Wałęsa spodziewa się kolejnego Cyby?

Obrazek użytkownika zuberegg
Kraj

Wczoraj w TVP Lech Wałęsa raczył podzielić się swymi przemyśleniami z widzami telewizji. Było to typowe Wałęsowe gadanie z jednym niepokojącym wyjątkiem...

Boję się, że doprowadzimy do wojny domowej. Wystarczy, żeby ktoś rzucił granat na demonstracji wywołanej przez prowokatora Rydzyka – tak na dzień przed rocznicą Porozumień Sierpniowych na antenie TVP Info mówił były prezydent Lech Wałęsa.

Przypomnijmy iż wcześniej dochodziło do zdarzeń mogących jeszcze bardziej zaognić sytuację w Polsce. Członek (były?) PO wpadł w ślepej furii do łódzkiego biura PiSu i zamordował Marka Rosiaka. Władze pozwoliły też niemieckim neokomunistom bić polskich obywateli chcących wziąć udział w obchodach Święta Niepodległości, te same władze pomagały im blokować trasę Marszu Niepodległości-to też była kolejna próba wywołania potężnych zamieszek, próba szczęśliwie się nie powiodła.

Jednak Wałęsa uważa że to może być wstęp do czegoś poważniejszego....jakiś kolejny Cyba może zaatakować, tym razem demonstrację np. Rydzyka. Czyżby Wałęsa, fanatycznie popierający obecny obóz władzy spodziewał się kolejnej wymierzonej w opozycję prowokacji????

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

powinien odpiąć z klapy marynarki wizerunek Matki Boskiej bo nie przystoi aby podpierał się nim kalając własne katolickie gniazdo.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Szpilka

#286804

Niestety, tego nie zrobi, może za jakis czas stanie się gorliwym katolcem? Nigdy nie wiadomo jaka będzie koniunktura

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#286987

Miejmy oczy i uszy szeroko otwarte.
Żadnych antysemickich treści podczas demonstracji. Żadnych prowokatorów. Służba porządkowa w każdej części pochodu.

Pamiętacie co się stało jak samoloty uderzyły w WTC? Palestyńczycy skakali z radości. Chcecie skazać się na los Palestyńczyków?

alchymista
===
Obywatel, który wybiera królów i obala tyranów
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#286842

 ...jest ten Portal...By wzajemnie się utwierdzać, ze nic nie mozemy...Realizować ewentualne ustawy, n.p. o zakazie oddychania, zanim powstaną...Nie rozumiem pojęcia haseł antysemickich, bo na podstawie iluś tam zdegenerowanych moralnie syjonistów, nie mozna oceniać całego narodu, a m.in. dlatego, ze nawet pisanie o hasłach, o których zaden rozsądny nie myśli, daje podtekst, ze jest o czym pisać...Co do Palestyńczyków...gros z nich całkiem niezle dogaduje się z Zydami, ale TO nie jest informacją na "pierwszą stronę" a konflikt na bliskim Wschodzie jest podsycany przez ekstremistów i jednej i drugiej strony, bo to jest biznes...Izrael MUSI mieć przed KIM się bronić...Ze stwierdzeń niektórych polityków mozna by wysnuć wniosek, ze kilka miliardów muzułmanów to Alkaida, tyle ,ze udowodniono kłamstwo pretekstu ataku na Irak, ale system inwigilacji OBYWATELI USA został uruchomiony, jakoś nikt go nie dezaktywuje, mimo, ze Osama jest trupem...Wirtualny świat to nie tylko specjalność polska, my powoli zostajemy do niego dostosowywani...Kwestią jedynie pozostaje, kto będzie trzymał w ręku pilota, do zarządzania miliardami bezwolnych marionetek...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#286876

Myśle że gdyby zakładano iż nic nic da się zrobić, to portalu tego by nie było:).
Nie ma panikować, trzeba działać tylko być uważnym

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#286989

"Nasza" władza jest zbyt mała do takich przedsięwzięć

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

zuberegg

#286988