Reprezentacja Chorwacji odda hołd ofiarom komunizmu w Polsce

Obrazek użytkownika mukuzani
Blog

Powołuje się na zapowiedź, którą złożył szef chorwackiej federacji piłkarskiej. - Na 90% odwiedzimy któreś z centrów pamięci i oddamy cześć polskim oficerom wymordowanym w Lesie Katyńskim - powiedział Vlatko Marković, szef Chorwackiego Związku Piłki Nożnej (HNS). Krzysztof Kawęcki z Prawicy Rzeczypospolitej ocenił w rozmowie z "Naszym Dziennnikiem", że to piękny i dojrzały gest ze strony Chorwatów, który zasługuje na szacunek. Pokazuje, że ze sportem można również łączyć wartości patriotyczne. Jak dodaje doktor Kawęcki, to dobry przykład dla polskiego PZPN, który "nie tylko zwalcza na stadionach symbolikę patriotyczną i antykomunistyczną, ale wspiera też propagandę lewicową".

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Dodam tylko, że ta informacja złagodziła nieco niesmak, który odczułam po ględzeniu Jacka Protasiewicza w radiowej "jedynce". Ów europarlamentarzysta prawie posikał się ze szczęścia, że Polacy tak radośnie okazują swój patriotyzm, który wreszcie nie odwołuje się do powstań itd...
I chociaż prowadzący rozmowę redaktor uparcie psuł mu ten euforyczny nastrój przypominaniem bestialskiego napadu rosyjskich bandziorów na starszego człowieka we Wrocławiu, ten truł swoje...Ech, ta europejska, prymitywna radocha.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

mukuzani

#264354