wybitny sportowiec.
Adam Małysz to wspaniały skoczek narciarski.
Adam Małysz to człowiek, który swymi SPORTOWYMI osiągnieciami rozsławił Polskę.
Jak widać Adam Małysz to jednak również niegodziwiec (wszak to śp. Lech Kaczyński uhonorował go i odznaczył), polityczny analfabeta i ... rosnący bufon (zaczyna się od wypowiadania kwestii w imieniu wszystkich - vide: "spotkanie z premierem to zaszczyt dla każdego Polaka")
Kolejny (któryż to już raz!) potwierdza się stara zasada, jeśli jesteś w czymś dobry nie oznacza to, że dotyczy to również innych dziedzin.
Piosenkarz, aktor, malarz kiedy już uwierzy w swoją wielkość i nieomylność staje się żałosny.
No i zaczyna nam się rozmieniać na drobne kolejny bohater. Miast pozostać w sercach milionów kibiców idzie prostą drogą na salony III RP. Niestety, Panie Adamie, przestajesz być z mojej bajki.
Szkoda.

Kriss66

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Kriss66

#146197

ale ktoś to musi powiedzieć. Co się Małysza czepiasz, przecież to protestant. Z Wisły. Oni tam głosowali i uwielbiają Bronka, bo ma rodzinę i to dużą. I to im wystarcza. Rozumiesz?!
Ci moi bracia odłączeni wnoszą cenny wkład w życie naszej narodowej wspólnoty, świecą przykłądem rzadkich i cennych cnót (wszystko to prawda, przynajmniej w odniesieniu do tych protestantów, których dane mi było poznac osobiście), ALE... ale uczuć i rozumienia rzeczy państwowych mają tyle, co moje dziecko, gdy miało 3 latka. Sorry za ostre słowa, ale tak to dla mnie wygląda.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146216

kitciwucho;Kazdy czlowiek dokonuje wyborow. Moze wybrac droge latwiejsza albo trudniejsza , przy czym ta latwiejsza przyniesie mu korzysci krotkotrwale , a ta trudniejsza opromieni go na cale zycie i na pokolenia. Ja jestem czlowiek maly , ale wybieram najczesciej te drogi trudniejsze.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

kitciwucho

#146229

Zwyczajnie wstyd mi za A. Małysza , choć zdaję sobie sprawe , że od dawna KTOŚ skutecznie robi mu pranie mózgu - niestety z pożądanym skutkiem .
Więc polecam tekst utworu Adamowi oczywiście . Panie Adamie , proszę myslec samodzielnie , to nie boli.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146240

Małysz jak ty nisko upadłeś.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

lodek

#146272

Nasuwa mi się porównanie młodego Piotra Wolwowicza, który potrafił publicznie stanąć w obronie "zacofanych" wartości oraz Małysza, który nie ma dość odwagi by choć "nie wchodzić w politykę" jak sam się wyraził. Sądzę, że pan Adam wdepnął tym razem w g..no na czyjeś zamówienie.... polityczne, niestety.

 

 

"Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć, tracą życie"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"Ojczyzna to ziemia i groby. Narody tracąc pamięć, tracą życie"

#146278

Oj Adamie , Adamie ..

Cóż ci takiego mój naród uczynił że tak sponiewierałeś niczym nie zawinionych ci ludzi . Zwłaszcza że nie mogą się sami bronić..
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Jeśli odnalazł by w sobie choć strzępy godności , czym prędzej powinien i to również publicznie wpierw przeprosić za tę swoją nieszczęsną wypowiedź , następnie zaszyć się w mysiej dziurze i długo prosić Pana Boga o powrót rozsądku.

Autentycznie szkoda mi człowieka , był dla mnie uosobieniem prostoty a zarazem i dumy narodowej . Po tym "występie" stał się synonimem z jednej strony prostactwa z drugiej zaś syna marnotrawnego ..

Nic tak mną od dawna nie wstrząsnęło jak to żałosne wydarzenie.

Póki nie przeprosi i nie zadość uczyni za wyrządzoną krzywdę , nie ma dla mnie Adama Małysza ...jest za to pikuś , czyli latający dekarz ...

pozdrawiam
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
" idź wyprostowany wśród tych co na kolanach.."/Z.Herbert/
/Klub Gazety Polskiej w Opolu/
http://andruch.blogspot.com
http://ngo.opole.pl/

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

-----------------------------------------
Andruch z Opola
http://andruch.blogspot.com

#146289

Też mi się nie podoba to, co Adam powiedział, ale czy aby na pewno powinien być dozgonnie wdzięczny śp. L.Kaczyńskiemu za śniadanie i odznaczenie ?
AM został doceniony jako wybitny sportowiec, tyle. Polityka, powiem brutalnie. Robienie z niego teraz niewdzięcznika jest dla mnie niezrozumiałe. To, że nagadał bzdur to osobna kwestia.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#146541