Wstyd za Palikota, wstyd na trybunach

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Zdarzenia wokół meczu Polska-Rosja pokazały prawdziwą twarz pewnej opozycyjnej partii. Partia ta postanowiła wyłamać się z umowy by nie robić polityki przy euro, poszła jednak dalej, powieliła zachowania wprost z komunistycznych czasów.

W czerwcu 1988 roku "Żołnierz Polski" wydrukował list czytelnika: "Mam osiemnaście lat i jestem przewodniczącym Klubu Przyjaźni Polsko-Radzieckiej Orbita w Stawnicy w woj. pilskim. Za pośrednictwem ŻP chciałbym poznać przyjaciół, którzy podobnie jak ja i członkowie naszego klubu, lubią młodzież radziecką". Dziennik polski

Tym razem politycy Ruchu P. napisali list nie do gazety, lecz do ambasady-możemy tam przeczytać taki fragment..

Wierzymy, że wczorajsze wydarzenia nie zaprzepaszczają niekwestionowanej przyjaźni oraz współpracy między naszymi krajami.

Jak widać w niektórych środowiskach nie zauważono iż zsrr upadł i nie trzeba już robić apeli, wieców, pisać listów oraz zapewniać o miłości i przyjaźni do wschodniego brata.... Poziom zidiocenia radzieckich pachołków przechodzi ludzkie pojęcie.

PS. Dziś będziemy ośmieszeni na tle całej Europy. Władza otwarcie przyznała sie iz atmosfera na meczach reprezentacji Polski jest żałosna. Postanowiono więc podczas meczu z Czechami, na każdym sektorze umieścić bębniarzy oraz animatorów dopingu:). Wstyd na całą Europę, wstyd przed kibicami innych drużyn. Prawie jak na imprezach w Korei Płn., ciekawe tylko co każą śpiewać kibicom animatorzy:). Nie spodziewałem sie iż dożyję czegoś takiego. A mediach wszyscy chwalą Irlandzkich kibiców:). Ciekawe ilu oni mieli animatorów dopingu:)? Ale będzie wstyd.....

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Gdybym miał się wstydzić za każdą szuję i idiotę to spłonął bym ze wstydu. Dlatego za Palikota, Tuska, Pawlaka niech wstydzą się ci co na nich głosowali.
Ale czy kretynów stać na wstyd?
bialogwardzista

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#266087

Dokładnie tak. Jak można wstydzić się za kogoś, kto nie szanuje mojego zdania, kto mnie poucza? To jego blamaż, nie mój. 

Chrust

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Chrust

#266088

Może to i właściwe podejście..

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#266099

To znaczy,że traktuje ich poważnie!!!Normalnie myślącego moim zdaniem Polaka nie powinno to interesować.Przejmować się należy ile jeszcze szkód gospodarczych narobią do chwili, aż propaganda przestanie działać!!! Wydaje mi się,że to co było po niby upadku komuny to mały pikuś z nędzą jaką oni nam zostawią. Jeśli rząd dobiera się do ludzi starszych,dzieci i zabiera świadczenia to oznacza zbliżającą się katastrofę gospodarczą!!!!Oznacza to,że niema kasy już na nic i trzeba wszędzie zabierać np.becikowe.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#266091

Szkoda tylko że ich zachowania ośmeiszają mój kraj

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#266101

mnie księżniczka Monako.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#266112

spadłam z krzesła, ale podobno przeżyłam !

Ależ serdecznie pozdrawiam !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

mukuzani

#266115

Cieszę sie z przeżycia:)
Pozdrawiam równie serdecznie

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#266125

Prawda:)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#266123