Nikt nie przyszedł na pikietę palikociarni - RPP wkrótce umrze

Obrazek użytkownika reign_77
Kraj

przeglądam sobie informacje i widzę taki oto piękny artykuł:

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=%2F20120628%2FC...

O czym to świadczy? Że partia, która wywołała wokół siebie wielki szum i poparcie 10% głosujących, była chwilowym amokiem. Co prawda młodych wykształconych z wielkich miast nadal można spotkać w większych miastach, ale to już można rzec - niedobitki. W Chełmie jak widać - pozostali już tylko najbardziej fanatyczni działacze. Ludzie zaś otrząsnęli się z przywidzeń i iluzji

Tak gwoli przypomnienia - gdy w całej Polsce w wielu miastach narodowcy organizowali dzień gniewu i w którymś mieście (nie pamiętam obecnie w którym) była analogiczna sytuacja, tj. przyszło kilkunastu członków młodzieżówki narodowej i nikogo więcej, to w każdych mainstreamowych mediach można to było wyczytać jako 'kompromitację'. A tutaj jakoś cicho jest i chyba już będzie. O takich rzeczach ludzie się nie dowiedzą, jeśli nie poszukają sami

Śmiało można założyć, że w najbliższych wyborach ta partia odejdzie. No bo co oni robią? Na siłę podpinali się pod ACTA, zdejmowali krzyż, gadali głupoty jakoby w Polsce panował kapitalizm, podczas gdy ciągle mamy socjalizm, wymachują wibratorami, ich lobbystka na rzecz przemysłu aborcyjnego ukrywała swoje powiązania i wiele innych.

A co zrobili w kierunku gospodarki? Zwiększyli wiek emerytalny.. i coś jeszcze? Nie przypominam sobie.

Warto jeszcze dodać, że sami wyborcy RPP często na serio sądzą, że jest on w opozycji do polszewickiego rządu, a to że głosują prawie zawsze jak koalicja? Ojtam ojtam.. Niemniej jednak widzę po swoich znajomych - coraz bardziej kompromituje się on nawet w ich oczach

Nawet jeśli w przyszłych wyborach znowu wygrają jacyś socjaliści czy 'europejczycy', to będę czuł się szczęśliwy widząc, jak RPP dostaje mniej niż 5% głosów i odchodzi na śmietnik historii.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Ten...(tu wpisujemy właściwy epitet) nie odejdzie na śmietnik historii, tylko wróci do śmietnika, czyli do pospolitych oszustów. Kluzikowa mu podpowie jak to się robi.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#270210

Palikociarnia odejdzie jak tak wajchowy zadecyduje. Na razie może Palikot się nie przysłużył śmietance salonu, ale wciąż jeszcze mogą go pompować w ramach akcji zagarniania elektoratu kontestującego.

Zatem - wstrzymujmy optymizm na wodzy.

---
A na drzewach, zamiast liści...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

---
A na drzewach, zamiast liści...

#270213

markowa

nie oglądać tej gęby przynajmniej na niepoprawnych; każde (mimowolne) spojrzenie na ten obrazek, to cios psychiczny. Litości!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#270216

Znaczy, co to jest ten Janusz Topipies?

Navigare necesse est

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Navigare necesse est

#270218

ale Janusz P. ("nazwiska nie wymienię, bo nie ma po co" -jak to powiedzaił Stanisław Janecki w ostatnim "Klubie Ronina") twierdzi, iż tak naprawdę mają 20% poparcia i są "drugą po po siłą w kraju" ;D
swoją drogą jeśli wierzyć sondażom, to nie ma sie czym cieszyć, bo poparcie które uleciało palismrodom, wróciło platformie...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#270227

Palikotowy elektorat tak ma.
Nie ruszą się z domu (dobre i to), ale jak przyjdzie do głosowania będą "nowocześni". I - "opozycyjni".

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#270228

Nie po to przyleciał nie tak dawno szef Państwowej Komisji Wyborczej z Rosji nauczać Polaków jak fałszować, oj przepraszam liczyć głosy aby później Paligłup nie wszedł do Sejmu.

Machloje robili już w czasie ostatnich wyborów. Teraz sprawa się powtórzy, a mainstreamowe media dadzą zbliżone sondaże i wszystko zaklepią.

Nie wierzcie w uczciwe wybory. Pewni ludzie mają za dużo do stracenia jeśli zarządzenie wezmą się Polacy z krwi i kości.

Szkoda, że nikt nie wyszedł aby pogonić zboczeńców i dewiantów. Przykład dali taksówkarze warszawscy a wcześniej przeciwnicy ACTA. To nie ostatni raz zapewne.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#270367

Palikotowcy, palikotowcy.... Niestety ludzie którzy na niego głosują nie są zbyt zaangażowani w losy swojego otoczenia. Bo gdyby przyszli na ten manifest to bym się ucieszył w sumie. Pokazali by, że im zależy. A tak to są robotami do głosowania tylko.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#270398